FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4028 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zakazany Owoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakazany Owoc"   

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 6 grudzień 2005 17:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć chcial bym z wami podyskutowac na pewien temat:
Czy podobał/a sie wam kiedys chłopk/dziewczyna koleżanki/kolegi (chyba wiecie o co chodzi )
Bo mi sie to ostatnio przydarzyło znam ja juz 2 lata ale ostatnio cos mi w głowie zaświtało i coraz bardziej zaczyna mi sie podobac.Jest to mój dobry kolega i nigdy nic nie zrobiłem w tym kierunku gdyz złamał bym jedna ze swoich zasad któych staram sie trzymać.
Zaczołem juz ich juz troche unikac bo im dłużej przebywam w jej towarzystwie tym gożejs sie czuje

UWAGA!!!
Oczekuje raczej normalnych odpowiedzi dotyczących tematu gdyz mam żły dzień i Spamerskie odpowiedzi kóre mi sie nie spodobaja bede kasowane i moze sobie wreszcie kogos zbanuje

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

nupel
lachoniator
 Wysłana - 6 grudzień 2005 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

mam podobne zasady ! :D laska od kumpla mi sie tez podobala/podoba wsumie on juz z nią niejest ale mimo to jakos niechce znią byc bo to i tak bylo by jak dlamnie*****owe zagranie z mojej strony ! bo utrzymują oni dalej ze soba dobre kontakty itp a ja wime jak to jets jak znajomy chodzi z twoją bylą dziewczyną albo co gorsza zabierze Twoją ! dlatego powiedzialme sobie ze z nią niebede, wedlug mnie takei cos jest wpoządku wobec kumpla i wobec siebie samego !

rada dla bossa niemysl o niej ! bo glówną przyczyną zadlozania sie w pewnej osobie a nawet zakochiwania sie, jestes czeste myslenie o danej osobie ! ( spradzie jak niewiezycie) a samo unikanie jej niepomoze musisz przestac oniej myslec itp !

ps: temat ciekawy :D

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 6 grudzień 2005 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

Big - jak to mówią - tego kwiatu jest pół światu...
dla mnie kobieta kumpla jest jak siostra...
tzn... nie mysleć, nie dotykać, nie ruszac, mozna popatrzeć...
i tyle - pamietaj, że znalezc ładną kobietę jest łatwiej niz dobrego kumpla...
Sam mam traumatyczne przezycia związane z takim przypadkiem - odpusc sobie... chocby na siłę...
sam poddaje się często emocjom, ale w tym przypadku jestem przeciw

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

zaborek
 Wysłana - 6 grudzień 2005 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba miec swoje zasady kto ma ten wie ocb

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

VLAD.IV
 Wysłana - 6 grudzień 2005 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

jw...
i nie wkręcaj sie BigBoss w ten klimacik po prostu... zajmij sie czymś, umyj podwozie w CRX i nie przywołuj jej obrazu gdy tylko zamykasz oczy...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 6 grudzień 2005 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

A w druga strone powiedzmy ze Ty wpadles w oko dziewczynie [Twojego znajomego nie kolegi czy przyjaciela-widizsz sie tylko z nim na baletach nic wiecej] co robic
Bo mam ostanio dylemat moralny

Zmieniony przez - Duralas w dniu 2005-12-06 18:36:52

Znawca -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 6 grudzień 2005 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

hmm wsumie cięzka sprawa ! ale tak czy sieka robisz drugiej osobie cos niemilego (naprawde*****owo uczucie) Ale skoro to jets tylko kolo którego widzisz na baletach, a laska tobei tez wpadal w oko to moglbys sprobowac !

to zalezy od sytuacji i tego jak miedzy wami sie ouklada ( zarowno miedzy tobą a tym kolesiem, tobą a tą laska i miedzy tym kolesiem i t laską)zagmatwane ale mysle ze zkumacie ocobiega

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

to pewnie wynika z tego ze dobrze ją poznałem i bardzo ja lubie
Jedyna rada szybko znaleśc jakas Panne

Mam fana panienke w grupie tylko szkoda ze od 6 lat ma chłopaka
kurde cigla spotykam fajne dziewczyny juz prawie z obraczą na palcu

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

matyldaprj
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

Byłam kiedyś w takiej sytuacji,że podobał mi się kump0el mojego chłopaka,a ja dziwnie spodobałam się jemu.Nie było to tylko na etapie uśmiechów i powłóczystych spojrzeń,ale on po prostu właził mi z butami w życie osobiste i tamtejszy związek,a co najgorsze wcale mi to nie przeszkadzało.Mieliśmy randki we trójkę,biwaki we trójkę,imprezy itd.Jak na zakupy to tylko z jednym albo drugim,tak to się ciągło jakiś czas.Ale prawda jest taka,że to tylko skomplikowało dodatkowo sytuację i dziś ja nie jestem już z tamtym chłopakiem,przyjaciel studiuje daleko i widzimy sie raz na pół roku max pół godziny,a z tego co mi wiadomo to obaj panowie ze sobą nie gadają i z przyjaźni zostało wspomnienie...Kiepski układ,chociaż do niczego nie doszło z tym kolegą.Niestety zakochany facet widział więcej niż się spodziewałam.
Nie rańcie swoich kumpli i siebie nawzajem.
Świadomość budowania czegoś pięknego i nowego kosztem czegoś innego,a także na czyimś nieszczęściu nie jest napawająca optymizmem...

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

niRon
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo dobry temat
Nie wciskaj się do ich związku bo to jedno z najbardziej kurevskich zagrań,
nawet jak kobitka mocno zakręciła Ci w głowie to daruj sobie, zapij, zapomnij i znajdz inna.
Nie warto!!

Eska
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

kiedys podobala mi sie laska qmpla - naprawde za***ista, pozniej ona z nim zerwala bo powiedziala ze jest za bardzo ***niety i wogole ma ja w dupie (bo tak w sumie bylo i cos zaczela do mnie swirowac-dzwonienie,smsy ******ly dzikie weze... no ale ja wogole nie mialem takiej opcji zeby znia sie umowic a tymbardziej zeby z nia byc w jakis zwiazku dluzszym... Wiem ze qmpel by sie w****ial na mnie za to, chociaz mowil ze spoko moge sobie ja brac No ale oczywiscie zerwalem kontakt z ta laska poniewaz jest taka zasada: Kobiety przychodza i odchodza a kumple zostaja Nie ma co sie wpierdalac w takie zwiazki bo nic z tego i tak nie bedzie, jedyne co mozesz to stracic to dobrego qmpla

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zakazany Owoc

Strony: 1 2 3 4 5 6