FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5044 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Zakochalem sie w dziewczynie z internetu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakochalem sie w dziewczynie z internetu"   

Azazal
 Wysłana - 30 wrzesień 2017 18:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ona mi pisala zebym sie w niej odkochal jak najszybciej i nigdy sie nie zakochal w nikim bo zakochanie to cierpienie. Cierpie gdy do mnie nie pisze a ona zabiegana jest a ja wrecz przeciwnie, jestem bogatym dzieckiem.

Postawi mnie ktos do pionu albo napisze co o tym mysli, pls

Pshym
 Wysłana - 1 październik 2017 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

Dam Ci radę, bardzo dobrą, bardzo skuteczną, ale jak jesteś bogaty to musisz za to zapłacić

Szlachta nie pracuje.

Azazal
 Wysłana - 1 październik 2017 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

Nie szukam rad, jestem muzykiem :D

hulio
 Wysłana - 1 październik 2017 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

musisz uziemić te uczucia, a jest na to jeden sposób - niech Ci prześle nagranie jak robi kupę, w końcu chciała żebyś się odkochał to niech Ci w tym pomoże :)

Azazal
 Wysłana - 1 październik 2017 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

****a dobre kiedys pisalismy na tematy kupy pisalem ze mam zamiar tak jesc zeby nie robic kupy a ona ze to dobry temat do rozmowy, ona jest weganka i sam tera staje sie weganem...

hulio
 Wysłana - 1 październik 2017 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli na pewno robi zielone kupy, a takie są jeszcze obrzydliwsze... Namów ją koniecznie na ten film.
Twoje uczucie Cię niszczy i upokarza, no chyba, że coś z tego będzie, ale skoro ona kazała Ci sie odkochać to raczej nie.

Azazal
 Wysłana - 1 październik 2017 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie no, nie pisala mi doslownie odkochaj sie we mnie tylko zebym sie nie zakochiwal nigdy bo to niszczy
edit: pisalem jej ze sie w niej zakochalem a ona zebym jak najszybciej sie odkochal. Ostatnio ja zasypywalem mailami. Jak do mnie pisze to ja zbywam zeby mi dala spokoj a gdy nie pisze to odczuwam bol psychiczny.

Zmieniony przez - Azazal w dniu 2017-10-01 18:30:58

hulio
 Wysłana - 1 październik 2017 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Napisz, że się odkochałeś, ale to sknociłeś, że dałeś jej tę informację, bo teraz to już będzie ciężkie do odratowania czyli do skonsumowania tej "miłości".
Ładna jest?

Klina klinem zrób.

albo nie. cofam to.

Słuchaj, skoro ona jest przeciwniczką miłości to znaczy, że zwolenniczką wolnego seksu, tak jak kiedyś hipisi.
Zaproponuj jej wycieczkę gdzieś na jakiś festiwal reagee czy gdzie tam, upij i zbombaj.

Teraz napisz, że sorry, że nie odpisywałeś, ale musiałeś trochę ochłonąć i już się śmiejesz z tych swoich pseudouczuć, więc możesz powrócić do konwersacji ze świeżym umysłem.

Tak bym zrobił.
Kiedyś też byłem taki naiwny romantyk, wiek ma swoje prawa, z biegiem lat doświadczenie mnie nauczyło zupełnie innego podejścia.

Zmieniony przez - hulio w dniu 2017-10-01 20:00:38

hulio
 Wysłana - 1 październik 2017 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

I nie bądź taki łatwy dla niej z tym weganizmem. Bo pomyśli, że już Cię przekabaciła i pójdzie naprawiać kogoś innego. Powiedz, że jeszcze nie jesteś przekonany, ale pod wpływem rozmów coraz więcej o tym myslisz. Tyle wystarczy.

Azazal
 Wysłana - 1 październik 2017 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

czy jest ladna to ma dla mnie najmniejsze znaczenie, jest zboczona to wiem na pewno. A jak jej nie odpisywalem ja ja bombarduje mailami. Sprawa wyglada tak, ze jak mialem w nia wyjeebane w sensie ze byla mi obojetna to ona dla mnie byla najlepsza pisala mi ze jest dziewica ze mnie w tym roku rozprawiczy ostatnio tylko tyle ze mieszka sama. Duzo o niej wiem ona calymi dniami jest zabiegana w tygodniu praca w weekendy szkola, a ostatnio to ja ja bombarduje mailami z telefonu jednak dzisiaj wyrzucilem telefon, bo z tego telefonu w dwa tygodnie wyslalem jej ze 100 maili. Ogolnie to mi sie okropnie nudzi do tego przez nia ostatnio mam natlok mysli powoli wszystko ukladam sobie w glowie. Ona jest idealem glownie dlatego ze slucha metalu a ja tez do tego jest super madra i zaradna. Wiele razy mnie przepraszala gdy mi nie pisala nic bo np nietrzezwa byla, wiesz jak mi glupio gdy ona mi pisze przepraszam, to tak jakbym ja obwinial o cos, a przeciez tak nie jest. Ostatnie kilka naszych konwersacji to robilem sie czerwony... Ja nie wiem o co tu chodzi, bo ostatnio pisze jej otwarcie by do mnie nie pisala, a ja czekam az do mnie napisze... Zawsze mysle sobie kurde nigdy nie moge sie nia nacieszyc. A gdy juz do mnie pisze to staje sie troche obojetny. Nie wydaje mi sie zebym ja idealizowal, bo wiadomo robi kupe, tylko ja nie mam ostatnio o czym myslec. Poznalem ja na jednym forum. Potem sama do mnie pisala, a teraz juz mi glupio jest. Ciagle czuje zeby o nia zabiegac jednak wiele razy mi pisala bym np pisal kilka maili w jednym zamiast kilka bo nie nadaza z czytaniem a ja jej nigdy nie slucham. Szkoda gadac. To jest choroba z ktorej musze sie wyleczyc. Dodam ze wychodze z domu duzo spaceruje, nie jest tak ze cos ze mna nie tak jest. Kiedys tez jednej tak pisalem az mnie zlala. Ona byla ze szwecji. Mam juz dosc tych maili. Co to za frajda pisac maile ciagle, a moze ja jej sie probuje pozbyc, dobija mnie to. Nie ona tylko w sumie wszystko mnie dobija. Ona jest tylko z internetu a mnie cale otoczenie w****ia i ja nie wiem poddaje sie XD

Azazal
 Wysłana - 1 październik 2017 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

nie no wiadomo. Tu chodzi o to ze ja jej pisalem wiele razy ze bede jej prywatnym kucharzem ogolnie to dzisiaj tylko ,am weganski dzien i bez sztucznego cukru jutro od rana wpierdzielam ciasto ;D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zakochalem sie w dziewczynie z internetu

Strony: 1 2