FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1461 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zakup firmowy za granica. VAT UE, vat reversed... ktos sie orientuje? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakup firmowy za granica. VAT UE, vat reversed... ktos sie orientuje?"   

Eska
 Wysłana - 11 grudzień 2008 22:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

WItam

Kupuje od firmy niemieckiej produkt. Kupuje jakos firma od firmy w UE

I teraz jesli mam VAT UE (czyli nip z PL na poczatku) to kupuje bez vatu tak? Czyli wystawiaja mi fakture netto?

Jest jeszcze cos takiego jak vat reversed - czyli z tego co ktos mi gadal to moge kupic z niemiec produkt za kwote netto a pozniej jeszcze w PL odliczyc 22% VATU? To jest mozliwe? Bo gadal mi to taki troche cwaniak wiec cos mi sie wierzyc nie chce. On mowi ze tak robi

Ze kupuje bez vatu - czyli 0% vat to rozumiem ale zeby pozniej jeszcze w PL odliczac 22%?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zakup firmowy za granica. VAT UE, vat reversed... ktos sie orientuje?

Warto przeczytać: MANDAT ZA PARKOWANIE-ostatni raz i nie pisac | Kompas polityczny | Reforma finansów | Kredyt gotowkowy bez zaswiadczen | niech to utnie, czyli reg o polityce | list z prokuratury | Rozwalona szczęka itd-co za to grozi?? | Pobor do wojska pls szybka odpowiedz. | Gdyby Tusk był prezydetnem.. | aplikacja | SAMOOBRONA - dozwolone granice | Ekonomia - o co chodzi z tym? | Najlepszy produkt | Specjalne warunki zatrudniania | PROSTACKIE, TANIE CHWYTY PiS | konto w banku internetowym-ktore wybrać | hiszpanska mucha | kurzajki | business support group | drastyczne | hodowca bmw | seks spotkanie | seks bez zobowiązań | walewska | fotka vol | widłowy | laska | spanking | jaskólska | downblouse | katrina grzegorczyk | angelika fajcht | podręczniki z ekonomii | HYDEPARK | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.