FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2024 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zaświadczenie o niekaralności. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zaświadczenie o niekaralności."   

kwiatula16
 Wysłana - 21 styczeń 2011 14:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprawa ma się tak, że prawdopodobnie będzie mi potrzebny ten świstek. Zameldowany jestem w woj. Łódzkim i to Łódź jest moim rejonem, że tak powiem.
Ale mieszkam w Warszawie i chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja zrobienia tego dokumentu tutaj na miejscu w stolicy
Ile to kosztuje i ile czasu trwa?

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

woocash23
 Wysłana - 21 styczeń 2011 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Idziesz tu:
[bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/krajowy-rejestr-karny/]
Płacisz 50 zl i dostajesz od reki.

Psychika czysta jak kryształ

INSOMNIA
 Wysłana - 21 styczeń 2011 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

wyrobienie to kwestia chwili
w końcu era internetu i komputera ;)

krzychu24
 Wysłana - 21 styczeń 2011 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

i piniądza

Biały19894
 Wysłana - 22 styczeń 2011 20:19       [zgłoszenie naruszenia]

Kwiatek, idziesz do Krajowego Rejestru Karnego, który znajduje się na ulicy Czerniakowskiej w Warszawie i tam po dokonaniu opłaty dostajesz zaświadczenie. Ja na wydanie samego zaświadczenia czekałem jakieś 10 minut przy okienku, ale z godzinę w kolejce do niego. Pamiętaj, żeby najpierw wziąć numerek z automatu kolejkowego i przed zgłoszeniem się do odpowiedniego okienka dokonać opłaty w kasie, która w lipcu - kiedy brałem zaświadczenie - wynosiła 50 zł.
Jeżeli zamierzasz poruszać się komunikacją ZTM, to proponuję wysiąść z autobusu na przystanku Bartycka - to będzie pod samym gmachem tej instytucji.
Pracownicy tam - szczególnie kasjerki - nie są zbyt mili, a najbardziej pomocni i uczynni są portierzy.

Zmieniony przez - Biały19894 w dniu 2011-01-22 20:26:06

[www.pajacyk.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zaświadczenie o niekaralności.

Warto przeczytać: Czynniki wpływające na kondycję przedsiębiorstwa | Wypadek samochodowy - konsekwencje. | Pobicie, roztrzaskany nos, sprawa cywilna -Pomocy ! | Nieżyjący właściciel auta a odszkodowanie | Posiadane wykształcenie, a wysokość wynagrodzenia. | odszkodowanie za wypadek w niemczech nie z mojej winy | Renta | Alimenty od Matki? | Dotacja z uni-na co mogę przeznaczyć pieniądze | Pracodawca mnie oszukał | Fundusz Alimentacyjny | Jak uprzykrzyć życie pracodawcy | Jak to jest z mandatem za jazde bez biletu i sciaganiem pieniedzy .. | Kancelarie prawne - sprawy medyczne | studia-problem | zgubilem prawko, co zrobic? | bia ko | wygładzanie krawędzi warstwy photoshop | poradnik dla desperata | trzech panów | omamy w chorobie alkoholowej | teorie spiskowe lotto | lotto | tomaszów mazowiecki belcvhatów | the killing | TMBAF25J993035535 | przepuklina przełyku | glebokie gardlo | insopaker | insopakerzy | adamszky | gazy | anna korcz | mma panowie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.