FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 442 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Yoko Kanno : Butterfly 
[powiadom znajomego]    
Autor "Yoko Kanno : Butterfly"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

You're a love song
Only half-way sung
You're the knot that comes undone
Dressed as darkest night
The flight of a stringless kite

The very vision
The mirage man
You're air in the palm of my hand
You're like catching
The day's sunset
O rain that's never wet

You're a butterfly in the mind
You're a butterfly before my eyes
You're a butterfly, a trick of time

Who leaves before he arrives

You're a butterfly in the mind
You're a butterfly before my eyes
You're a butterfly, who says he's mine

Who leaves before he arrives

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Yoko Kanno : Butterfly

Warto przeczytać: Thursday : Five Stories Falling - Jet Black New Year | Thursday : My Last Serade | Thursday : Full Collapse - Paris In Fla | Thursday : Five Stories Falling - Paris In Flames | Thursday : Waiting - Porcelain | Thursday : Five Stories Falling - Standing On The Edge Of Summer | Thursday : Full Collapse - Standing On The Edge Of Summer | Thursday : Waiting - Streaks In The Sky | Thursday : Waiting - The Dotted Line | Thursday : The Dream | Thursday : This Sadness Alone | Thursday : Waiting - This Side Of Brightness | Thursday : Five Stories Falling - Understanding (In A Car Crash) | Thursday : Full Collapse - Understanding (In A Car Crash) | Thursday : Waiting - Where The Circle Ends | Thursday : Full Collapse - Wind Up | in vitro | carisma rozrząd | flinta | batmani jego trajka | satysfakcja | miałam 9 lat lizałam psu | miałam 9 lat ruchałam sie z psu | 887 | obywatelstwo niemieckie | 887118143 Legnica zakupy usa | 20 kwietnia 2013 | numer | inzynier budownictwa | 18 lis 2012 | 887 118 143 | ostatnio wyszukiwane | nike air | 887118143 Legnica zakupy usa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.