FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4553 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
ZRZUTY ! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ZRZUTY !"   

Stach44
 Wysłana - 30 styczeń 2012 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Kisielu wiatróweczkę sprawiłem synowi 4 lata temu a swojego sprzętu nie pokaże bo nie mam ochoty na wizyte CBŚ.A tak na poważnie niewielką atrakcją jest zwabić byka i go strzelić.Przyjemnością samą w sobie jest spacer po lesie a jeśli przy okazji św.Hubert czymś obdarzy i podniesie sie zrzuta,parkę lub nawet "czachę'ale bez zabijania to daje takiego kopa ze aż tatuaże spadają.Adrenalinka jest o 1000%wyższa niż przy łowieniu ryb lub zbieraniu grzybów na przykład.W ub.roku miałem watpliwą przyjemność wejść na misia(mieszkam w Bieszczadach).To dopiero odjazd i przy okazji mistrzostwo swiata na setkę .Coś widzę że niewielu zbieraczy na tym forum.

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 30 styczeń 2012 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

To po co broń, skoro wystarczającą adrenaline daje zrzut?

Bo zawsze jak rozmaiwam z mysliwymi to niy wystarczy im kontakt z przyrodą, podgladanie zwierzat...a jak proponuję żeby zamienili lunetę na obiektyw, to nagle stwierdzaja że im to jednak nie wystarczy

Kiedyś jeden pan w kapeluszu z piórkiem powiedział mi, że w Polsce nie ma ciekawych zwierząt. I tak zaczęliśmy rozmawiać, aż w końcu wyszło że on je klasyfikuje na "ciekawe do zabicia" i "nieciekawe do zabicia"

Zbieranie zrzutów wydaje mi się ciekawym zajęciem, jeżeli sprawia taką przyjemność- to bardzo fajnie.

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -

zuoooo
 Wysłana - 30 styczeń 2012 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja myślałem, że chodzi o zrzuty ludzi ze spadochronem.

mam gdzies poroże jelenia jak przykoorwiłem autem.

Demonologia skvrwysynu!

Stach44
 Wysłana - 30 styczeń 2012 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

PITTT ja sie z Tobą zgadzam w całości i nie poluję na żadne zwierzęta.Ja tu piszę o ZRZUTACH!!!Wiadomo że jak trafisz w kniei na kompletny wieniec to go nie kopniesz do potoka.Stąd u wielu ludzi są w domy tzw.czachy co nie znaczy że zabili te zwierzęta.Sama rywalizacja miedzy zbieraczami jest najlepsza i wymiana doświadczeń i licytowanie się na 12-taki.14-taki itd przy piwku.Jeśli ktoś się interesuje ochroną zwierzyny to proszę sobie poczytać lub obejrzeć.Dodam ze w gronie myśliwych pan Zenon to odszczepieniec.
[http://www.onet.tv/wywiad-z-zenonem-kruczynskim,3691191,5,klip.html]#

[http://www.polityka.pl/kraj/271381,1,egzekucja-przy-ksiezycu.read]

miłego czytania

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 30 styczeń 2012 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Znam jego książkę, czytałem i posiadam. Zgadzam się z większością tez które przedstawił.

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -

Stach44
 Wysłana - 13 luty 2012 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Najnowsza zdobycz czaszka koziołka,od razu zaznaczam że znalezione nie strzelone zresztą to widać.

MadMan047
 Wysłana - 13 luty 2012 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

no nie widać bo koziołek martwy i tak

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 13 luty 2012 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

No jak dostał na komorę to po czaszce widać chyba nie będzie

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -

Stach44
 Wysłana - 14 luty 2012 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm tego się spodziewałem,więc wyjaśnię.Spójrzcie na czaszkę widać u dołu że jest połamana,pogryziona przez zwierzęta.Widać czy nie?Pomyślcie gdyby był strzelony jak piszesz na komorę to czaszka wyglądałaby chyba inaczej nie.Byłaby świeża,biała i cała.Kto by chciał zniszczyć trofeum gdyby strzelał?Widzę że niepotrzebnie założyłem ten temat bo wypowiadają się ludzie którzy nie mają o tym pojęcia.Tematem są zrzuty czyli to co człowiek znajdzie tzw. zbieractwo a nie strzelone trofea.Może w końcu ktoś napisze kto ma podobną pasję tzn.chodzenie po kniei.Pozdrawiam.

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 14 luty 2012 09:20      [zgłoszenie naruszenia]

Stach, tutaj nikt nie stwierdził kategorycznie, że zwierze zostało zabite. Ale nie wywnioskujesz tego na podstawie czaszki, bo Twoja dedukcja ma w tym przypadku braki.
Znajdowałem skłusowane zwierzęta, a raczej ich resztki- wypatroszona sarnę, odcięte racice. Kłusownik nie brał czaszek, bo po co mu takie niebezpieczne fanty?
Do tego dochodzą postrzałki, zwierzęta które nie były dochodzone i gdzies w lesie padły. A czaszke obgryzły mniejsze drapiezniki. Wywnioskujesz na podstawie takiej czaszki co je zabiło?
Zdefiniuj także pojecie "zrzut". Mozna je rozumieć jako wszelkie trofea dotyczace zwierząt, które nie zeszły w wyniku ingerencji człowieka- wiec takze poroże z czaszkami. A mozna wężej- jako samo poroże, ewidentnie ZRZUCONE. Kwestia definicji.

Nikt tutaj Twojego hobby nie krytykuje.
A po lesie chodzę chyba częściej niż wynosi srednia krajowa.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2012-02-14 09:23:25

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ZRZUTY !

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | jak sobie radzić | jersey | sqziego | joanna jabłczyńska | joanna-jabłczyńska | ku8a | blog | jak odzyskać | historia drogi do uzalerznienia | historia alkoholika | jak sprawdzić nip | 147 JTD | cfnm | ginekologów | letni | regulamin | porysowany samochód | polkowice | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.