FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8776 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Zabieg oczyszczania twarzy u kosmetyczki, dla mężczyzn? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zabieg oczyszczania twarzy u kosmetyczki, dla mężczyzn?"   

_Myron_
 Wysłana - 18 listopad 2009 13:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Korzystacie z takich zabiegów? Ostatnio byłem u fryzjera i zaczepiła mnie kosmetyczka z tego gabinetu z propozycją takiego zabiegu, twierdząc że mam zanieczyszczoną cerę. Powiedziałem, że się zastanowie, ale faktycznie (chyba jak każdy facet) mam wągry na nosie, jakieś tam przebarwienia itd (pomimo stosowania regularnie maseczek oczyszczających, których efekt jest krótkotrwały). Zacząłem się poważnie zastanawiać nad takim zabiegiem...koledzy, czy korzystacie z takich zabiegów? Macie jakieś sprawdzone salony na śląsku?

XXwielkiXX
 Wysłana - 18 listopad 2009 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

W jakim salonie Cię kosmetyczka zaczepiła? :>

Roamno
 Wysłana - 18 listopad 2009 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

na wagry to dobre jest z Vichy Controle CG czy jakos tak. A co do kosmetyczki, tez mnie ciekawi ile kosztuje i czy lepsze.

_Myron_
 Wysłana - 18 listopad 2009 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

U fryzjera Tzn taki fryzjer z gabinetem kosmetycznym połączony
Przerobiłem sporo tych środków oczyszczających, ale ich działanie jest krótkotrwałe i nie do końca idealne...a takie zabieg wykonuje się tylko co kilka miesięcy

Naly
 Wysłana - 18 listopad 2009 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Dermatolog mi zalecila, placilem chyba 50zl(pozniej cena wzrosla do 70). Boli w***** jak sie znecza nad twarza Po zabiegu przez 2 dni twarz wyglada jakby byla wykapana w zwirze. Ale jak skora sie zagoi to widac znacza poprawe. Po musialem stosowac leki zapisane przez dermatolog i powtarzac zabiegi co ok. 0,5 roku. I w sumie dzieki temu wyleczylem sie z tradziku, kiedys byla tragedia teraz juz nie jest tak zle

Specjalista -

madafaka6
 Wysłana - 18 listopad 2009 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie zastanawiam nad dermabrazją... żeby własnie zminimalizować wągry, rozszerzone pory, jakieś kropki pozostało po pryszczach z młodych lata itp

Koleżka korzystał to przez 3 dni miał morde czerwoną i lekko spuchniętą także z chaty lepiej nie wychodzić, ostateczny efekt bardzo dobry

_Myron_
 Wysłana - 18 listopad 2009 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

A dlaczego to boli? Przecież to zabieg polegający na pilingu, później maseczka, jakaś maszynka parowa i chyba tyle?
Dermabrazja? Co to jest? Jakie ogólnie zabiegi są u kosmetyczki? Może sobie walnę jeszcze modelowanie brwii...a co mi tam

MadMan047
 Wysłana - 18 listopad 2009 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Normalnie jak idziesz do kosmetyczki na oczyszczanie skóry to bierze i Ci wyciska te wągry i zaskórniki średnio przyjemne i efekt będzie widoczny dopiero po kilku seansach sadystycznych Sam się ostatnio zastanawiałem nad tą mikrodemabrazją czy jak to sie tam nazywa bo efekty ponoć widoczne od razu.

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Znawca -

Asperger
 Wysłana - 18 listopad 2009 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

byłem wiele razy... do pewnego momentu jest to relaksujące... ale konczy sie - wiecie jak

_Myron_
 Wysłana - 18 listopad 2009 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Asperger, ale na czym byłeś? Oczyszczaniu, czy derma-czymś tam? Jeden zabieg podobno wystarczy na kilka miesięcy (zależy od cery).
Asperger opisz taką wizytę jak możesz:
-jak wygląda
-bardzo boli
-przez ile dni masz zaczerwienioną twarz
-ile kosztuje
-ile masz lat

Asperger
 Wysłana - 18 listopad 2009 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

zwykłe oczyszczenie, bo cerę zawsze miałem ładną. Nie wiem dokładnie jakich kosmetyków używa, ale są to na zmianę kremy rozszerzające i zwężające pory, maseczki oczyszczające, parówka. Miedzy czasie kilka razy przeleci wacikiem, a na koniec zacznie wyciskać. Tonik na ryj i dziękujesz na wizytę.
Do momentu wyciskania jest to bardzo przyjemne. Potem łzy same cisną sie do oczu

twarz jest podrażniona ok 2 dni.

50 zł

21 lat

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zabieg oczyszczania twarzy u kosmetyczki, dla mężczyzn?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: sprawa blizn... pytanie do społeczeństwa... | Jaki zegarek wybrać? | Ciuchy przez Internet | Co sądzicie o tym sweterku? | Srebro | Kupic lepiej testery czy zwykle perfumy? | Tester czy normlany zapach? | Noszenie skarpetek | Dajcie mi fryzure... | Wybielanie zębów - o co chodzi ? | Garnitur - jak? | bluza pumy....?? | fryz | Co zrobić żeby... przytyć?????? | zarost...%-) | Czego nie mozna mieszac | mike73 | reggae jungle | reggae | sex analny | olsztyn show up | grzybica żołędzia | grzybica penisa | Rover 75 | zrk | wózek | dejw | feedme | zegarki citizen wr 100 solar tech 180 | bing | bling pobicie | mandat za przejazd | pawellh | piwcuk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.