FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4948 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zakochałam sie w przyjacielu mojego brata... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakochałam sie w przyjacielu mojego brata..."   

MalaaaMiii
 Wysłana - 9 styczeń 2010 21:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Moze wy doradzicie mi co mam zrobić... odpuśćić go sobie czy nie
Sprawa wygląda tak: Jest taki chłopak, znam go bardzo dobrze praktycznie sie z nim wychowałam jast starszy ode mnie o 3 lata i jest przyjacielem mojego brata. Około rok temu przypadkiem spotkaliśmy sie na imprezie a że oboje juz nie byliśmy za bardzo trzeźwi zaczeliśmy sie całować. Od tego czasu co jekiś czas gdy spotykamy sie na jakis prywatkach grilach czy zabawach zawsze sie całujemy ale nigdy nie spaliśmy ze soba chodź czasami mało brakowało, zachowujemy sie w tedy jakbyśmy byli parą a on jest zazdrosny o kazdego kto sie do mnie zbliży. Prawie nigdy ze sobą nie piszemy i normalnie sie nie spotykamy tylko gdy przychodzi do mojego brata albo przypadkiem. Zaprosił mnie tylko na sylwestra i na wesele kolegi ale wydaje mi sie ze tylko dlatego ze nie miał nikogo innego. Nasi znajomi cały czas mu dokuczaja ze mogłby sie w końcu zaangażować ale nie reaguje na to, a ja go chyba kocham i nie wiem co mam zrobić...

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 9 styczeń 2010 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

normalnie sie nie spotykamy tylko gdy przychodzi do mojego brata albo przypadkiem

Zmień to

Zadzwoń do niego i umów się. Zacznijcie rozmawiać, zobacz jak będzie się zachowywał. Jeśli będzie się angażował, dążył do spotkań z Tobą, szedł naprzód to również to rób. Jeśli będzie markotny, albo coś olewał, lub tego typu rzeczy to również go olej i nie zawracaj sobie nim głowy, tylko wtedy jakieś spotkania na grilach, czy innych imprezach też odpuść.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2010-01-09 22:24:54

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Fresja
 Wysłana - 9 styczeń 2010 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego dajesz sie w ten sposób traktować?, całusy na każdej imprezie a później nawet nie piszecie ze sobą, nie wychodzicie razem, nie spotykacie się. Takie lizanie od grilla do innego spotkania to lekka porażka

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

MalaaaMiii
 Wysłana - 9 styczeń 2010 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

wiem ze to jest głupie i za każdym razem obiecuje sobie że nigdy więcej... ale jak go widzę to nie panuje nad sobą... :(

Fresja
 Wysłana - 9 styczeń 2010 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

sorry ale jak on ma Cię szanować jak tak robisz? pewnie nie przeleciał Cię tylko dlatego jeszcze że jesteś siostrą jego przyjaciela. Jak chcesz żeby coś z tego było na poważnie to zacznij sie z nim spotykać normalnie, bo w tej chwili wiesz jak to wygląda ;/

Ekspert -

MalaaaMiii
 Wysłana - 9 styczeń 2010 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem jak to wygląda... przez ten cały rok całowałam się tylko z nim bo żaden chłopak który mnie podrywał nie był ani trochę do niego podobny...

Sweet69
 Wysłana - 9 styczeń 2010 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

lol
no to jak nie potrafisz nic zrobić to życzę owocnego następnego roku, i lizania się przy grillu

z drugiej strony skoro on też nic nie robi - moze nie chce?

Ekspert -

Fresja
 Wysłana - 9 styczeń 2010 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

a Twój brat o tym wie? Że wy się tak spotykacie i nie spotykacie, takie nie wiadomo co

Ekspert -

MalaaaMiii
 Wysłana - 9 styczeń 2010 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Mój brat wie o wszystkim i nawet sie kiedys przeze mnie pokłócili ale rozmawiałam z nim dłuuugo o tym i powiedział ze mam robić co chce a on już sie nie będzie w to wtrącał

Andromedaa
 Wysłana - 9 styczeń 2010 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

No to zacznij coś robić kobieto, bo Ci młode lata uciekną

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2010-01-09 23:30:37

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 9 styczeń 2010 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

malami
rób tak jak radzisz innym w tematach

Umów się z nim
dobre rady dajesz, powinnaś sie posłuchać

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zakochałam sie w przyjacielu mojego brata...

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | na piersi | jak pić żeby się nie schlać | tabex | wykształcenie podstawowe | gruz | wstawianie filmików | filmików | work and travel UTW | ona taA"czy | jakubowska | polski playboy | o żonach | katarzyna maliszewska | ceny mieszkaA" | kompania brci | kompania braci | pioter | dopalaczach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.