FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1371 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Złamany nos 
[powiadom znajomego]    
Autor "Złamany nos"   

Condello
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 16:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wyglądało to tak.
Byłem z kolegą i poszliśmy "napierdzielać" drugiego. Mój kolega Damian wziął go w bramę i zaczął kopać tamten uciekał. Gdy damian skończył to ja chciałem dać mu kopa i dałem lecz ledwo trafiłem w ramię. Potem ja mówię do damiana chodź idziemy, odeszliśmy a tamten za nami szedł. Stanął naprzeciwko damiana i coś na niego zaczął mówić to damian walnął mu z łokcia łamiąc mu nos. Grozi mi coś za to gdy nie biliśmy go we dwójkę naraz i ode mnie nic mu się nie stało ?? Błagam o szybką odpowiedź.

mlkv
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli masz ukończone 17 lat to:

Udział w pobiciu ( art. 158 Kodeksu Karnego )

Kara pozbawienia wolności do lat 3, czyli w najlepszym wypadku wyrok pozbawienia wolności w zawieszeniu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Condello
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

Mam 15 lat.

Condello
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

Tamten co mu złamał nos ma 16 albo 17 nie pamiętam.

Condello
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Aha i wiem że zostało zgłoszone to na policję więc jak to będzie wyglądało dalej ??

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 16:49     
 Usunięta przez beldzior za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

mlkv
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli masz 15 lat to twoja sprawa zostanie tak czy siak rozpatrzona przed sądem rodzinnym, który będzie mógł orzec np. kuratora lub osadzenie w zakładzie poprawczym. Opisana powyżej kara pozbawienia wolności odnosi się jedynie do osób które ukończyły 17 lat.

Tak czy siak pobity może domagać się od twoich opiekunów prawnych ( czytaj rodziców ) odszkodowania pieniężnego za twoje czyny na drodze cywilnej.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-09-22 16:53:48

Ekspert -

mlkv
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 17:05     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Condello
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

No tak tylko że tym nie trafionym kopem ja mu nic nie zrobiłem, co teraz ?

Condello
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

I mam też pytanie. Jak szybko mogę się spodziewać jakiegoś wezwania od momentu zgłoszenia na policję i od jakiej instytucji ?

mlkv
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

Z punktu widzenia odpowiedzialności karnej pojmowanej przez pryzmat art. 158 KK nie ma znaczenia że tylko "usiłowałeś go kopnąć", nawet zakładając że jest to zgodne z prawdą.

Dwóch ludzi pobiło jednego człowieka, brałeś w tym udział, powinny ci być postawione zarzuty.

Co do tego jak szybko Policja w twoim przypadku podejmie czynności postępowania przygotowawczego ( przesłuchanie, etc. ) - [www.wróżka.pl]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Złamany nos

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Dyskusja na temat prostytucji | ważność kursu na prawko | gdzie tego szukać... giełda akcji? | CO SĄDZICIE O SYTUACJI W ROSJII | Terror w Rosji - Panie PUTIN czy pana PO***AŁO ??? | PRAWO PRACY-pytanie | Lepper na prezydenta!! | Stanalem w obronie bitej dziewczyny i zostalem pobity. | ciekawy art. o patriotach | wątpliwosci... | NIEŻYCIOWE PRZEPISY | Milionowe odprawy dla byłych prezesów ORLEN-u !! | grozby przez internet | Wasza opinia na temat pracy TK? | Wybory proporcjonalne czy większościowe? | Osoba najbliższa wg kk i kpk | seks po 7 latach | tatuaż poznań | edyta olszówka plaayboy | parada | jatoja_BA- | jatoja_BA | showuptvBe_Delicious | mediatech | request81 | req81mdc | sprawnepoz | wieczór kawalerski | boston consulting | nemezja | Anubis_I | aventador | typowy seba | bez rękawów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.