FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1571 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zacząć znowu z nią kręcić czy dać sobie spokój ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zacząć znowu z nią kręcić czy dać sobie spokój ?"   

shorty1988
 Wysłana - 15 marzec 2016 21:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Krótko i na temat.

Niedawno spotkałem się ze swoją byłą (po ponad 2 latach). Najpierw ona zaczęła do mnie pisać smsy (że jej się śniłem, że właśnie w radiu leciała piosenka która mnie przypomina itp), później coraz bardziej dawała mi do zrozumienia abym przyjechał do niej-odmówiłem. Przyjechała z koleżanką w okolicach gdzie mieszkam. Pogadaliśmy, pośmialiśmy-w jednej wróciły wszystkie "wspomnienia" te dobre jak i złe...
Druga sprawa, dziewczyna ma fagasa od prawie 2 lat i z tego co zdążyła mi powiedzieć to nie układa jej się w związku.
Brnąć w to dalej czy dać sobie spokój? Ja rozumiem że one wszystkie wracają, ale nie kiedy ma się stałego partnera

INSOMNIA
 Wysłana - 16 marzec 2016 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja to widzę tak

była z Tobą - zesrało się
jest z obecnym - zaraz się to zesra

nie wiem czy z jej winy, ale niczego dobrego nie wróży samo to, że już wcześniej ze sobą byliście(chyba że to jakieś szczeniackie chodzenie za rękę było) a tu jeszcze jest opcja dodatkowa, że inna relacja też się jej nie układa

szukaj lepiej kogoś, kto nie ma problemów

Tex31
 Wysłana - 16 marzec 2016 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wyżej. Takie to sie nigdy nie potrafią określic i bedzie cie zwodzic az tak jak ja uznasz że masz dość.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

aisak476
 Wysłana - 27 marzec 2016 20:04       [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem daj sobie z nią spokój skoro oszukuje tego faceta jak się im nie układa z którym jest to tak samo prawdopodobnie będzie z wami, zresztą nie wchodzi się do tej samej rzeki :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zacząć znowu z nią kręcić czy dać sobie spokój ?

Warto przeczytać: Czy jej nadal zalezy? | wiek | dobrze zrobiłem czy źle?? | jak tak mozna ? | bede bardzo wdzieczny za Wasze podpowiedzi:) | beznadziejny przypadek ;/ | Zasilenie jej konta | prezent:) | Problem, zauroczenie i głupia rzecz. | Czy to aż tak zabolało? | Pomocy, co zrobic z dziewczyna!! | NIE JESTEM PSYCHOLEM!!!!! | Czy to ma jakiś sens? | Czy placicie za kobiety | Pomozcie co mam robic:( | Jestem załamany | M zmienia nick na m | Zmienia nick | kupić sukienkę | sukienkę | klan ramona | 323 F 20i 24V | black cat | Atrakcyjny mężczyzna | mafia pruszkowska | sex trojkat | Jej orgazm najpierw | dobry wał | zjawiska | prowokacja adamszki | typ | jak napisać po niemiecku ile oja mam ma lat | nie isc do powiatowego | BliG | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.