FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3585 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zakup przez internet - Zwrot towaru do sprzedającego. 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Zakup przez internet - Zwrot towaru do sprzedającego."   

johnnyc
 Wysłana - 16 grudzień 2008 21:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam taką nieprzyjemna sytuacje, moja mama kupila prezen dla mlodszej siostry (aparat cyfrowy)a ze sie na tym w ogole nie zna kupila straszny badziew, do tego bardzo przeplacila. Oczywiscie zakup skonsultowala ze mna dopiero po otrzymaniu paczki. Jutro będe dzwonił do sprzedającego, ale juz widze ze nie bedzie lekko bo ma w **** negatywow, do tego niewybrednie odpowiada negatywami na otrzymane komentarze. Mam na sprzet rachunek z kasy fiskalnej. Jakich argumentów użyć, na co się powołać? Jakie mam w ogole szanse na odzyskanie pieniedzy? Najchetniej bym do niego podjechal ale niestety mam za daleko.

Zmieniony przez - johnnyc w dniu 2008-12-16 21:21:04

make love not spam

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 16 grudzień 2008 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Normalni sprzedawcy do 10 dni uznają reklamację. Sprobuj negocjować czasami się udaje. Poszukaj wad aparatu, sprzedawany jako nowy czy używany? Ewentualnie zaproponuj mu że zwrócisz mu prowizję dla Allegro.

Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Znawca -

PanMarcin
 Wysłana - 16 grudzień 2008 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

to była licytacja czy "kup teraz"?

Specjalista -

johnnyc
 Wysłana - 16 grudzień 2008 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

dwie aukcje, jedna licytacja druga kup teraz. obie od tego samego sprzedawcy i oba przedmioty sa na jednym rachunku.

xami sprobuje ponegocjowac, ale po jego komentarzach widze ze nie bedzie latwo, i raczej do grupy normalnych sprzedajacych to on sie nie zalicza

make love not spam

aga_n
 Wysłana - 16 grudzień 2008 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Przy zakupie towaru przez internet masz 7 dni na zwrot go do sprzedawcy bez podawania przyczyny. Wydaje mi sie, ze może mieć to zastosowanie do zakupu na allegro bo jest to jednak zakup przez internet. Pewności jednak nie mam...

radoe86
 Wysłana - 16 grudzień 2008 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

jw. ale gośc może robic problemy

Zielu_
 Wysłana - 17 grudzień 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

kupilem rzecz ktora nie spelnia moich oczekiwan (rozmiar, kolor itp itd ) i chcialbym ja zwrocic do sprzedajacego. CZY MAM PRAWO to zrobic bez wzgledu na to co powie sprzedajacy? prosze o szsybka odpowiedz

znam uczucia lepsze niż nieważkość

Zielu_
 Wysłana - 17 grudzień 2008 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.sklepy24.pl/zakupy/zwrot_reklamacja_towaru_oswiadczenie/sklep/internetowy]

takie cos znalazlem. musze to wrzucic do paczki?

aga_n
 Wysłana - 17 grudzień 2008 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli zakupiłeś rzecz przez internet to masz prawo oddać rzecz sprzedającemu w terminie 7 dni bez podania przyczyny.

Tak wrzuć oświadczenie do paczki.

Zmieniony przez - aga_n w dniu 2008-12-17 17:43:27

Zielu_
 Wysłana - 17 grudzień 2008 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy dobrze zrozumialem. ma to tak wygladac? co wpisac tam gdzie sa znaki zapytania?

Zmieniony przez - Zielu_ w dniu 2008-12-17 19:38:40

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 17 grudzień 2008 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

A czy firma to przypadkiem nie _VISAN_ ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Zakup przez internet - Zwrot towaru do sprzedającego.

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Mieszkanie za złotowke | W co ulokowac skromne 50k? | komentarz do ustawy o finansach publicznych. | znęcanie nad matką | dodatek mieszkaniowy | Zbiórka charytatywna | podszywanie sie pod ucznia | Dotacje z UE do ziemi. Do kiedy? | paserka co mi grozi | Przykład pokrzywdzenia przez prawo | Umowa zlecenie. Mój problem czy przyszły firmy, która chyba nie jest uczciwa? | Sprawa w sadzie -ile moze potrwac... | VAT - koszt czy nie? | pewna firma nie chce oddać 250 zł | Renta planistyczna? Niech ktoś podpowie!! | Problem z serwisem tel. | tuliła | tuli sie | Jak wykonac cunnilingus | turbokolor | czesław paweł kłak | kawaly | farage | nigel | nigel farage | kukulka | od studium generale do szkoły głównej | kable rozruchowe | koty | foch | eliksir | of legends | sqzi diss | gitarze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.