FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1239 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Złamanie nosa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Złamanie nosa"   

istotnyKrk
 Wysłana - 28 grudzień 2009 23:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Sprawa wyglada nastepujaco:
Doznalem złamania nosa w dniu 28 Listopada 2008r na treningu sztuk walki(nie była to zadna sekcja ani tym bardziej nie byłem tam ubezpieczony-jedynie w szkole),
Zgłosiłem sie na pogotowie i w papierach mam wpisane ze uszczerbku doznalem wlasnie na treningu sztuk walki
Od tego czasu minal ponad rok,nie ubiegalem sie do tej pory o ubezpiecznie, w zwiazku z tym mam kilka pytan.

Czy moge teraz skladac papiery i ubiegac sie o odszkodowanie(od pomocy udzielonej na pogotowiu minal rok i 1 miesiac)?

Czy przez to ze uszczerbku doznalem na treningu SW ktory nie był nigdzie rejestrowany,nie było trenera ani tymbardziej ubezpieczenia zadnego,nie mam prawa ubiegac sie o odszkodowanie?
PRosze o szyba pomoc.
Z gory dziekuje,za madre odpowiedzi nagradzam sogami !

Zetor 25
 Wysłana - 29 grudzień 2009 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

nie za późno ?

[speedtest.net/result/1704551719.png]

istotnyKrk
 Wysłana - 29 grudzień 2009 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego pytam,ale widze ze nikt nie chce pomoc

mlkv
 Wysłana - 29 grudzień 2009 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma obowiązku pomocy, a wypowiedź osoby która się na odszkodowaniach nie zna ( np. Mnie ) mogłaby Ci tylko bardziej zaszkodzić, niż pomóc.

Na pewno natomiast jeżeli nie był to normalny klub sportowy prowadzący zajęcia to kwalifikacja "na treningu sztuk walki" jest całkowicie błędna.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

istotnyKrk
 Wysłana - 29 grudzień 2009 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

moglby ktos przeniesc do hyde ?

mlkv
 Wysłana - 29 grudzień 2009 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, ale mogę temat skasować jeśli sobie tego życzysz.

Zaznaczam, że nikt nie ma tutaj obowiązku udzielania Ci odpowiedzi, w szczególności w terminie 24 godzin od zamieszczenia posta, więc zachowujesz się trochę jak primadonna.

Ekspert -

istotnyKrk
 Wysłana - 29 grudzień 2009 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

mlkv nie irytuj sie,poprostu zalezalo mi na szybkiej pomocy,!

cooltras
 Wysłana - 29 grudzień 2009 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Co do samej procedury się nie wypowiem,ale powiem ci z doświadczenia,że też trenowałem SW i dobrze pamiętam,że przed tym jak rozpocząłem pierwszy trening trener dokładnie mnie poinstruował,że za ubezpieczenie NNW płacę sam, a jeśli nie chcę robie to na własne ryzyko, bo klub mnie nie ubezpiecza.Z tego tez bym wnioskował,że raczej nie masz co się starać.

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

deberr
el gado
 Wysłana - 29 grudzień 2009 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ja proponuje wejsc na strone internetowa ubezpieczyciela. Poszukac jakiegos numeru telefonu do biura obslugi klienta infolinie, zadzwonic, powiedziec jak wygladala sytuacja i mysle, ze zostanie Ci tam udzielona dostateczna informacja.

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

mlkv
 Wysłana - 29 grudzień 2009 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

"trenowałem SW i dobrze pamiętam,że przed tym jak rozpocząłem pierwszy trening trener dokładnie mnie poinstruował,że za ubezpieczenie NNW płacę sam, a jeśli nie chcę robie to na własne ryzyko, bo klub mnie nie ubezpiecza" - podobne doświadczenia z kilku klubów SW w których trenowałem.

Ekspert -

istotnyKrk
 Wysłana - 29 grudzień 2009 23:31       [zgłoszenie naruszenia]

mimo iz jestem ubezpieczony w szkole to nie moge sie starac o odszkodowanie %)?
mi sie wydaje ze chvje z ubezpieczenie mi powiedza ze nie moge sie ubiegac o odszkodowanie dlatego ze to na ich korzysc
i

Zmieniony przez - istotnyKrk w dniu 2009-12-31 13:24:21

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Złamanie nosa

Warto przeczytać: Założenie własnego interesu, prosze o porady | Alimenty | Doradztwo prawne | sprawa sądowa a wyjazd do UK | Pobicie | zasiłek | Autokomis | Wyrok sądu grodzkiego | Zamotana sprawa - co dalej? | Działka- co i jak?? sprzedaz | szantaz?? | w co warto inwestowac | Allegro, wystawiony bazarek. | gospodarka centralna a rynkowa | Odpowiedzialność zbiorowa | bankomat Euronetu zjadl mi karte | ewka | narcyzm | enevie | koszularze | ls magazine | amphibia | libia | LUC | sylwia kobylińska | misje pokojowe | auta z Litwy | biedy | Tłuczek | laciate3 | katrzy | funkcje krajobrazu ojczystego | stóp | rafal soinski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.