FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3281 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Za gorąco na seks? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Podczas upalu mam większą ochote 
Zawsze mam taką samą chęć. 
Podczas upału niemam ochoty 
Nie mam zdania (nie uprawiam seksu) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Za gorąco na seks?"   

prezes85
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:28    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Upał obezwładnia kochanków

Wiosną przyszłego roku może się urodzić znacznie mniej Polaków niż zwykle. Upały trwają już trzeci tydzień. - A wysoka temperatura odbiera ochotę na seks - potwierdzają seksuolodzy

Nie dość, że - jak wynika z rankingu urodzeń Komisji Europejskiej - Polki już dziś rodzą najmniej dzieci w Europie, to jeszcze przyrost naturalny w kraju mogą zahamować trwające od trzech tygodni niemiłosierne upały. Zmęczenie wywołane wysoką temperaturą odbiera nam ochotę na seks!

Jest tak źle, że nawet ci najbardziej nienasyceni - młodzi małżonkowie - nie korzystają z uroków nocy poślubnej. Często też mimo chęci przegrywają z żarem w alkowach. Zaskoczeni własną niemocą pędzą do terapeutów. - Przychodzą do mnie i pytają, jak tu działać w noc poślubną? - opowiada prof. Lew Starowicz. - Ludzie źle znoszą tak wysoką temperaturę. Gorzej reaguje układ krążenia. Stąd problemy. Cóż można doradzić... najlepiej odczekać te upały - radzi.

Odchodzi nam chęć do zbliżenia, gdy w sypialni czujemy się prawie jak w piekarniku, a najdelikatniejszy dotyk sprawia, że kleimy się niczym mucha do lepu. Nadmiar ciepła wywołuje u nas stan rozdrażnienia. - Druga sprawa to nasz rytm pracy - tłumaczy niechęć do seksu dr Grzegorz Południewski. - Na przykład Hiszpanie mają sjestę i w największe upały odpoczywają. A w Polsce człowiek przychodzi do domu po ośmiu godzinach pracy bez klimatyzacji i pada ze zmęczenia. Dlatego nic mu się nie chce - uważa.

Od dawna mniej dzieci płodziliśmy latem. W statystykach urodzeń dobrze widać, że jak tylko robi się w kraju cieplej (już nawet od maja!), to po dziewięciu miesiącach rodzi się mniej dzieci. Na przykład w 2002 roku w lipcu poczęliśmy 29 tys. 177 dzieci, a w październiku już 32 tys. 937. Rok później w sierpniu spłodziliśmy 29 tys. 682 maluchy, a w listopadzie już ponad 31 tys. Według fachowców niespotykane od wielu lat tegoroczne upały mogą tę różnicę jeszcze pogłębić. - A co mają ludzie zrobić, gdy w mieszkaniu parno, a na dworze prawdziwa smażalnia - pyta prof. Starowicz.

Jak więc zapobiec niebezpiecznym prognozom spadku urodzeń w kraju? - Można kochać się pod prysznicem - podpowiada seksuolog dr Andrzej Depko. - Dobrym sposobem są także wyjazdy na urlop w chłodniejsze miejsca - dodaje. - Niech kobiety odkrywają jak najwięcej atrakcyjnych miejsc - radzi dr Południewski. - Gdy kobieta zaaranżuje taką sytuację, to mężczyzna na chwilę zapomni o upale.

art z gazeta.pl

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

prezes85
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam nie zauwazylem w sobie zadnego spadku chęci a wrecz odwrotnie.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

naliii
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm cieżko jednoznacznie określić, chęci są ale faktem jest że po kilku minutach jestem bardziej zmeczona niz zwykle, a tu sie dwa ciałka grzeją ...

świat kocha tych, co smiało idą pod wiatr

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

e tan
seksuolodzy z dupy wytrzasnieci

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

van damme
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

to straszne

BÓG CIESZY SIE Z WASZYCH DŁUGOW %-)

Znawca -

Pudzian182
 Wysłana - 27 lipiec 2006 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

makabrrryczne

Wszystko co mamy jest w naszych sercach:
miłość, nienawiść, duma i szyderstwo!

Muzyka dla muzyki, chuj dla polityki...

Znawca -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 27 lipiec 2006 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

nic sie nie zmienilo, idac ich tokiem myslenia to np. afryka powinna byc bezludna

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

Seewy
 Wysłana - 27 lipiec 2006 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktos na cyklu jest
to wali go pogoda

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 27 lipiec 2006 01:39      [zgłoszenie naruszenia]

wentylator kolo lozka i jazda

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 27 lipiec 2006 08:15      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktos na cyklu jest
to wali go pogoda

Mnie sie zawsze wydawalo, że to ja wale

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 27 lipiec 2006 08:23      [zgłoszenie naruszenia]

a ja zauwazylem spadek popedu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Za gorąco na seks?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: pigulki | Wszedzie ... ?? :) .. | znów zonk :/ | Zfochowane kobiety | Mam problem powazny | Jak sie jej/go pozbyc po upojnej nocy :) | Miejsce na pierwszą randkę | Rutyna w związku | wystający narząd | Stara kolezanka.... | W koncu nadszedl moj czas..... (?) | wpadlem :((( | Seks bez zobowiązań | TRadycyjen pytanie:" CO ZROBIC" | uzywana do mycia podlog czy tez moze kobiety lubiace sex? | Wkładka wewnątrzmaciczna ? | pół roku | laska nie ma czasu | suwała | 2015 | sluchawki | pokazałam cipkę | 12 LAT | Beata Chmielowska Olech | nie chce mi sie szukać | jestem dla niej jak brat | podręcznik hejtingu | ukraine | kasprzyk | zerwany przyczep | jesteś dla mnie za dobry | weekend majowy | night club | e60 kontrolki zułte | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.