FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2668 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zagubiony dowód osobisty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zagubiony dowód osobisty"   

mich4s
 Wysłana - 1 listopad 2011 13:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wczoraj gdzieś na imprezie zgubiłem dowód.

Dzwoniłem przed chwilą na policję i dyżurny mi powiedział że nie muszę tego u nich zgłaszać tylko w odpowiednim urzędzie.

W necie wyczytałem że lepiej zgłosić.

Mam biec od razu to zgłosić na policję czy nie? Zaznaczę że śmierdzi ode mnie wódą na kilometr i policja potraktuje mnie poważnie.

Dzisiaj jest święto, jest możliwe żeby ktoś wykorzystał mój dowód w dniu dzisiejszym?

hpiotrekh
 Wysłana - 1 listopad 2011 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz i na policji i tam gdzie wyrobiles. sam zgubilem niedawno i mnie z policji odeslali ale jak drugi raz poszedlem to powiedzial ze moge i u nich zglosic. ale i tam musisz po nowy pojsc wiec wystarczy w jedno miejsce isc. ja wczesniej jeszcze dodatkowo zastrzeglem sobie dowod w banku.

jak zgubiles prawko to od razu sobie wez zaswiadczcenie o stalym zameldowaniu (17zł) bo bez tego, albo bez dowodu osobistego(nie paszportu) nie wyrobia ci prawka

Zmieniony przez - hpiotrekh w dniu 2011-11-01 13:42:50

mich4s
 Wysłana - 1 listopad 2011 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Na całe szczęście zgubiłem tylko dowód. Musiałem go schować do kieszeni po wejściu do klubu i gdzieś mi potem wypadł.

Naczytałem się w Necie głupot na temat brania kredytów na zgubione dowody, prawda to?

Parmenas
 Wysłana - 1 listopad 2011 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Na policję i tak idź, niech sporządzą notatkę, żebyś miał jakiekolwiek potwierdzenie + jak masz konto w banku to warto i tam zgłosić-nawet na infolinii, banki korzystają z wspólnej bazy danych.

hpiotrekh
 Wysłana - 1 listopad 2011 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, i nie interesowalem sie tym zeby sobie bani nie ryc

zgubilem 16.10 zglosilem 10dni pozniej. chyba z tym braniem kredytow to troche przesadzone jest.

SteStifler
Policja
 Wysłana - 1 listopad 2011 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

tak to prawda z tymi kredytami ale nie zhizuj sie, idz na policje

Noblesse oblige

Znawca -

Blew_
 Wysłana - 1 listopad 2011 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz do urzedu miasta, ale poinformuj tez policje na wypadek gdyby za tydzien w miejscu zabójstwa znaleziono Twoj dowod :)

SteStifler
Policja
 Wysłana - 1 listopad 2011 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie, lepiej zabezpieczyc sie na policji, zawsze bedzie to jakies zaswiadczenie ze zgłosiłeś zgubę. Dowód Twoj moze teraz przeplatać się przez różne łapy nieznanych ludzi i nikt nie wie jakie im do głowy pomysły przyjdą..

moja mamcia tez ostatnio zgubiła dowód i obawiała się kredytów itp zgłosiła na policje i dyżurny sobie tam odnotuje

tam gdzie masz konta bankowe to musisz zglosić, jesli chodzi o pozyczki, kredyty itp to wystarczy do urzedu miasta, dodatkowo warto na policje i to tyle

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2011-11-01 15:11:37

Noblesse oblige

Znawca -

mich4s
 Wysłana - 1 listopad 2011 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki chłopaki, zaraz pojadę i zgłoszę. Sogi rozdane

cooltras
 Wysłana - 3 listopad 2011 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Widzę już 2 temat więc gwoli formalności.Policja nie przyjmuje zagubień dowodu a jedynie kradzieże.Zgubienie zgłoś w UM,który jednak może żądać potwierdzenia zgłoszenia z Policji.

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

hpiotrekh
 Wysłana - 3 listopad 2011 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie chcą. wystawili mi kwitek o zagubieniu i normalnie zlozylem wniosek o wyrobienie nowego dowodu. dwa zdjecia i ok miesiaca czekania.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zagubiony dowód osobisty

Strony: 1 2

Warto przeczytać: policja podała sprawcom moje dane osobowe - pomocy! | sprzedać dolary czy jeszcze nie? | kredyt hipoteczny | Alimenty. Jak to jest? Proszę o odpowiedź. | wypadek w szpitalu | łamanie praw autorskich | Marketiva | Tablice rejestracyjne | Pity - nabycie nowych technologi | Czy mam ubezpieczenie | Co mi grozi? | Podatek od wykonania dzieła | jak zerwac umowe z era bez konsekwencji | Readers digest! Upomnienie | Co mam zrobić? | Zlożennie skargi o pobicu? jak? | przerywany dni płodne | rulettka | licealistki | lordov | canadian | magdalena mielcarz | malaaa | test sześciany | test multiselect | kobiece stopy | policz sześciany | Eurowizja | zespół otella | p_q | hyc | ziuek43 | funky | breanne ashley | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.