FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14373 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Za ciasna gumka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Za ciasna gumka"   

dotkom
 Wysłana - 10 lipiec 2005 14:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema
Kupilem ostatnio paczke prezerwatyw Durex Classic, jednak probujac je zalozyc okazalo sie, ze jest to bardzo trudne. Sam musialem meczyc sie kilka minut uzywajac przy tym paznokci (czego nie powinienem robic, wiem...), myslalem, ze jestem jakims ulomem, ale mojej dziewczynie (kilka dni pozniej) nie udalo sie to w ogole. Stwierdzila, ze moj penis ma dosyc duza srednice... Jednak nie jest on wcale dlugi, ma calkiem standardowy rozmiar.
Jak to jest? Czy powinienem wyposazyc sie w wieksze gumki czy po prostu nabrac wprawy?

zadnego podpisu

Helevorn
 Wysłana - 10 lipiec 2005 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Kwestia doswiadczenia. Ale nie martw sie - nie tylko Ty wsrod forumowiczow masz tego typu problem

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

kicia87
 Wysłana - 10 lipiec 2005 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

o ile sie dobrze orientuje to firma Durex wyprodukowałą gumki o ciut większej średnicy..dokłądnie nie wiem jak się nazywaja i jakiego koloru jest opakowanie, ale poprosto mozesz wskoczyc na stronke Durexa i tam kazdy rodzaj gumki ich firmy jest dobrze opisany

korian
 Wysłana - 10 lipiec 2005 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

stary nie przejmuj się, masz poprostu za grubego bata . prezerwatywa powinna lekko obciskać członka, ale żeby nie można jej było wogóle założyć to już nie jest normalne.. musisz poprostu zmienić opony..

Durex Comfort XL

"Najdłuższa prezerwatywa wśród asortymentu Durex. Należy do kategorii "easy-on" - prezerwatywy o unikalnym kształcie, który pozwala na łatwiejsze zakładanie i powoduje, że są bardziej wygodne w użytkowaniu. Przeznaczona dla osób starszych wiekiem, tj. 25-35 lat, bardziej doświadczonych ceniących doznania naturalne i komfort.

Pakowane po 3 szt. w opakowaniu konsumenckim.
długość: 218 mm
szerokość: 63 mm"

Ekspert -

dotkom
 Wysłana - 10 lipiec 2005 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Obejrzalem stronke Durexa. Oni oferuja jakies prezerwatywy typu "easy-on". Moze powinienem kupic jakas taka? Ma ktos doswiadczenie z nimi?
Nie kupie przeciez XL, bo 21cm to ja nie mam :P

Co do tej Classic - gdy ja zalozylem to ona niezle uciskala malego, martwie sie, ze to moze powstrzymac wytrysk...

zadnego podpisu

Daer
 Wysłana - 10 lipiec 2005 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jak używałeś paznokci..? Jak można sobie pomagać paznokciami..?
Radzę większe prezerwatywe, ale jeszcze bardziej tabletki (wspominałeś o dziewczynie.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 10 lipiec 2005 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mysle, ze on zalozyl ten temat bo chcial sie pochwalic

Tak jak wyzej juz ci napisali: Masz za grubego i dlatego ci tak ciezko idzie. Kupuj wieksze rozmiary i bedzie git

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VooDooDoll
 Wysłana - 10 lipiec 2005 15:24     
 Usunięta przez VooDooDoll za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

dotkom
 Wysłana - 10 lipiec 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, poeksperymentuje z roznymi gumkami, na poczatku te 'easy-on'.

Co do chwalenia - to chyba nie ma sensu skoro jedyny kontakt jaki z Wami mam to te kilka literek na monitorze :)

Dzieki za odpowiedzi, trzymajcie sie.

Zmieniony przez - dotkom w dniu 2005-07-10 15:31:47

zadnego podpisu

korian
 Wysłana - 10 lipiec 2005 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

prezerwatywy nie musisz naciągać do końca

Ekspert -

Nastoletni
 Wysłana - 10 lipiec 2005 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

"prezerwatywy nie musisz naciągać do końca"
Z tego co wiem chodzilo o grubosc nie dlugosc.

A co do gumki mialem podobny problem jak kupilem nie durexy a cos innego (nie pamietam nazwy) i rzeczywiscie bylo ciezko rozwinac (byl spory ucisk i nie nachodzila do konca). Pozniej wyposarzylem sie w durex elite i sa idealne wiec moral z tego taki ze trzeba wyprobowac kilka i samemu znalezc odpowiedni size. A zreszta niedlogo przestawiamy sie na tabletki...precz z lateksem!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Za ciasna gumka

Strony: 1 2 3