FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1709 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zakup lekow odpisy .. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zakup lekow odpisy .."   

enwu
 Wysłana - 21 marzec 2005 02:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Moglibyscie mi cos podpowiedziec na temat ewentualnych odpisow przy zakupach lekow w chorobie przewleklej .. ?? Mam mgliste pojecie na ten temat ... Czy tylko leki czy tez rowniez oplaty za prywatne wizyty lekarskie .. ?? Z gory dziekuje ..

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

curf
 Wysłana - 21 marzec 2005 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Od 1 stycznia 2002 r. odliczenia na prywatne odpłatne leczenie zostały zlikwidowane.
Pozostała natomiast możliwość odpisów wydatków na cele rehabilitacyjne osób niepełnosprawnych. Tu ---> [http://www.tf.pl/view.php?art=15806] jest wprawdzie info dot. 2003 r, ale stan ten obowiązuje także obecnie.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

enwu
 Wysłana - 21 marzec 2005 22:37       [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki .. Cos mi tam dzwonilo ... :) ... ze jakies odpisy przy chorobach przewleklych istnieja ... Thx ...

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zakup lekow odpisy ..

Warto przeczytać: i znowu potrzebuje pomocy | PRAWO RODZINNE | Sprzedaż supli | Od kiedy firma produkcyjna | obrona konieczna | notariusz- założenie klubu | Co z gwarancją? | Żagiel-raty | Logika prawnicza - podrecznik akademicki | Aukcja | Problem z pracą licencjacką - Ustrój i zadania powiatu | Zaświadczenie o niekaralności. | Dotacje z urzędu pracy | Dosfinansowanie z UE na dzialanosc hazardowa | zwrot podatku.... | Policja na GG? | prawo jazdy | infini | anna popek | fotografia | Prezerwatywy fresja | podwinac | ruski forever alone | rosyjskie disco | klubowa | allen carr | carr | norwegia | małgorzata kidzińska | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | cebula | kuroi | szwajcaria | przemiana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.