FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9180 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
ZDRADA!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "ZDRADA!!!"   

accuface
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 15:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam jestem z laską około 2 miechów i niestety nie układało sie nam ostatnio za dobrze tak sie złożyło że w czwartek powiedzielismy sobie ze to nie ma sensu potem tego samego dnia powród do siebie w piatek rano dostałem esa że jednak kończy ze mna i to na serio zebym nie prosił zeby wracała bo wyszło kłamstwo pewne moje.
Akurat w ten sam dzień swiętowała swoja osiemnastke i wszyscy znajomi wyciagneli ja na siłe do klubu (podobno ona sama nie chciała) Heh no i w klubie spiła sie porządnie był tam akurat jej były kolo z którym była jakiś rok temu no i hmmm całowali sie (ale nic wiecej nie było) kolo nalegał aby wróciła do niego. Następnego dnia powiedizałmi o tym co sie stało i ze chcisałaby wrócić do mnie ale jest jej głupio. Jak myslicie co powinienem zrobićz nią???

Bareq
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

zdecydowanie olac

Altek
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Wykorzystac, czyli porzadnie zerznac:P Dac kopa w dupe i tyle. To malolata ktora ma siano w glowie, tematow na ten temat bylo mnostwo i w kazdy ta sama recepta!!:P Olac!!

GaLaZ
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

Dać szmacie 10zl i powiedziec: "dziekuje za wspolprace... reszty nie trzeba" I pozamiatane, Boze kuuuuuuuurwa skad sie takie larwice biora :/ :/

...C8 H11 N...

evernever
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym dal zeta szkoda dychy ale wyruchac mógłbym

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

ale wyruchac mógłbym

w sumie racja.....

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

osochozi
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego ja nie spotykam takich pijanych latawic???

"GIVE ME BEER OR GIVE ME DEATH! OR GIVE ME BOTH!"

Dżizus
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

a jeśli się brzydzisz osobiście to jak widać na forum masz wielu kolegów którzy Ci w tym pomogą

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Znawca -

Luki_
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

wes pozwol jej pozow i niech ci obrobi lodzika :P i kopal w dopsko

"Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia."

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ja bym był na Twoim miejscu to

Biore dziewczyne na imprezke domową (mówisz że już jest ok i możecie być razem) przebrzydle ją upijasz i walicie ja w 10 - wszystko nagrywasz na płytke i masz pamiątke w razie jakby Ci się znowu zachciało do niej wracać

A tak bardziej serio to daj sobie z nią spokój bo to latawisko i nic więcej Wiem co mówie za kilka miechów podziękujesz mi za rade

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Cytynka
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

ejka to co było to juz nie odwrucisz.pamietasz jak ci mowiłam "jesli kogos kochasz to sie go trzymaji nie puszcaj, a jesli wypuscisz to łap szybko i trzymaj mocniej" no cos takiego.teraz ona sama do ciebie chce wrucic. po prostu sie zagubiła , kazdemu sie to zdaza. wiem to z własnego doswiadczenia. jesli poczekasz jeszcze z miecha to wasze uczucie minie. chociaz co ma sie skonczyc i tak sie skonczy.zastanów sie i pogadaj z nia o tym czy cos do siebie jeszcze czujecie. i pamietaj o tym ze na dzamprezie była pijana i nie wiedziała co robi. mowie ci to jako kolezanka.jesli masz cos do niej to walcz o to .najwyzej ci sie nieuda. ale bedziesz miał swiadomosc ze prubowałes.ze chciałes.wiec wez sie w garsc.i zrób co masz zrobic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ZDRADA!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9