FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20831 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Zakleszczanie?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakleszczanie??"   

Blaster85
 Wysłana - 14 luty 2005 15:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest powód zakleszczania(podczas stosunku pochwa kobiety zaciska się tak, że mężczyzna nie umie wyjąć członka z niej, co często wymaga interwencji lekarskiej)? I czy zdarza się to często? Jak temu zapobiegać?

Gumis777
 Wysłana - 14 luty 2005 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Normalnie rozpierdalaja mnie takie tematy

napisz do bravo

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Brock6
 Wysłana - 14 luty 2005 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

to sie praktycznie nie zdarza wogule nie ma sie co przejmować lluuuuzzzzz......

M_F
 Wysłana - 14 luty 2005 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

zupelnie normalne pytanie jak na ten dzial

ps wiedzialem tylko ze czesto to u psow wystepnuje

rafee
 Wysłana - 14 luty 2005 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

Sog za najglupszy jak dotad temat w dziale SEKS!

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

ven0m89
 Wysłana - 14 luty 2005 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

syary ile masz lat ze w takie bzdety wierzysz ?? gdzie to wyczytałeś - w wyorczej <rotfl> Jezeliby już sie miała zakleszczać to chyba poziom seksu by spadł o 250 % bo wszyscy faceci by sie bali o swojego "JASIA"

Travis666
 Wysłana - 14 luty 2005 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

zakleszczenie, hmm to może coś z kleszczami jest zwiazane

Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie..

fredman
 Wysłana - 14 luty 2005 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

podobno cos takiego może sie zdazyc ale to chyba 1 przypadek na miliard. "jaś" chyba ostatecznie na tym nie ucierpi:) słyszałem o takim przypadku ale to przydazyło sie psu mojego kumpla<lol>.Podobno wszystko dobrze sie skonczyło a jego pies-smętny ***aka ogólnie był zadowolony ;)

Oddam "pianinko" w dobre rece
ebałt pianiku/o: [http://www.trunkmonkey.com/content/view/57/59/]

Znawca -

.tribal.
 Wysłana - 14 luty 2005 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

śmiejecie sięa koleś dobrze słyszał.
Jeśli w trakcie stosunku partnerka odczuwa silny stres (rodzice wejdądo pokoju lub cos w ten desen) może to wystąpić.
Mój ojciec za młodu pracowal jako sanitariusz w szpitalu i zdarzało się że wieźli na wózku parkę. Facet wrzeszcał i wył z bólu, bo te mięśnie sąraczej silnie zaciśnięte przy takim skurczu.
Zanim napiszecie że najgłupszy temat to sprawdzcie wasz poziom wiedzy...

patrz avek

sidE_
 Wysłana - 14 luty 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

rotfl i teraz mam prze***ane, bedzie mi sie to sniło po nocach :/

:: Górniczo-Hutniczo orkiestra dęta .. robi nam paparara ! ::

Wieruszka
 Wysłana - 14 luty 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

No co chcecie od chlopaka...to powazna sprawa.

Jest to tzw. "pochwica". Moze wystepowac przed stosunkiem plciowym i wowczas uniemozliwia go, albo w trakcie stosununku i wystepuje tzw. pochwycenie pracia. Polega ona na skurczu miesni pochwy tuz przed stosunkiem lub pozniej. W tym drugim przypadku dochodzi do uchwycenia pracia tak mocno, ze nie mozna sie rozlaczyc.

Przyczyny to glownie lek przed defloracja, albo lek przed przylapaniem na goracym uczynku. Czestym powodem bywaja sprawy zapalne sromu, jednak glowna przyczyna jest lek.

Trzeba leczyc u psychoterapeuty.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zakleszczanie??

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: tabletki anty...... | błona..... | Metoda "OLEWANIE" czy jak ja zwa :P Jak ja stosowac :) | [polskie filmy? | taletki 72h po ;) | Małżeństwa wyrzekające się seksu... | Naderwane wędzidełko | Postinor i 9 dni spóźnienia. Czy mam sie dygac? | Ostrzeżenie - jak sobie roz... życie | Oswoić seks | Jak się odkochać ? | Masturbacja | Kompleks małego.. | Porządek w dziale - czyli info dla wszystkich użytkowników | Strach przed dzidzi | Nie chce się kochać...:( | kler | hasła do email | shakowac hasło | OPOWIADANIA matka syn sex | OPOWIADANIA sex matka syn sex | jaram sie tymi | jaram sie tymi nogami | southern charms4com | Opowiadania pies seks | z teściem | Wzwod u syna | Syn miał wytrysk u lekarza | opowiadanie erotyczne babcia | dom z papieru | sex babci i wnuczki les | kuki | Leszek | odwyku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.