FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6408 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zagadac w autobusie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zagadac w autobusie."   

Cvics
 Wysłana - 15 styczeń 2006 02:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich. Pewnego dnia, jadąc do szkoły w autobusie zobaczyłem dziewczyne-aniola. Od tamtej chwili chce ja bardzo poznac, ale sa przeszkody.
Widze ją regularnie w autobusie dwa razy na tydzien z rana, kiedy to autobusy sa zatloczone na maxa, a na dodatek zauwazylem, ze nie podrozuje sama tylko z dwoma kolezankami, z ktorymi zawsze prowadzi intensywne rozmowy.

NIe wiem jak to rozegrac. Opracowac jakas inscenizacje? (np wpasc na nia albo oblac jakims piciem ? ) czy tez iść na pelen żywiol, bezposrednio, "prosto z mostu"?

Macie jakies ciekawe pomysly, a moze byliscie juz w podobnych sytuacjach?
Dodam jeszcze, ze "niechcąco" usłyszalem iż studiuje germanistyke

d-.-b
 Wysłana - 15 styczeń 2006 03:03      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym szedł prosto z mostu walił... oczywiscie nie mówił odrazu ze jest fajna dupa, ale trzeba umiejętnie to rozegrac

EDIT: albo podejdz i daj jej swoj numer na kartce i powiedz RUF MICH AN BAYBE, ICH MOCHTE KINDER MACHEN. SEX IS GUT. CIAO BAMBINO

Zmieniony przez - d-.-b w dniu 2006-01-15 03:05:39

Znawca -

maverick22
 Wysłana - 15 styczeń 2006 08:37      [zgłoszenie naruszenia]

Idź na żywioł.Wal prosto z mostu,z grubej ruryNic nie tracisz jeśłi wam nie wyjdzie.Jeśli tego nie zrobisz będziesz ,później żałował!!

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

RUF MICH AN BAYBE, ICH MOCHTE KINDER MACHEN. SEX IS GUT. CIAO BAMBINO

Leże ze śmiechu

sog

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Messim
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem najlepiej rozegraj to na pare razy za pierwszy razem podejdz jakas gadka np. o tym ze sie czesto widzicie i razem jedziecie w ta sama strone taka o dupe maryny. A nastepnym razem probuj wyrwac od niej numer i sie jakos umowic albo w autobku zaproponowac jej jakies sppotkanie po lekcjach

Ogólnie to jest zajebiście

fredens
 Wysłana - 15 styczeń 2006 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz "bileciki do kontroli"

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Specjalista -

AlexIdol
 Wysłana - 15 styczeń 2006 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

Po tym tekscie wszystkie na mnie leca w autobusie kawiarni w szkole czy kolo smietnika :
Powiedz blazing, yo baby, jestem amazing, crazy, goracy jak Jay-z.

Albo to tez jest dobre :
Panienko w Twe okienko uderzam jak ułan to ja Luis Fernandez Mez Don Juan

A tak po za tym mezo rzadz.

Cvics
 Wysłana - 15 styczeń 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Heh dzieki za ciekawe pomysly

Pelen zywiol, najlepiej nie kombinowac bo jeszcze przekombinuje i wyjde na jakiegos niedorozwoja a w najlepszym wypadku idiote. Raz sie zyje , jedynie sie nie uda i tyle.

A tak na poczatku myslalem zeby wziąć termos z kawa i przy jakies malej dziurce na drodze....

Albo jeszcze lepszy sposob na "bohatera". Namowic jakiegos kumpla zeby ja niegrzecznie zaczepial a ja wylece z dwoma ciosami karate i zalatwie sprawe

A tak na powaznie to najbardziej mi nie odpowiadaja w tej sytuacji jej kolezanki. Ona straszna gadula jest, gada z nimi gada, gada , buzka jej sie nie zamyka. Bym musial sie tych kolezanek na chwile "pozbyc".

Zmieniony przez - Cvics w dniu 2006-01-15 17:45:30

Cvics
 Wysłana - 15 styczeń 2006 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

A tak w ogole to juz jutro rano pierwsze spotkanie w tym tygodniu. Zaczyznam dzialac. DO BOJU !

Fana
 Wysłana - 15 styczeń 2006 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - kto w srodkach komunikacji miejskiej przelewa sobie kawe z teromsou do jakiegos kubeczke

Specjalista -

niwix
Kłapouchy
 Wysłana - 15 styczeń 2006 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

co to za problem ?

wysiadasz z nią na jednym przystanku , móisz cześć , pyatsz czy mozesz ją odprowadzićdo szkoły / pracy , uśmiechasz sie ładnie zero stresu , po drodze gadka szmatka , odprowadzasz pod szkołe , mówisz że bardzo żałujesz że tak krótko i bedziez musiał tydzien czekac aż jaznowu zobaczysz

zapytaj wprost o numer telefonu i czy mozę spotkalibyście sie wieczorem

pff

powyższy scenariusz wzięty z życia ząłuj że czegoś nei zrobiłes a nie że coś zrobiłes

OSIOŁKOWY MODERATJER
[http://www.insomnia.pl/temat192606/] nju autoportret str 15
[http://www.insomnia.pl/temat177875/] wakacje bandyty [http://www.insomnia.pl/temat167811/] kłapouchy vel niwix
[http://www.insomnia.pl/temat186368/] me and my .. son

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zagadac w autobusie.

Strony: 1 2 3 4