FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44952 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Zaciskanie ud - sposób na orgazm 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zaciskanie ud - sposób na orgazm"   

forum-ona
 Wysłana - 1 marzec 2007 00:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Wiem, że są kobiety, które tak jak ja odkryły ile satysfakcji daje zaciskanie ud. Pobudzamy łęchtaczkę dużym naciskiem siły ud i po kilku minutach osiągamy orgazm. mniejszy lub większy ale jednak w 100 % niezawodny. Mój problem to taki, że tylko taką metodą osiągam orgazm, nie poprzez stymulację łechatczki palcami, językiem partnera, wibratorem, nie wspominając już o orgazmie pochwowym. miałam paru, gorących kochanków i żaden nie odkrył jak dać mi szczyt rozkoszy. w sprawach ginekologicznych jestem zdrowa. psychicznie tez całkiem ufna. czy są kobiety, które też zaciskają uda? czy oprócz tej metody potraficie dojść z partnerem? pomóżcie, chcę orgazmu tylko z ukochanym!

chocolate

om
 Wysłana - 1 marzec 2007 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

moze masz jakies problemy z krazeniem i kiepsko ukrwione narzady płciowe?
ile masz lat?
jak odbierasz stymulacje lechtaczki? nieprzyjemne, czy 0 reakcji?

forum-ona
 Wysłana - 1 marzec 2007 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

mam 21 lat, jestem aktywna seksualnie od 3 lat, wczesniej uprawialam petting. stymulacja lechtaczki za mocno mnie łaskocze, albo doprowadza do bólu.

chocolate

fredens
 Wysłana - 1 marzec 2007 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

a może sama se wmawiasz, że inaczej nie ebdziesz miała orgazmu?

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Specjalista -

forum-ona
 Wysłana - 1 marzec 2007 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

wiecie cos o Anorgazmii?

chocolate

forum-ona
 Wysłana - 1 marzec 2007 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

niczego sobie nie wmawiam. jestem otwarta na partnera, bezgranicznie mu ufam, mam duzy potencjał w łózku, i pragne bliskosci z chłopakiem. nie mam zadnej psychicznej blokady, zawsze wierze ze "ta" noc bedzie wyjatkowa

chocolate

om
 Wysłana - 1 marzec 2007 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

no skoro osiagasz orgazm to nie mozna mowic o anorgazmi...
a ginekolog Cie badal ? nie masz zadnych zmian na zew narzadach ? jakies zaczerwienienie etc...
jak sama stymulujesz łechtaczke to tez nie znajdujesz satysfakcjonujacego sposobu ?

fredens
 Wysłana - 1 marzec 2007 01:03     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 marzec 2007 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

To raczj coś nawykowego.
Nauczyłaś się tak szybko i skutecznie osiagać orgazm. Wydaje mi się,że powinnas na pewnien czas tego sposoby zaprzestać i spróbowac innych bodźców.
Może seks oralny albo inne pobudzanie łechtaczki.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

forum-ona
 Wysłana - 1 marzec 2007 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

kontroluje sie regularnie ginekologicznie i wszystko jest w porzadku. potrafie sama osiagnac orgazm ale tylko poprzez zaciskanie ud. jak mozna sie domyslec jest to duza siła, wiec stymulacja ręką nie daje takiej siły jak uda. ginekolog nie potrafił rozwiac moich watpliwosci i mi poradzic bo na tym problemie jego wiedza sie konczy.

chocolate

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 marzec 2007 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Inną sprawą jest,że może powinnaś odwiedzić specjalistę seksuologa skoro Twój "problem" nie leży w kwestii ginekologa.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zaciskanie ud - sposób na orgazm

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: dziewczyny co sądzicie... | brak czasu i checi | Pytanie. | Oh ah i co dalej %) | jak zrobić z miękkiej faji mistrza pentania?%-) | Jak ja przekonać do sexu.. :/ | Sygnały od dziewczyny | Dziwne plamki | Co tu zrobić? | O co chodzi %) | Pod obcasem kobiety | peknieta guma | Ciąża? | Pomozecie? %-) | gęsty śluz? | pomozcie mi rozkminic laske... %-) | DjRafi | klub | clubbing | tanczenie w klubie | taniec | PabloKowo | zamienniki do drukarki | tusz | atrament | ploter | CISS | ile lodów | uległa | dymanie małolat | orgia | huawei g300 | faramka | najlepsza kreatyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.