FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 7288 razy ¬

ROZRYWKA | Mio
Zakochalem sie w dziewczynie z internetu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakochalem sie w dziewczynie z internetu"   

Azazal
 Wysana - 30 wrzesie 2017 18:23        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Ona mi pisala zebym sie w niej odkochal jak najszybciej i nigdy sie nie zakochal w nikim bo zakochanie to cierpienie. Cierpie gdy do mnie nie pisze a ona zabiegana jest a ja wrecz przeciwnie, jestem bogatym dzieckiem.

Postawi mnie ktos do pionu albo napisze co o tym mysli, pls

Pshym
 Wysana - 1 padziernik 2017 00:51      [zgoszenie naruszenia]

Dam Ci rad, bardzo dobr, bardzo skuteczn, ale jak jeste bogaty to musisz za to zapaci

Szlachta nie pracuje.

Azazal
 Wysana - 1 padziernik 2017 09:24      [zgoszenie naruszenia]

Nie szukam rad, jestem muzykiem :D

hulio
 Wysana - 1 padziernik 2017 16:51      [zgoszenie naruszenia]

musisz uziemi te uczucia, a jest na to jeden sposb - niech Ci przele nagranie jak robi kup, w kocu chciaa eby si odkocha to niech Ci w tym pomoe :)

Azazal
 Wysana - 1 padziernik 2017 17:58      [zgoszenie naruszenia]

****a dobre kiedys pisalismy na tematy kupy pisalem ze mam zamiar tak jesc zeby nie robic kupy a ona ze to dobry temat do rozmowy, ona jest weganka i sam tera staje sie weganem...

hulio
 Wysana - 1 padziernik 2017 18:03      [zgoszenie naruszenia]

Czyli na pewno robi zielone kupy, a takie s jeszcze obrzydliwsze... Namw j koniecznie na ten film.
Twoje uczucie Ci niszczy i upokarza, no chyba, e co z tego bdzie, ale skoro ona kazaa Ci sie odkocha to raczej nie.

Azazal
 Wysana - 1 padziernik 2017 18:28      [zgoszenie naruszenia]

nie no, nie pisala mi doslownie odkochaj sie we mnie tylko zebym sie nie zakochiwal nigdy bo to niszczy
edit: pisalem jej ze sie w niej zakochalem a ona zebym jak najszybciej sie odkochal. Ostatnio ja zasypywalem mailami. Jak do mnie pisze to ja zbywam zeby mi dala spokoj a gdy nie pisze to odczuwam bol psychiczny.

Zmieniony przez - Azazal w dniu 2017-10-01 18:30:58

hulio
 Wysana - 1 padziernik 2017 19:49      [zgoszenie naruszenia]

Napisz, e si odkochae, ale to sknocie, e dae jej t informacj, bo teraz to ju bdzie cikie do odratowania czyli do skonsumowania tej "mioci".
adna jest?

Klina klinem zrb.

albo nie. cofam to.

Suchaj, skoro ona jest przeciwniczk mioci to znaczy, e zwolenniczk wolnego seksu, tak jak kiedy hipisi.
Zaproponuj jej wycieczk gdzie na jaki festiwal reagee czy gdzie tam, upij i zbombaj.

Teraz napisz, e sorry, e nie odpisywae, ale musiae troch ochon i ju si miejesz z tych swoich pseudouczu, wic moesz powrci do konwersacji ze wieym umysem.

Tak bym zrobi.
Kiedy te byem taki naiwny romantyk, wiek ma swoje prawa, z biegiem lat dowiadczenie mnie nauczyo zupenie innego podejcia.

Zmieniony przez - hulio w dniu 2017-10-01 20:00:38

hulio
 Wysana - 1 padziernik 2017 20:06      [zgoszenie naruszenia]

I nie bd taki atwy dla niej z tym weganizmem. Bo pomyli, e ju Ci przekabacia i pjdzie naprawia kogo innego. Powiedz, e jeszcze nie jeste przekonany, ale pod wpywem rozmw coraz wicej o tym myslisz. Tyle wystarczy.

Azazal
 Wysana - 1 padziernik 2017 20:16      [zgoszenie naruszenia]

czy jest ladna to ma dla mnie najmniejsze znaczenie, jest zboczona to wiem na pewno. A jak jej nie odpisywalem ja ja bombarduje mailami. Sprawa wyglada tak, ze jak mialem w nia wyjeebane w sensie ze byla mi obojetna to ona dla mnie byla najlepsza pisala mi ze jest dziewica ze mnie w tym roku rozprawiczy ostatnio tylko tyle ze mieszka sama. Duzo o niej wiem ona calymi dniami jest zabiegana w tygodniu praca w weekendy szkola, a ostatnio to ja ja bombarduje mailami z telefonu jednak dzisiaj wyrzucilem telefon, bo z tego telefonu w dwa tygodnie wyslalem jej ze 100 maili. Ogolnie to mi sie okropnie nudzi do tego przez nia ostatnio mam natlok mysli powoli wszystko ukladam sobie w glowie. Ona jest idealem glownie dlatego ze slucha metalu a ja tez do tego jest super madra i zaradna. Wiele razy mnie przepraszala gdy mi nie pisala nic bo np nietrzezwa byla, wiesz jak mi glupio gdy ona mi pisze przepraszam, to tak jakbym ja obwinial o cos, a przeciez tak nie jest. Ostatnie kilka naszych konwersacji to robilem sie czerwony... Ja nie wiem o co tu chodzi, bo ostatnio pisze jej otwarcie by do mnie nie pisala, a ja czekam az do mnie napisze... Zawsze mysle sobie kurde nigdy nie moge sie nia nacieszyc. A gdy juz do mnie pisze to staje sie troche obojetny. Nie wydaje mi sie zebym ja idealizowal, bo wiadomo robi kupe, tylko ja nie mam ostatnio o czym myslec. Poznalem ja na jednym forum. Potem sama do mnie pisala, a teraz juz mi glupio jest. Ciagle czuje zeby o nia zabiegac jednak wiele razy mi pisala bym np pisal kilka maili w jednym zamiast kilka bo nie nadaza z czytaniem a ja jej nigdy nie slucham. Szkoda gadac. To jest choroba z ktorej musze sie wyleczyc. Dodam ze wychodze z domu duzo spaceruje, nie jest tak ze cos ze mna nie tak jest. Kiedys tez jednej tak pisalem az mnie zlala. Ona byla ze szwecji. Mam juz dosc tych maili. Co to za frajda pisac maile ciagle, a moze ja jej sie probuje pozbyc, dobija mnie to. Nie ona tylko w sumie wszystko mnie dobija. Ona jest tylko z internetu a mnie cale otoczenie w****ia i ja nie wiem poddaje sie XD

Azazal
 Wysana - 1 padziernik 2017 20:19      [zgoszenie naruszenia]

nie no wiadomo. Tu chodzi o to ze ja jej pisalem wiele razy ze bede jej prywatnym kucharzem ogolnie to dzisiaj tylko ,am weganski dzien i bez sztucznego cukru jutro od rana wpierdzielam ciasto ;D

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Zakochalem sie w dziewczynie z internetu

Strony: 1 2