FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5399 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zabronione posiadanie, A bycie pod wpływem? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zabronione posiadanie, A bycie pod wpływem?"   

kronika2
 Wysłana - 21 luty 2010 13:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Co jeśli ktoś zostanie złapany "zjarany"? Czy tego też prawo zabrania czy jest zakaz posiadania? (marijuana)

toudi1@go2.pl

To jest adres e-mail użytkownika Toudi163d
Spamowanie mile widziane. Widzisz toudi, podpierdoliłeś mi konto, ale hasło zostawiłeś to samo.

ariana20
 Wysłana - 21 luty 2010 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

zabronione jest posiadanie, a nie bycie pod wplywem chociaz bycie pod wplywem rodzi domniemanie, że posiadalo sie narkotyki...ale raczej przez to nie wszczyna sie postepowania

znaczy...może inaczej- jak jestes zjarany o nic ci nie grozi, ale jezeli juz pod wplywem narkotykow wsiadziesz do auta i bedziesz probowal gdzies jechac, czy bedziesz sie awanturowal itp itd to pociagna cie do odpowiedzialnosci, ale za wykonane przez ciebie przestepstwo czy wykroczenie , a nie za bycie pod wplywem

Zmieniony przez - ariana20 w dniu 2010-02-21 13:14:45

Zmieniony przez - ariana20 w dniu 2010-02-21 13:17:30

"Dmuchawce, latawce, wiatr...do Ciebie po niebie szłam...Tobą oddycham..."

dumad
 Wysłana - 21 luty 2010 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam wole przypału nie robic i unikac psów pod wpływem jak najdalej

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

Miaky
 Wysłana - 21 luty 2010 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

to jest właśnie chore, zapalisz sobie legalnie skręta w Holandii a dwa miesiące później jadąc Polską drogą zatrzyma Cie policja i wykaże obecność THC w moczu, które utrzymuje się nawet do 3 miesięcy i masz po prawku a dwa możesz iść siedzieć do pierdla, mimo to że nie byłeś pod wpływem ale miałeś w organizmie.

leon10528
 Wysłana - 21 luty 2010 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Mikay jak już to w moczu thc nie trzymie się 3 miesiące,przynajmniej nie w przypadku trawy,tyle sie trzyma we krwi.Po jaraniu w moczu trzyma się 2tygodnie z tego co pamiętam

YHYHYHY!

misio13
 Wysłana - 21 luty 2010 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Miaky - serio tak jest? bo coś nie tu nie pasuje

bycie pod wpływem nie jest zabronione ani karane,lecz jak Cię zatrzymają to już masz lipę...biorą Cię na dołek za byle co i maratonik skąd masz,od kogo,za ile,gdzie....lipa ogólnie

Pozory mylą

Miaky
 Wysłana - 21 luty 2010 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

leon10528 tak przeczytałem w linku, poniżej że "według niektórych danych np. marihuana utrzymuje się w moczu nawet do trzech miesięcy" .

misio13 -co ma nie pasować ? możesz być pod wpływem ale jak wsiądziesz do samochodu i podczas kontroli zrobią Ci badania czy to w terenie czy w szpitalu masz lipe.
Żeby nie być gołosłownym [prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/381769,po_marihuanie_nawet_kilka_miesiecy_nie_mozna_prowadzic_samochodu.html]

jedyne o co mi chodzi, to o to że w przepisach nie jest sprecyzowane dokładnie, że chodzi o prowadzenie pod wpływem a nie prowadzenie i kolokwialnie mówiąc "posiadanie w organizmie".
O co mi chodzi, w poniedziałek wypaliłeś skręta a w piątek wsiadasz do samochodu, nie jesteś pod wpływem ale masz w organizmie-łapie Cie policja i wykazuje, ze paliłeś. W tym momencie ich nie obchodzi to, że to było w poniedziałek i nie ma to żadnego wpływu na prowadzenie pojazdu ale masz w organizmie i dla nich to jest jednoznaczne, że jesteś pod wpływem.

Mam nadzieje, że rozumiesz.

Zmieniony przez - Miaky w dniu 2010-02-21 15:02:40

kronika2
 Wysłana - 21 luty 2010 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

to jest poyebane

a jak w terenie mają to sprawdzić? czym? badanie krwi? moczu?

toudi1@go2.pl

Spamowanie mile widziane. Widzisz toudi, podpierdoliłeś mi konto, ale hasło zostawiłeś to samo.

szowar
 Wysłana - 21 luty 2010 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ślinę jeszcze mogą ci pobrać i wykazać jakimś tam sprzętem nie pamiętam nazwy.

Zmieniony przez - szowar w dniu 2010-02-21 15:26:30

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

Miaky
 Wysłana - 21 luty 2010 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak się nazywają te testy ale robi je firma Bio-gen i z tych testów korzystają też inne jednostki typu: wojsko, wszelkie służby: graniczna, celna, więzienna, jednostki operacyjne, cba itd.
Także raczej skuteczne są , poza tym parę innych państw europejskich używa też tych testów. Testy takie na szybko (czyt. na miejscu) to na pewno na ślinę i na mocz, podobno na włosy też ale tego nie jestem pewien.

Co do krwi to zabierają Cie i pobierają Ci krew w jakimś tam laboratorium/szpitalu i sprawdzają-tyle, że je rzadko robią bo tanie to takie testy nie są ale za to baaardzo skuteczne i je praktycznie trudno zafałszować w przeciwieństwie do śliny czy moczu.

Co do śliny i moczu, to mocz wiadomo jak się bada a ślina to dają Ci pasek i tu różnie albo wsadzają Ci do gęby albo masz polizać.

Zmieniony przez - Miaky w dniu 2010-02-21 15:38:46

kronika2
 Wysłana - 21 luty 2010 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

a jak komuś się nie będzie chciało odlać to nie sprawdzą

toudi1@go2.pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zabronione posiadanie, A bycie pod wpływem?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zastrzeżenie projektów | reklamacja po zakupie? | Do ludzi co się znają na rzeczy?? | Wypełnianie PITa | kara w zawieszeniu | przedluzenie okresu gwarancji | ocencie szanse na kredyt | Odszkodowanie za pobicie | policja podała sprawcom moje dane osobowe - pomocy! | sprzedać dolary czy jeszcze nie? | kredyt hipoteczny | Alimenty. Jak to jest? Proszę o odpowiedź. | wypadek w szpitalu | łamanie praw autorskich | Marketiva | Tablice rejestracyjne | seks seks i jeszcze raz seks | co jest grane | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.