FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20661 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zakochałem się nieszczęśliwie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakochałem się nieszczęśliwie"   

gienek78
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe ach te kochliwe małolaty. Cały rok wzdychał na jej widok i nie miał odwagi zagadać, to teraz tym bardziej tego nie zrobi. Takie odchyły to norma w tym wieku. Najważniejsze, że z wiekiem przechodzi i człowiek normalnieje.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Lukasz007
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

Weź portfel ojca ( jeśli coś w nim ma ) i wyciągając 100zł zapytaj czy nie ma rozmienic bo stawiasz piwko na zakończenie roku... o numer zapyta sama :D

malygarb
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

dj MAgik

termik
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie panowie!
ja juz zmadrzalem jesli chodzi o takie problemy jak autor ma
z ta panna co mowicie byly podchody rok temu... olalem ja a szmata caly czas sika za mna
wczoraj o 12 w nocy dzwonila i 15 min z nia gadalem... moje odzywki "no" "tak" "nie" "aha"
zmadrzales doroslem i juz nie mam takich problemow jak on... i prosze nie komentowac moich postow! co do chvja jest ok :D dzis rano jak go zlapalem to sie przestraszylem tak mi urosl

Tech - trance... to jest to :D

malygarb
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

moze to nie byl twoj?

ediee
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

no to nie wiem czy dojrzałeś, poprostu sie odgrywasz, teraz zamiast ją heblować, na co wydaje mi sie, że miałbyś szanse

termik
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

zmadrzalem zebys wiedzial!
nie bede jej "heblowal" jak to napisales bo mam inna "kolezanke" na ktorej mi zalezy i jej na mnie tez :]
a z ta co dzwonial jest taka spr ze ona sie angazuje a ja jej unikam jak tylko moge bo mowiac po naszemu mam na nia wyje.bane
mam inna jest ok i tego sie bede trzymal...

vidal prosze cie o nie komentowanie moich postwo

gorum
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

z ta panna co mowicie byly podchody rok temu... olalem ja a szmata caly czas sika za mna

za taki tekst ci sie w ryj nalezy to raz

po drugie jestes typowym przedstawicielem ******lnietego mlodego pokolenia wiec o czym tu rozmawiac chyba jedynie o tym
[http://www.insomnia.pl/Jak_mam_sie_za_nia_zabrac_-t200216.html]

nie trawie falszywych ludzi, imprezowych kurew, chujoganow, ozonowcow, paris hilton, dody i reszty scierwa. i jestem mil

termik
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

pffff to bylo rok temu korku
z czasem czloweik madrzeje... i takie twoje odzywki mozesz zostawic dla twojego ojca

w chvju ja mam i nie bede tego ukrywal.. mam inna, lepsza, na ktorej mi zalezy wiec po co sie napinasz chlopaczku ?

gorum
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

widzialem zdjecia na fotce, kto sie napina to sie napina i nie zryj tyle amfy bo bedziesz wygladal jak z japonskiej kreskowki. koksie

nie trawie falszywych ludzi, imprezowych kurew, chujoganow, ozonowcow, paris hilton, dody i reszty scierwa. i jestem mil

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zakochałem się nieszczęśliwie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Miłość z obowiazku czy bez? | Ta co się gapi.. | Obojętność | wszystko przez dziewczynę.... | Dziewczyna i Przyjaciółki... | Oskarżony | Ostatni etap podrywu? | instynkt rodzicielski? | Jak odbic kolesiowi kolezanke... | Przyjaźń a miłość - uczucie & rozsądek? | Zazdrość | Jak bardziej przyciagnac uwage faceta. | zwiazek jesli mozecie to pomozzcie ;) | Co robić z tym związkiem | kryzys wieku średniego | Miłość a wiara | renault megane | renault megane I | grafika inżynierska | bling | doda | apple | rola i funkcje tańca | model_tsw | urban terror | here we come | schizofrenia | wpierdol | impreza dnia 13102012 | lukrecja | jak skasować konto | playboy 2012 | J_A_G_L_A | znalazłem ją | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.