FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1114 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Z VHS na kompiutjer 
[powiadom znajomego]    
Autor "Z VHS na kompiutjer"   

Barni114
 Wysłana - 9 lipiec 2014 18:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam spece od elektroniki.

Potrzebuje zgrac film z vhs na komputer ,w miare dobrej jakosci. Szukalem w google ale droga jest niejedna ,aby osiagnac cel ,a ze w elektronice nie jestem zbyt biegly ,pytam konkretnie ,co mi bedzie potrzebne? Ktos moze juz cos takiego robil...

[allegro.pl/karta-telewizyjna-twinhan-dtv-sat-dvb-s-satel-pci-i4321167708.html] dobrze mysle

+ jaki kabel i program ,bo PC juz mam

saikolank
 Wysłana - 9 lipiec 2014 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

[allegro.pl/grabber-video-audio-easycap-konwerter-do-vhs-oem-i4381617371.html]

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

Barni114
 Wysłana - 10 lipiec 2014 01:06       [zgłoszenie naruszenia]

OO co za wynalazek ,pierwszy raz widze.

SOK poszedl.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Z VHS na kompiutjer

Warto przeczytać: Ściągnięcie zdjęć z komy bez kabla? | 100 zł za doładowanie 30zł w Play Fresh | Najstraszniejsza gra | Kinect | który laptop- samsung R580 vs. acer AS5742G | Kino domowe 2500 zł | Switch / rotuer | Plus GSM internet | jak sprawdzic moc głośnika? | mixer i wieża | Problem w wyborze TV, prezenty za doradzenie prezentu | Zerwanie umowy Plus | Kamerka na czacie? | fchvj wolno chodzi | V3i muzyka z zamkniętą klapką | słuchawki | wwwamppl | nuru masaż | rolex | timex | thorgal | daje cynk | cocolino | A yczenia | shogun | bruno banani | kosior | Afera stoczniowa | kursy zawodowe | jolanta fraszyńska | dorota segda | tumblr | matiz | raziel2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.