FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2552 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
ZAKUP MOTOCYKLA. 
[powiadom znajomego]    
Autor "ZAKUP MOTOCYKLA."   

Gralu
 Wysłana - 4 marzec 2007 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

??

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

RE5PECT
 Wysłana - 9 marzec 2007 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

jak juz jednej stopki nie ma to napewno jej nie ukradli... motocykl musiał miec glebe...
pozatym lepiej o takim motocyklu zapomni gość moze powiedziec ze odpala motocykl... ale ta stacyjka.. dziwnie brzmi... przez telefon powie CI ze jest wszystko ok... a przyjedziesz na miesce i tu raptownie okaże sie ze nie działają kierunki... albo swiatła lub coś takiego...
lepiej takich motocykli unikać...

''...szkoda ich wyjedzie sobie motorem jedzie dobrze to wyjedzie samochód i ich walnie czasami przeżyją c

Gralu
 Wysłana - 10 marzec 2007 10:29       [zgłoszenie naruszenia]

ja go juz kupilem. Jest w za***istym stanie .... W warsztacie rozebralismy go na czesci i wszystko jest w sumie za***iscie... podczas jazdy nie sciaga , nie drzy - nic. Jest z 2002 a ma przejechane 4000 (!!) km. NA tarczach chamucowych niema nawet bruzdek jeszcze. PO 7 misiacach stania jak go pod inny akumulator podlaczyli prowizorycznie i na"krotko" zapalil po 2 sekundach a tak pali od dotkniecia , zadnych metalicznych dzoiwkow NIC . WIec silnik i rama spoko. Gorzej wlasnie z owiewkami -normalne slady urzutkowania + ta zalamana prawa stopka , wylamana stacyjka i rozerwane kable wlasnie od swiatel itp bo to jedna wiazka szla To tzreba bedzie teraz zrobic . No i fakt ze lezal na lewej stronie . ALe albo na postju albo przy b . malej predkosci bo wydech , owiewki sa leciutko drasniete wiec raczej mocne to nie bylo. Teraz odstawiam do Poznania zeby zrobili stacyjke i reszte elektroniki :( mam nadzieje ze bedzie OK.

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ZAKUP MOTOCYKLA.

Strony: 1 2 3