FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20950 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zakochałem się nieszczęśliwie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakochałem się nieszczęśliwie"   

PanMarcin
 Wysłana - 23 czerwiec 2007 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

nad czym tak myślisz?

Znawca -

malygarb
 Wysłana - 23 czerwiec 2007 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie, tu nie ma nad czym myslec tylko trzeba robic

^^jacek
 Wysłana - 23 czerwiec 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

teraz to już ****a nic nie wymyslisz, byles kolego od poczatku na straconej pozycji, ale jakbys zadzialał to bys sobie przynajmniej glowy nie lamal, co by bylo jakbym sie odezwal, na pewno tez mnie kochala tylko sie wstydzila zacząć

uslyszalbys krotkie *******laj młody, to by ci sie lepiej spalo, ale tak to jest jak sie nie slucha starszych

teraz masz wakacje, to nie musisz myslec

karolo8989
 Wysłana - 23 czerwiec 2007 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

pytałeś jakie to forum?? Jedyne w swoim rodzaju a tak na poważnie to było
już tyle postów o tych pierwszych, gimnazjalnych miłościach że użytkownikom nie chce sie pisać po raz n-ty tego samego.A ty nawet za bardzo nie szukałeś (5 przeczytanych artykułów). A tak poza tym to jeśli jesteś facetem i masz chociaż trochę oleju w głowie to zamiast pisać jakieś smuty na forum miałeś działać...podejść, pogadać itd. A teraz obwiniasz całą insomnię że MIŁOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA (z którą jak wnioskuje nigdy poważnie nie rozmawiałeś) przeszła
ci koło nosa.

Musiałem

"To był też Easy Rider, tylko na piechotę..."

Znawca -

RozkosiQ
 Wysłana - 23 czerwiec 2007 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze - nie pękaj Wakacje, imprezy, dupeczki - Głowa do góry i pamietaj!

Nigdy nie jest ani tak źle, ani tak dobrze jak nam się wydaje

Fuck me like you hate me...

Znawca -

myboom
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

uslyszalbys krotkie *******laj młody, to by ci sie lepiej spalo, ale tak to jest jak sie nie slucha starszych

Nigdy nie usłyszałem od żadnej dziewczyny '*******laj'. Zawsze ubierały tą samą treść w ładniejsze słówka A później siedziałem i myślałem "na pewno mnie kocha... Szkoda, że akurat dzisiaj nagle musiała jechać do babci, a wczoraj musiała wyprowadzić kota. Zauważyłem ją z Markiem, ale przecież dawno się nie widzieli... No i szkoda, że powiedziała, że w następnym tygodniu też raczej nie, bo będzie chora. Ale ona dzielna, wie, że będzie miała katar i mimo to chciała się ze mną spotkać. Dobrze, że będzie siedzieć w domu, jeszcze biedactwo by w szpitalu wylądowało!"

W sumie to wolałbym już jakby mówiły szczere *******laj

Lubię placki.
Kradnę konie.

^^jacek
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czemu w moich postach nie widzicie ryjka -

a czy powie ci ze kiedy indziej, albo inaczej znaczy to tyle s....... i nie ma nad czym fizolofować

Loverrr
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

moze zrob oltarzyk o niej ... juz i tak nie bedzie z toba najpierw dorosnij
a narazie mozesz atakowac do 15-latek ...

btw rzadzi to bmw, a do ciasnych pietnastek musisz miec kucyka albo opla calibre ^^

"What's wrong with taking a beautiful
woman, fucking her up the arse and
cumming all over her face?"

VidaL
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

Narazie nic nie zrobiłem....siedzę i myśle...

Ja tu widzę zadatki na historię podobną do historii km138 (obecnie termika)

Ekspert -

termik
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

moja histroia juz sie skonczyla pol roku temu

btw. wczoraj w terminalu ta panna co tez jak autor nie wiedzialem co robic przyszla na spotkania... mialem opuscic moj klub i isc z nia... niestety przelizalem ja i wrocilem do klubu i tyle ze znajomosci

koniec OT wracamy do tematu autora

Tech - trance... to jest to :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zakochałem się nieszczęśliwie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: ZAWÓD ALKOHOLIK Z WLASNEJ NIE PRZYMUSZONEJ WOLI :D %)))))) | Wiara zniszczyła mój związek ... | moja dziewczyna mnie wczoraj załamała... | Telefony po alko | Dziwne to wszystko | ''moja dziewczyna'' | przyjaźń. | Wrobiła mnie w ciąże | Rozmowa o sexie w zwiazku | Droga Insomnio.... | Pocieszalnia vol. 5 | Dziewczyna ze szkoły - jak zagadać? :P | Ta insomnia to jednak kochana jest... | jestem malo dojrzaly %-) | Nauczycielka... | Czy kochałeś kiedyś prawdziwą miłością? | rpk | gimper | lesine | zalukaj | horrorcore | przewartościowane | staszica | poseł | mądre zdania | policja bagażnik | szablon allegro | Paulina Chylewska | żylak | mama_omasa | Amy | pupy | imię | anna simon | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.