FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 891 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zagraniczne czeki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zagraniczne czeki"   

djNokio
 Wysłana - 3 sierpień 2006 15:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam do zrealizowania dwa szkockie czeki. W Polsce mozna to zrobic tylko w PKO, płaci się 25 ojro kaucji za kazdy czek, a do tego czeka się do 6 tygodni. Pomyslalem, ze moze Czechy nie są takie zacofane, a jako że mieszkam niedaleko mógłbym skoczyć np. do Ostravy i zrealizować to w jednym z czeskich banków. Problem tkwi w tym, że nie wiem czy jakikolwiek czeski bank realizuje takie czeki więc jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to serdecznie prosze o pomoc :) dzieki

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zagraniczne czeki

Warto przeczytać: wypowiedzenie umowy netia | umowa pko | Spadek- problem z interpretacja umowy o wykupie mieszkania | wpłata na konto NBP | Jazda po alkoholu. | mandat za bluze... | Kradzież kurtek z lokalu | Darowizna forma | Problem ze zgubioną paczką | Pytanie dot. allegro. Proszę o pomoc. | Problem z rejestracją samochodu | mandat 500zł bez widocznej twarzy | Kupiłem auto, Ubez. OC | stypendium | Zakupy przez internet- blad w cenie | pytanie odnosnie emerytury z ZUSu | myorganicpl | chevrolet impala | playboy 2007 | world of warcraft | GjeEm | florek | kaja paschalska | teodorska | Bhwo | haxball | przemyśl | moje foto | android | hcl | celebrities | torbicka | Morfologia PDW | elvisiak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.