FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2553 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
ZAKUP MOTOCYKLA. 
[powiadom znajomego]    
Autor "ZAKUP MOTOCYKLA."   

Uriel
 Wysłana - 2 marzec 2007 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

Rozpedz sie do 120-150km/h i pusc kierownice - tylko zeby Cie nie wywialo - wtedy zobacz czy nie sciaga na boki - bo juz byly takie przypadki, ze motorynka byla zawijana przez świstaka.

brizz
 Wysłana - 2 marzec 2007 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

j/w
wykluczy to ewentualność dzwona

VidaL
 Wysłana - 2 marzec 2007 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Rozpedz sie do 120-150km/h i pusc kierownice

Takie rzeczy i na tego typu sprawdzanie to sobie może pozwolić ktoś, kto ma już spore doświadczenie w jeździe na moto, a Gralu raczej takiego nie posiada, a przynajmniej tak mi się wydaje. Krzywdę to sobie można nawet na motorynce zrobić przy czymś takim, a to tylko 40 km/h, a gdzie tam do 120 lub 150.

A tak szczerze powiedziawszy, to jeśli chodzi o przebiegi nie mam pojęcia. Nawet nie pamiętam ile miała ta Aprilka na której ja śmigałem, ale wydaje mi się, że są to dosyć żywotne silniki. Zwłaszcza, że to Rotax, a charakter motocykla też tego wymaga i nie może to być na podeobnej zasadzie jak w crossach, że po x godzinach trzeba już się bawić w wymiany. Coś mi się zdaje, że tak 100 tys, to można sobie strzelić, ale głowy naprawdę za to nie daję i mam tą świadomość, że mogłem napisać bzdurę

Saymonn
 Wysłana - 3 marzec 2007 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

moja przygoda z moto skończyła sie na kawasaki ZZ600R...a zaczynałem na Aprilli RS 125,miała przebieg 70 tys bez remontu,a jeżdziła jakby z salonu wyjechała,zależy jak kto dba o sprzęt

Burner
 Wysłana - 3 marzec 2007 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

Po co ma się rozpędzać aż do 120-150km/h ?
Nie trzeba tyle, nawet sporo poniżej 100km/h też odczujesz czy ściąga czy nie.
Poza tym nawet jak nie ściąga i wsio wydaje się OK, nie wyklucza to dzwona w przeszłości (bo to Polska panie ) U nas ludzie latają na sprzętach ze spawanymi ramami czy felgami i sami o tym nie wiedzą...

PS. U kumpla F3 nie ściągała na boki, ale za to telepało kierownicą jak hamowałem. Nieznacznie, ale było to czuć. Luz na główce ramy? Może i tak. Mówie kumplowi, żeby w domu to sprawdził, a On: "Nie, przecież wszystko jest OK"

:)

Uriel
 Wysłana - 3 marzec 2007 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

A props glowki ramy przypomnialo mi sie jak kumpel jechal nawalony przy 180km/h zlapal pobocze - nie wiem jakim cudem przezyl, woda w kolanie i podrapany - a mial tylko nylonowy kombinezon - nawet nie skore - motor do kasacji, urwalo nawet lagi, uciekl z miesjca zdarzenia bo nie mial prawka - a typ 28 lat. VFR poszedl sie ...

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2007-03-03 17:53:15

Gralu
 Wysłana - 3 marzec 2007 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

nie odbiegac od tematu !!!! a na jakie rzeczyw umowie zwrocic uwage?? macie jakies rady>>??<<

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

Burner
 Wysłana - 3 marzec 2007 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam zassałem z sieci Umowę K-S i ją wykorzystałem ()
Żadnej filozofii tu nie widzę

:)

Gralu
 Wysłana - 3 marzec 2007 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

znalazlem fajna pegaso, dobry rok , cena tez niezla i stan (na zdjeciach 99% ideal ). Dzwonie do goscia a On mowi ze nie ma prawej "stopki" dla kierowcy i motor probowano im ukrasc i zapala - "wszystko w porzadku" - ale kable od stacyjki sa na wierzchu. KOles handluje motorami i autami i sporo juz tego sprzedal. NIestety mam do Niego pol polski i teraz nie wiem czy patrzec na "minusy" wymienione wyzej i NIE JECHAC OGLADAC CZY MIMO NICH JECHAC ?? co myslicie ?? rok , cena a szczegolnie przebieg wydaja sie bardzo ATRAKCYJNE....
I jeszcze jedno?? jakie rzeczy w momencie zakupu moto musze dostac od sprzedawcy(dokumenty)??

Zmieniony przez - Gralu w dniu 2007-03-04 14:10:27

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

Uriel
 Wysłana - 4 marzec 2007 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

error, sorry

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2007-03-04 15:22:19

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ZAKUP MOTOCYKLA.