FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 707 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Zadanie [niem] 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zadanie [niem]"   

titek90
 Wysłana - 3 grudzień 2007 20:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam...
Mam prośbę związaną z zadaniem z języka niemieckiego...
Jestem na podstawowym poziomie, a mówiąc szczerze na b.podstawowym...
Treść zadania jest następująca:'Opisać swoją drogę do szkoły'.
I Tutaj mam prośbę a mianowicie taką aby przetłumaczyć tekst z polskiego na niemiecki językiem niezbyt wyszukanym ;P

'Wychodząc z domu kieruje się w prawa stronę do ulicy, a następnie skręcam w prawo na przystanek autobusowy. Stamtąd jadę autobusem około 15 km. i wysiadam na przystanku niedaleko szkoły. Z przystanku przechodzę przez ulice lwowska i skręcam w prawo. Następnie przechodzę przez swiatła i idąc cały czas prosto skręcam w ulice sienną. I tam jest cel mojej podróży.'

Tutaj zamieszczam przykładowe zadanie zrobione na lekcji:
'Gehen Sie lings die Lwowska Strasse entlang bis zum Graniczna Strasse denn rechts und sind da.'

Może tutaj być kilka błędów ale chciałem pokazać na jakim stopniu zaawansowanie jestem.

Z góry dziękuje...titek90

Zmieniony przez - titek90 w dniu 2007-12-03 20:31:48

Yogi
figlarny skrzat %-)
 Wysłana - 3 grudzień 2007 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

Wen ich aus dem Haus komme gehe ich rechts bis In die StraBe, dann biege ich links richtung Bushaltestelle ab. Von dort fahe ich mit den Buss etwa 1,5 km und steige bei der Schule aus. Von der Haltestelle gehe ich durch die Lwowska straBe und biege rechts ab, dann gehe ich an den Ampeln geradeaus und biege in die Sienna-StraBe ab. Dort ist mein Ziel

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie %-)

Meister %-)

Specjalista -

titek90
 Wysłana - 3 grudzień 2007 23:37       [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuje, dziękuje, dziękuje!!! Ratujesz mi życie Yogi...=)

Zmieniony przez - titek90 w dniu 2007-12-03 23:37:51

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zadanie [niem]

Warto przeczytać: [niem] wplyw tv na moje zycie, prosze o pomoc!!! | [Niemiecki]Zdania z Liczebnikami Porządkowymi | moze ktos przetlumaczyc z niemieckiego na polski?? | [niem]króciutki DIALOG :-) | prosba o przetłumaczenie z j.polskiego na j.niemiecki | Ktos dobry z ang??napisze cos?? 10 sogow:D | tekst z niemieckiego na polski | [ang] tlumaczenie | [niem] wlasny tekst na podstawie | krótkie tłumaczenie na j. ang! | [niem]kilka pytań | [ang] Off the beaten track | WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | [niem] proszę o prztetłumaczenie textu | [ang] ain't? | [fran] Przetłumacznie pliss | idealna dziewczyna | As Monaco | moro sport | nie mam znajomych | calowanie | Sulin | seks ukraina | dowcipy o niemcach | asembler | superlover | super lover | wygl?.damy | Aneta Zaj? .c | jedno j?.dro | piotr ?,uszcz | Ma?,gorzata Socha | fotochromowe | fotochromy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.