FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5580 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Z cyklu "dziewczyna mnie rzuciła"(czyt.temat jakich  
wiele) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Z cyklu "dziewczyna mnie rzuciła"(czyt.temat jakich wiele)"   

funkadelic
 Wysłana - 10 luty 2006 00:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ogolnie nie myslałem, ze napisze taki temat ale coż.Dzis zostawiła mnie dziewczyna gdyz stwierdziła, ze mnie po prostu nie kocha.Bylismy z sobą 2 miesiace(tak wiem smieszny okres)z tym,ze zanim ona była moją dziewczyna to znalismy sie dobre 3 lata i wraz z innymi znajomymi tworzylismy zgrana paczke a ja podkochiwałem sie w niej miesiacami(wowczas była zajeta).Dzis stwierdziła ze po prostu mnie nie kocha,ze myslała ze bedzie inaczej, ze zauroczenie przerodzi sie w uczucie ale nie daje rady.Kocham ja ale wiem, ze płaszczenie sie przed nia to nie rozwiazanie.Wyjscia sa dwa.Pierwsze to zrywam z nia całkowicie kontakty z tym,ze jest to skomplikowane bo oprocz uczuc łaczą ją ze mna dobrzy znajomi, wiec i z nimi bede musiał zerwac kontakt.Drugie wyjscie to pozostać w kolezenskich stosunkach,tak jak za czasów sprzed "zwiazku".Bede utrzymywał kontakty ze znajomymi + bede ja widywał, tyle ze to moze bolec jeszcze bardziej.
Co robić w tej sytuacji?

Znawca -

d-.-b
 Wysłana - 10 luty 2006 00:53     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

rejtas
 Wysłana - 10 luty 2006 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma sensu zrywac kontaktow bo po co, trzeba bawic sie dalej.
a dziobnołeś ją chociarz

Extasy

Znawca -

Xavier1985
 Wysłana - 10 luty 2006 07:39     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Technista
 Wysłana - 10 luty 2006 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

pomyśl o tym ze jej też będzie głupio Cie widywać ;) ona w sumie też musi tam przychodzić ;) ale jeśli zachowała się w porzadku z tym rozstaniem tzn powiedziała Ci szczerze jak jest a nie rzuciła Cie bo tak itp to dla waszego dobra bo związek na chama to nie zwiazek tylko mękczarnia. Nie przejmuj sie i spotykaj sie ze znajomymi bo takie rzeczy to nie powód do zrywania kontaktu ze znajomymi itd . a dziewczyn które pokochasz będzie jeszcze milion pięćset sto dziewięćset gwarantuje ;] puki co doceń bycie wolnym :D a do tego że może boleć...MUSI bo nie boli tylko wtedy gdy sie chodzi z szmatławcem albo jest sie sq********** :)to rzecz naturalna :) przejdzie ale takie "bóle" są dobre bo kreują charakter i przyszłe zachowania :) pozdrawiam

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

pafffcio
 Wysłana - 10 luty 2006 08:38      [zgłoszenie naruszenia]

technista sog, zwłaszcza za ostatnie trzy zdania

Technista
 Wysłana - 10 luty 2006 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

ale tu są tylko 3 :D pozdrówka

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

slaweh
 Wysłana - 10 luty 2006 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

ogranicz na początku kontakt z nią i z tymi znajomymi a później jak ci przejdzie to mozesz się z nimi spotykać bez obaw, że ona też tam będzie i będziesz o niej myślał. Aha rozglądnij sie za inną dziewczyną.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

on84
 Wysłana - 10 luty 2006 10:02      [zgłoszenie naruszenia]

jak najbardziej sog :)
za te 3 zdania oczywiście

Zmieniony przez - on84 w dniu 2006-02-10 10:02:59

rafee
 Wysłana - 10 luty 2006 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

Nie uciekaj przed nia. Rob tak, zeby widziala, ze bez niej czujesz sie tak samo dobrze (albo lepiej) jak z nia

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

funkadelic
 Wysłana - 10 luty 2006 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ale mi sie wydaje, ze ona nawet chce zebym sie tak czuł,ze zapomne o niej,ze bedziemy sie nadal spotykac jako kumple.Boli mnie to bo to znaczy, ze chyba naprawde do mnie nic nie czuje.Najgorsze jest to, ze przez ten cały czas robiła mi niepotrzebnie nadzieje.Wybrała mnie a było kilku innych kandydatow powiem wiecej, to jej bardziej zalezało na poczatku niz mi!Widocznie zauroczenie, ktore szybko przeszło.Ogolnie wg. was sa jakies szanse zeby jej kiedykolwiek sie odmieniło czy raczej zwiazek przekreslony?Niech kobiety sie wypowiedzą czy jest to możliwe bo ja ich natury nie jestem w stanie wybadać...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Z cyklu "dziewczyna mnie rzuciła"(czyt.temat jakich wiele)

Strony: 1 2 3