FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1367 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zaległy urlop a wypowiedzenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zaległy urlop a wypowiedzenie"   

Fabioo
 Wysłana - 22 grudzień 2010 19:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Pracuje na etacie w państwówce. Umowę mam do końca przyszłego roku. W tym roku nie wykorzystałem urlopu (wyliczono mi 9 dni), ponieważ przebywam na zwolnieniu lekarskim i trwać będzie ono do połowy stycznia. Czy podczas 2 tyg, wypowiedzenia(z mojej strony) mogę wykorzystać zaległy urlop i jak jest liczone te 9 dni z weekendami również? Moj czas pracy to od pn do pt bez weekendów, pytam bo zwolnienie lekarskie liczą z weekendami. Jak jest w przypadku urlopu na ten rok, czy jeśli sie zwolnie to czy muszą mi za niego placic czy nie? Pozdrawiam

Andromedaa
 Wysłana - 22 grudzień 2010 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jestem fachowcem o kodeksu pracy, ale na pewno musisz.
Ja poporstu przez te kilka dni urlopu nie pracowałam, resztę wypowiedzenia musiałam być w pracy.

Znawca -

chrumchrum
 Wysłana - 24 grudzień 2010 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

ja zlozylem wypowiedzenie i mi za ten urlop wyplacili kase.
pracowalem do konca.

Zmieniony przez - chrumchrum w dniu 2010-12-24 19:05:24

'Chrum chrum'- powiedział prosiak do rzeźnika%-)
<SSS>

Andromedaa
 Wysłana - 27 grudzień 2010 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Bo tak też chyba można.

Znawca -

radek_85
 Wysłana - 27 grudzień 2010 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

wypłacili ekwiwalent za niewykorzystany urlop i dobrze? bo jak sie nie zgadzasz, to im oddaj wypłatę

kenshin206
 Wysłana - 27 grudzień 2010 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

wyplacaja ekwiwalent za to co powinienens byc na urlopie a nie byles
urlop liczony jest tylko w dni ktore pracujesz czyli od pn do pt

Fabioo
 Wysłana - 28 grudzień 2010 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ok , a jak z urlopem za rok 2011? Umowe mam do konca 2011 a zwolnie sie np 1 lutego

Zmieniony przez - Fabioo w dniu 2010-12-28 11:43:36

Andromedaa
 Wysłana - 28 grudzień 2010 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

To Ci się należy proporcjonalnie za przepracowane miesiące 2011 roku.

ilość urlopu : 12 = x
x * np 2 miesiące = y

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2010-12-28 11:48:30

Znawca -

kenshin206
 Wysłana - 28 grudzień 2010 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

zaokraglane na twoja kozysc

sumka
 Wysłana - 31 grudzień 2010 07:19       [zgłoszenie naruszenia]

tak za nieprzepracowany urlop przysługuje pracownikowi ekwiwalent pieniężny, ale to tylko w przypadku gdy nie mozna pracownika wysłać na ten urlop. Podejrzewam, ze wysla cie na niego w okresie wypowiedzenia.a co do dni w ktore udziela ssie urlopu to sa dni, które są dla pracownika dniami pracy zgodnie z obowiązujacym go rozkładem czasu pracy.( czyli bez weeków liczysz):)

pozdr:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zaległy urlop a wypowiedzenie

Warto przeczytać: Kancelarie prawne - sprawy medyczne | studia-problem | zgubilem prawko, co zrobic? | Czy to prawda? | Jaka odprawa po zwolnieniu, a następnie uzyskaniu prawa do renty? | Działalność Gosp. a sposób opodatkowania!!!! | Zatarcie skazania | Wypadek przy pracy, ZUS i świadczenia. | dofinansowanie | Zgłoszenie na policję przez nieletniego | podrobienie podpisu | problem z rozwiazaniem umowy w orange | urząd skarbowy- kara a pobyt za granicą | Imprezy integracyjne | posiadanie akcji problem | Mieszkanie za odstępne... | agnesvoi | bibi | bibiana | jak rozkochac | usuniecie konta | osiemnastka w klubie | osiemnastka | prosze czizburgera z serem | hotlink | galaxy s | pocenie | kim jest | salonie i oglądała film, | stosunek w pkp mandat | tita26 | Statestrewt | Statestreet | State street | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.