FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1567 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Zakup kamery do samochodu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakup kamery do samochodu"   

Qniczynka
 Wysłana - 5 sierpień 2014 22:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcę kupić kamerkę rejestrującą sytuację przed autem. Widziałam kilka testów, poradników... wciąż jednak niepokoi mnie kilka kwestii. Zorientowałam się, że każda kamerka nadpisuje nowe nagrania na stare.

Ja chciałabym nagrywać 24/7, by mieć dowód również, jak ktoś mi np. obije przód auta na parkingu. Jednak do rzeczy. O ile montaż kamerki przy lusterku jest prosty, niepokoi mnie kwestia zasilania.

1) Chcąc nagrywać w sposób ciągły, a nie włączać specjalnie do jazdy za każdym razem, jest problem z zasilaniem. Kamerka musiałaby być stale podłączona (do zapalniczki pewnie?). I tu problematyczna jest kwestia kabla, który przecież nie może ciągle wisieć z kamerki do zapalniczki. Czy jest możliwość podpięcia kamerki do instalacji elektrycznej samochodu? (kabel jakoś przy szybie poprowadzić)

2) Nawet jeśli nie, to zapalniczkę i tak mam zajętą przez rozdzielacz na USB (do ładowania telefonów, itp.) Może da się podpiąć (ładować) kamerkę przez usb? Wtedy kabelek jakoś bym pociągnęła przy szybie aż do gniadka usb na zapalniczce.

3) Czy kamerki te dają możliwość nagrywania samego obrazu bez dźwięku? Nie chcę nagrywać dźwięku.

INSOMNIA
 Wysłana - 5 sierpień 2014 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Sa kamery z czujnikiem ruchu, nie musi nagrywac ciagle...

saikolank
 Wysłana - 5 sierpień 2014 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Był już taki temat w elektronice niedawno.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Thomy20
 Wysłana - 8 sierpień 2014 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

Można poprowadzić kabel uszczelką dookoła szyby i wyjść przy lusterku a wpiąć się ładowarką w 12V np. od radia tam jest stałe zasilanie nie zależne od przekręcenia kluczyka.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Desertdog
 Wysłana - 9 sierpień 2014 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Poza ukryciem kabla musiałbyś dobrze zamaskować samą kamerę, bo rano zamiast nagrania mógłbyś zobaczyć dziurę w szybie

Poza tym nie wiem która kamera poradziłaby sobie z nagraniem filmu w nocy, który miałby wystarczającą jakość żeby posłużyć jako dowód. Zwykle to światła samochodowe oświetlają drogę, i nagranie jest dobrej jakości (sam jeżdżę z Hero 3, i kilka razy nagrałem przebiegające sarenki/dziki/kuny/kundle- w razie dzwonu wszystko widać, i film do ubezpieczalni jest jak znalazł). Jaki masz budżet na całą imprezę?

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

gastxxx
ole !
 Wysłana - 10 sierpień 2014 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Są kamerki z diodami doświetlajacymi IR, w nocy wszystko ładnie widac (oczywiscie w granicach rozsądku)
zresztą nie wiem gdzie ty chcesz zmieścić 24 h wideo w HD

Zmieniony przez - gastxxx w dniu 2014-08-10 11:53:12

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Thomy20
 Wysłana - 10 sierpień 2014 21:28       [zgłoszenie naruszenia]

I kogo chcesz nagrywać w nocy przez całą dobę?

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zakup kamery do samochodu

Warto przeczytać: Problem z Puntem | Bugati veyron- ja pierdylu - szok | Mazda RX8 | Panowie i zapsute auto kobiety..... | Elektromagnes do blacharki? | Orientacyjny koszt naprawy odprysku | immobilizer,akumulator,kia | Colin McRea ['] | Zlot Jaguara w Sandomierzu | Cb radio | mercedes clk W209+pare pytan | Jak dojechac Świecko-Berlin( lotnisko Schonefeld) ? | Bez prawka... | Wyścig uliczny w Rosji | Ładny Lakier... | Insomnia Porsche Fanclub | dudnienia różnicowe | perfumy męskie | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza (150912) | skocznybob | NAGIE POLKI | Ibiza Rzasnik Dj Dancer @ Pumping On Ibiza 150912 | grandwwa | bmw e36 318i 93 94 | bmw e36 318i 93 94 100 300 euro | swiadectwa zwyciestw dobra i milosci | ekwador | literatura przedmiotu | przyszłośc | nuda w pracy | brykieciarka | banks | miley | magdalena rembacz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.