FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 992 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
ZAKUP ZA GRANICĄ poMOCY!!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "ZAKUP ZA GRANICĄ poMOCY!!!!!!!"   

plemnik87
 Wysłana - 28 marzec 2008 01:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema za tydzień jade do niemiec po fure za ok2 tyś euro i mam kilka pytań 1)jkie papiery musze dostać po za kupie fury?(zeby byc pewnym ze nie była kradzina i jest w pozadku itp) 2)jakie sa mniej wiecej opłaty w polsce (cło)rocznik ok 95-99 silnik ok 1,6-1,8 3)jak kupie fure to co mam zrobić zeby bez problemów dojechać do polski (chodzi mi o papiery na jakich rejestracjach?z kad je mam wziaść? no i jesli macie jakieś extra porady piszcie dzieki z gory

,,zycie to tylko przerwa miedzy snem''

Kumulus
 Wysłana - 31 marzec 2008 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

są firmy, ktore sie zajmuja takimi rzeczami, zglos sie do nich i niech ci wszystko wytlumacza.

FUCK YEA.

Jodan
 Wysłana - 18 kwiecień 2008 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

a po co bulić firmie? ja też się wybieram po wózek do niemiec i też jestem ciekawy na co patrzeć przy odbiorze.
jak na razie jedna rzecz mnie męczy: kupuję w PL to przed zapłatą jadę ze sprzedawcą do mechanika żeby obadał auto. jak sobie poradzić z tym problemem w niemczech?

[www.jodan.grap.prv.pl]

rafee
 Wysłana - 18 kwiecień 2008 11:34       [zgłoszenie naruszenia]

30 sekund na googlach i problem bylby rozwiazany

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ZAKUP ZA GRANICĄ poMOCY!!!!!!!

Warto przeczytać: Do 6 tysiaków | Wybór DIESLA | Teraz pora na Voodoo car amatora. ~35k | Ford Sierra | Jak odróżnić TDI 90 a 110 koni? | Roman Polański prosi o pomoc | Jaki samochodzik do 10 000 zł ? | Tigra | Fiacik Uno :D | kupno motocykla 3000-4000 tyś.zł | Ważne pytanie dotyczące kombi | Golf IV 2.0 benzyna 115km czy warto kupić? | kozak szuka autka do 15k - pomożecie ? | Pierwsze auto | Merca w dieslu chce !!!! | Auto do Pracy do 15 tys | dolina krzemowa | 15 letnia koleżanka | weselne | Odeta Moro Figurska ckm | przyznali | historia pierwszego razu | erotyczne historie | mama i syn seks | wpust i wielowypust | lenovo | olbrzymi penis | kąpielówki | biała bielizna | mania | seks z mamą | sex gry | jogi | Urszula Pienkos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.