FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5724 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
ZOstawił mnie chłopak co dalej 
[powiadom znajomego]    
Autor "ZOstawił mnie chłopak co dalej"   

Jennymoor
 Wysłana - 28 styczeń 2017 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

No i pozbylas sie gimba :D za jakis czas bedziesz sie z siebie smiala ze takiego dzieciaka mialas.

AntyKebab
 Wysłana - 16 luty 2017 09:35       [zgłoszenie naruszenia]

Własciwie to odszedł jak ze mną zamieszkał. Powod? wydaje mi się ze po prostu mu się znudziłam...Podobno teraz prowadza się z 19 latką ... Owszem wymagałam od niego-co chyba jest oczywiste w zwiazku- zeby jako moj partner pomagał mi, dbał o mieszkanie tak jak ja. Usłyszałam ze jemu się nie chce bo on woli odpoczywać jak ma wolny dzien, a skoro ja jestem kobietą, no i zawsze sprzatałam to przecież mogę to robić dalej... hmm. Wydawało mi się ze w XXI wieku zmieniło się podejście do takich spraw. I Jka ja sprzatałam i gotowałam to on w tym czasie lezał na kanapie i grał w gry. Zaczęłam się wkurzać i mowić co mysle na ten temat..więc po miesiącu się wyprowadził. Mieszka teraz znowu u mamusi u której nie musi robić zupełnie NIC. Z tego co wiem, bo mamy wspolnego kolege, to tylko się bawi, chodzi na imprezy, do kolegów, jakis sport, praca i ogolnie zycie bez stresu i obowiązkow. Widocznie to jest odpowiedz na to, dlaczego odszedł. Nie dojrzał do zwiazku. Szkoda...ale to nic. Radzę sobie jak zwykle i na razie mam większe problemy niz mój były i to czy jestem /byłam dla niego za stara i dla kogokolwiek innego .

No to bardzo dobrze się stało ze nie jesteście razem. Teraz bardzo wielu ludzi ma takie podejście (bez względu na płeć), w mojej opinii instytucja rodziny trochę została zniszczona przez to luźne podejście. Druga kwestia to niech każdy sobie żyje jak chce ale nie okłamujmy innych. Niektórzy po prostu nie dostrzegają swojego zachowania, nie potrafią krytycznie popatrzeć na siebie. Bo takie zrzucanie sprzątania tylko na jedną ze stron to czysty egoizm. Szukaj takiego co będzie Ci we wszystkim pomagał i serio dbał o Ciebie bezinteresownie. Niektórzy przez całe życie takiego związku nie będą mieć, choćby dlatego że im się taka osoba znudzi raz dwa no ale to ich problem.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ZOstawił mnie chłopak co dalej

Strony: 1 2