FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2527 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zagubiłem się w ścieżce zapomnienia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zagubiłem się w ścieżce zapomnienia"   

lawyer86
 Wysłana - 22 marzec 2008 20:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Was!

Piszę tu gdyż proszę o poradę. Niestety jakoś pogubiłem się w sobie.
3 miesiące temu odeszła ode mnie kobieta... Rozstawaliśmy się wiele razy, wiele razy wracaliśmy.. Wiele razy niby byliśmy ze sobą, ale nie do końca... Generalnie straszna ****nia pod tym względem. Udawało się wytrzymać 4 miesiące i potem się sypało..
Tak wiem... "ONA NIE JEST DLA CIEBIE" , idź dalej, pójdź na siłownię, popracuj..

Tak wiem Panowie i Panie. Znalazłem pracę, daje mi ona satysfakcję, chodzę na siłownię, trenuję sztuki walki, ale nadchodzą ciągle te chwile. Pewna pustka w środku, ksiądz mówi o bliskich, widzę ją, tęsknię.. Baaa, nawet w czwartek widzieliśmy się na spotkaniu klasowym, trochę pogadaliśmy, odwiozłem ją do domu taryfą.. Może i jestem lamus wedle Was, ale jednak czułem potrzebę odwiezienia ją pod drzwi..
Jednak to był koniec wtedy, pogodzić się pogodziłem.. Ale wciąż kocham. To pewne, ale nie chcę tak żyć. Chcę kiedyś założyć rodzinę, spotykać sie z kobietami.. Nie umiem... To mija podobno, ale ja jakby nie widzę w sobie tej szansy. Choć minęło trochę czasu od rozstania to ja... nie czuję się dużo lepiej. Dla mnie jest dużo niejasności (dla niej nie ma żadnych). Po tym czasie tyle lepiej, że już trochę żyję sam i minął szok, ale jest źle..

Piszę tu, bo chciałbym usłyszeć parę słów od doświadczonych osób. Wiem, że nie ja pierwszy, nie ostatni. Nie piszę tu po to aby się wyżalić. Myślę tylko co dalej, bo naprawdę nie chcę w takim stanie żyć, ale totalnie nie mam pojęcia co może mi pomóc. Będzie mi miło jak powiecie coś co pomoże mi jakoś odnaleźć się w sytuacji.

Pozdrawiam.

lawyer86
 Wysłana - 22 marzec 2008 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

"Koniec wtedy" - 3 miesiące temu , a nie po czwartku, to tak w razie co;)

Kisiol-Ent
 Wysłana - 22 marzec 2008 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm z tego co piszesz to ona zawsze pozostanie w Twoim sercu
i bedziesz ja żywo wspominal.

Ale czas minie, zrozumiesz ze tak naprawde zawsze jedyną bliską
nam osobą jest, był i będzie Bóg, którego ku ironii nie widac...,
z prochu powstales i w proch sie obrucisz.

Czas ucieka. Wszystko płynie i takie tam ;d
Nie mozesz swojego ja powierzac czemus/komus co przeminie...

Jedyne co mozesz zrobic to dziekowac Bogu za to Co było...
i czekac na lepsze jutro, byc dobrym czlowiekiem, a moze raj
zostanie dla Ciebie otwarty ;P

:>

Specjalista -

zebras
 Wysłana - 22 marzec 2008 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

SOG na poczatek, bo nie piszesz jak malolat Powiem Ci dla mnie np. najgorsze po rozstaniu nie sa pierwsze dni czy tygodnie ale pozniej, wiec Cie rozumiem. A co do Twoich pytan, to przeciez znasz odpowiedzi... K**** Nic Ci nowego, odkrywczego nie napiszemy niestety...

...Im więcej wiesz, tym więcej masz szczęścia...

VidaL
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

ale totalnie nie mam pojęcia co może mi pomóc. Będzie mi miło jak powiecie coś co pomoże mi jakoś odnaleźć się w sytuacji.

Prawda jest taka, że tylko czas Ci pomoże. Ewentualnie ktoś nowy.

Dobrze, że zdajesz sobie sprawe z tego wszystkiego i wziąłeś się w garść. Samo przejdzie z czasem. Jedyne wyjście, to po prostu uzbroić się w cierpliwość.

Ekspert -

lawyer86
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję za szybką odpowiedź..

Wiecie na tej relacji dorastałem. Gdy coś się między nami zaczynało to niestety nie byłem odpowiednio dorosły, aby to docenić. Wtedy kochała mnie bezgraniczną miłością.. ale cóż, nie mam do siebie pretensji o to, że byłem gówniarzem. Musiałem się nauczyć. Zmieniłem podejście do spraw. Cieszę się, że ona sobie radzi ze swoim życiem. Ja też sobie daję radę, zaliczam studia spokojnie, jak pisałem pracuję, spędzam czas aktywnie, ale w środku coś męczy i nie daje spokoju. Zapewne zostaje wytrwać w tym i czekać na korzystną zmianę. W końcu życie jest mimo wszystko piękne.

VidaL
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja się leczyłem 2 lata

Wszystko przechodzi i zawsze. To tylko kwestia czasu.

Ekspert -

Kisiol-Ent
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Boli Cie bo ten zwiazek to bylo twoje powazne osiagniecie
ale znajdziesz kogos nowego i znim zbudujesz cos jeszcze
wspanialszego :)

Specjalista -

bf_stan
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz zapytac sam siebie, za co Ty ja dalej kochasz? za cierpienie, brak uczucia, obnizanie twojej samooceny? Kwestia nie lezy w tym ze nie potrafisz sie uporac z przekonaniem, ze ja kochasz, tylko Ty narazie chcesz tak mowic. A tak naprawde to "kochanie" juz nie istnieje. No wlasnie, slowa "nie istnieje", "juz nigdy", to cos z czym najtrudniej sie pogodzic, ale na to nie ma sposobu, z tym akurat musisz zwyczajnie sie pogodzic, przyzwyczaic, uciszyc zle emocje i tesknote. Przekonac samego siebie ze to co "juz nigdy" ma nie wrocic, w zasadzie i tak Ci juz nie jest potrzebne. Tylko, ze ty twierdzisz, ze owszem Ty tego potrzebujesz, pragniesz. Ale ty jestes jak ktos kto idzie przez pustynie, zobaczyl fatamorgane po czym ona znikla, a ty nie pragniesz napic sie wody, tylko pragniesz zobaczyc ja jeszcze raz, pragniesz zludzen. Musisz tak jakby stanac obok siebie i spojrzec sie na swoje stargane uczucia z wieksza troska. Chodzi mi o to, zebys zauwazyl co bedzie dla Ciebie lepsze. Napewno nie to w czym tkwisz, bo od tego sie musisz uwolnic. Jak sie uwolnisz to poczujesz na nowo chec do przezycia nowych uczuc, bo pamietaj ze ta chec NIGDY nie odchodzi

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-03-22 21:07:47

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

lonerpl
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

noo i dobrze, że masz czas zajęty. Mam aktualnie podobną sytuację, okolo 2,5 miecha od rozstania. Tyle, że to była moja pierwsza poważniejsza znajomość. Nie było chyba żadnego uczucia, ale jednak mi jej też brakuje. Mnie często męczą pytania czy coś nie zrobiłem źle. Ale potem szybko uświadamiam sobie, że to ona jest niezrównoważona emocjonalnie. Mi pomaga nauka na mature

[http://www.e-przyslowia.pl] polecam!!

Znawca -

lawyer86
 Wysłana - 22 marzec 2008 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Mi się wydaje, że ja kocham.

Dlaczego?

Taki głupi przykład. Pogadaliśmy chwilę w czwartek i naprawdę cieszyłem się bardzo jak mi opowiadała o sukcesach, gdy się uśmiechała. To nawet nie są złudzenia, minęło trochę czasu więc i my jesteśmy inni, ale jednak... może chciałbym wreszcie zostać wynagrodzony za moje ostatnie starania. Nie będę już pisał o co chodzi, ale fakt faktem, że dostałem od niej mocno w kość. Może nawet to i dobrze, kiedyś docenię zwykłe uczucie.. ale jednak muszę czekać i to jest trudne..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zagubiłem się w ścieżce zapomnienia

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: jestem szczęśliwy chociaż jej nie ma | Sport to powod do wstydu przed laskami? | Jak poderwać dziewczyne.POMOCY | Juz przegiecie ? Nawiazanie do tematu MarvBoy'a | ciężki charakter i sposób myślenia | zdradzila czy nie | wiesz mamo, teraz to fajnie jest być puszczalską? | błagam pomozcie | Ludzie naprawdę są tacy głupi? | help . | Jak zaimponować kobiecie? | Jak poradzić sobie z natrętem? | Jak poderwac dziewczynę? Szkola i ona. | czy jak dam jej czas to pokocha | Witam, proszę o pomoc | Nie wiem co robić.... | cameltoe | laskja na sex film | nie staje | scrabble | szachy | rozpatrujemy trójkąty , których boki sa kolejnymi liczbami naturalnymi, a obwód jest mniejszy od 17 | lwów | All Bandits Chwała Bohaterom | myśle | myślenie | Sulbutiamina | Sulbutiamine | stare fajne symulatory | All Bandits Chwała Bohaterom | jakie getry do biegania | bieganie odzież | obraz szkoły w literaturze | fedor emelianenko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.