FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2800 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Z byka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Z byka"   

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 26 styczeń 2008 13:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wlasnie com polazł na kleparz po paróweczki z Taurusa (nie bylo ) pozniej poszedlem po bułeczki (twarde )

i co mi sie przydazylo

wchodząc po bułeczki do piekarni ktora znajduje sie zaraz przy przystanku Tramwajowym stała dziewczyna stu procentowo w moim type tak mi bylo szkoda ze nie znam takiej dziewczyny (znam jedną ale jest zajeta ) a ze jeszcze stala przy witrynie piekarni to moglem sobie ja obejrzec dokladnie... byla sliczna

Naszła mnie myśl zeby ja zagadnąć albo coś ale bylem w dresach i wogole troche skacowany pozatym nie wyobrazam sobie zeby tak obca dziewczyne zaczepiać

Pytanie: zdarzylo wam sie podrywac dziewczyne na ulicy?????? tak Z byka ?

Piłsudczyk.

Specjalista -

bziku00
 Wysłana - 26 styczeń 2008 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

-przepraszam czy wiesz moze ktora jest godzina?
-taka i taka
-o to juz najwyzszy czas zebysmy sie poznali

[i32.tinypic.com/mh7muw.jpg]

PolijSter
 Wysłana - 26 styczeń 2008 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

AAAA o piekarni mowa :) moj interes mmoj interes hehe
widze ze ci brak pewnosci siebie, no i dobrze bo takie gadki malo co daja rezultatow. Mosisz miec poprostu bajere i byc mega idiota by gadac o niczym tak jak moj ziomek, idiota ale zagada klijentke o sobie jest tak namolny ze nawet co niektore wyrwie hehe:)
raz podrywalem barmanek chyba 4 miesiace, niedaleko mojej roboty, ona zero reakcji, ale chu,j dalej i dalej i wiecie co mi powiedziala po pewnym czasie ze tyle razy chciala zagadac ale zawsze sszefowa ja szczula, zeczywiscie baba do wrednych nalezy, teraz tylko oczka puszczamy, jak jest ta jedza :)

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

Przemo17
 Wysłana - 26 styczeń 2008 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

powiem tak, często gęsto mam coś takiego, że zagaduje panienki, gadam z nimi o wszystkim i niczym, dają mi swoje nr telefonów, tylko, że i tak zazwyczaj nic z tego nie wynika.. ale warto próbować, chociażby dla przypału, ja lubie przypał to ryzykuje, jeśli czujesz sie niepewnie to po prostu nie podchódź i nie gadaj, a jak masz na to wielką ochotę, np jesteś po mj czy alko, czy po prostu jestes gadatliwy i wyluzowany to uderzaj, jedno zdanie moze duzo zdziałaś.. ja mam pecha, bo często zagaduje dupy, które są juz zajęte.. no ale niestety te najłądniejsza są juz zajęte, mimo to często dostaje nr tel, pewnie myślą o mnie wtedy jak o 'przyjacielu' , wtedy jednak trzeba je olać, i z rozsądku - nie wpier.dalać się tam gdzie Cie nie potrzeba :). próbować i zagadywać to trzeba niemal wszędzie i jak najczęściej, szczególnie tam gdzie bliższy macie kontakt i możliwość rozmowy, tj praca, czy nawet zajęcia rehabilitacyjne, ale to juz inna historia..

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 26 styczeń 2008 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

tak Z byka

Tak. Były 2 tygodnie do studniówki, a Ja nie miałem z kim iść ..
Przyczaiłem fajna dupeczek na ulicy no i podszedłem.
Zapytałem kulturalnie, czy mogę zając chwilkę i tyle.. odprowadziłem do szkoły, oraz wziąłem numer telefonu.
W późniejszym czasie umówiłem się na spotkanie, oraz dopiąłem swego i poszedłem z nią na studniówkę
Ładna była, ale nic pozatym ..

Zresztą więcej było tego, ale ta konkretna sytuacja przyszła mi do głowy.

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-01-26 13:45:02

.

Ekspert -

Przemo17
 Wysłana - 26 styczeń 2008 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

radzę podejść w ten sposób.. zagadać panne, pokręcić, ale na koniec nie brać nr telefonu, a w ogóle to na wstępie nie wyobrażać sobie Bóg wie jak swietlanej, wspólnej przyszłości, to zwykła dupa, chvj że ładna.. tutaj przydaje się otwartość i bezposredniość, ja np szybko weryfikuje to czy jest zajęta, np.. 'i pewnie masz faceta', jak ma to pogadam troche o ich związku i tyle, sam będąc tajemniczym, hrhr, lubie to
zmień podejście, zacznij czerpać przyjemność z konfrontacji, wypowiadanie słów, mimika twarzy nowopoznanej, usmieszki, itp, to fajne jest (no zalezy jesio jaka dupa :) )

Zmieniony przez - Przemo17 w dniu 2008-01-26 13:50:12

Researcher
 Wysłana - 26 styczeń 2008 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Witam gokacy.

Zaczynam wątpić w to twoje 'wariactwo', które widnieje pod twoją miniaturką, lecz nie o tym temat.

Powiem Ci tylko, że nie możesz tracić takich okazji, bo mogą się nie powtórzyć. Nie możesz być taką c**ką w życiu, bo nic nie otrzymasz za ci**watość. Przede wszystkim pewność siebie. Dres, który miałeś na sobie przy dobrej bajerze nic by nie znaczył, nawet na początku nie znaczy za wiele. Dużo kobiet/dziewczyn nie zwraca uwagi na styl ubierania, liczy się postura, twarz (czasami pieniądze ale nie rozpatruje tematu blachar) oraz cecha bez której nie będziesz miał lasek - pewność siebie. Nie myśl o tym, że jest kobietą, bądź sobą rozmawiaj jak z kolegą (z umiarem z tą konwersacją). Zdarzyło mi się w chvj razy wyrwać dziewczynę 'z byka'. Bądź pewny siebie podbij o numer i zobaczysz, że me rady nie poszły na marne.

Idź i nie grzesz więcej

Hokus Pokus czary mary Maciuś z klanu to twój stary. %-)

VidaL
 Wysłana - 26 styczeń 2008 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Częściej mi się zdarzyło, że to mnie panny zagadywały i podrywały niż ja je. Ogólnie taki podryw na ulicy to nie dla mnie. Zresztą ja tam nie mam czasu, na uliczne podrywy, bo na ogół jak wychodzę w domu, to mam coś do załatwienia, a nie ******lenie w uwodzenie

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 26 styczeń 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Próbowałem, ale zawsze albo ja byłem pijany, albo one Tak normalnie, to raczej małe mam szanse na wyrwanie przypadkowej panny na ulicy - po prostu nie chciałoby mi się, poza tym mam opinię człowieka, który bardzo rzadko sie uśmiecha

zielony

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 26 styczeń 2008 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

gokacy, czemu sobie tego nie wyobrażasz ??

Ekspert -

Scr0l
 Wysłana - 26 styczeń 2008 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

gokacy, czemu sobie tego nie wyobrażasz ??

Odpowiem tak jakby to pytanie było adresowane do mnie, bo ja też sobie tego nie wyobrażam. A dlaczego? Nie dlatego, by mi brakowało odwagi czy cholera wie czego. Bo przecież idzie się przełamać i zagadać(wg. teorii głoszonych na tym forum \"nieważne co się powie, byle tylko zagadać\").

A dlaczego: otóż dlatego Andromedo, że Wy kobiety jesteście hermetycznie zamknięte(tak hermetycznie że nawet bakteria nie przejdzie) na takie znajomości! Tak, tak. Nawet nie warto w takich sytuacjach próbować bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

Próbowałem kilka razy i była gadka, miło się gadało a gdy już czułem, że nasze drogi się rozejdą zagadywałem o numer kom lub gg i ZAWSZE był wykręt i odmowa.

Oczywiście zaraz się posypią teksty że jak sie zagaduje nieznajomą to trzeba robić to oryginalnie, wyglądać oryginalnie(kolczyk w dupie i inne szmery bajery), że nawet jak przyzwoicie wyglądasz i jestes niegłupi to i tak musisz sie czymś wyróżnić. Zero prawdy.

Nie wiem po co w ogóle są tworzone takie teorie? To, że w filmach większość ludzi kontakty damsko-męskie nawiązuje poznając się na mieście/w banku/markecie...itd itp. to nie znaczy, że w życiu też tak jest. Bo niestety w życiu szansa, że znajomośc z nieznajomą przetrwa po czasie gdy każde idzie w swoją stornę jest jak 1 do .... okienka by brakło żeby tą liczbę napisać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Z byka

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | pracy | Goddard | ksiA".A ka | sA,oneczko | plaA?a | animacja życie człowieka | accord coupe | joan jett | mercedes w126 sec | ogloszenia samochodow z niemiev | exterme14 | amadeusz | amadeus | petite video xxx | laski fb | Zamroczony | perfumy do | rdza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.