FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 989 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zalozenie sklepu internetowego? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zalozenie sklepu internetowego?"   

INSOMNIA
 Wysłana - 18 październik 2003 13:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chcialbym prosic was o informacje na ww. temat.Interesuje mnie na jakich zasadach to dziala,o co trzeba sie ubiegac zeby mozna bylo taki sklep prowadzic.Czy jest to oplacalne. itd. Wszystkie informacje na temat zalozenia sklepu internetowego mile widziane.Myslalem o sprzedazy hardware i audio hifi.Jesli chodzi o pomieszczenie na skladowanie produktow mam takowe.Jesli mowie o zakladaniu interesu musze miec pieniadze(mam pare ladnych groszy zaoszczedzone)Jesli zna ktos jakies strony internetowe na temat prosze o podawanie.Inne propozycje produktow sprzedawanych tez mile widziane.

Magnus
 Wysłana - 18 październik 2003 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

Przejrzyj sobie stare tematy o pomyslach na dzialalnosc gosp. byl ten temat juz troche poruszany.

Ja bym sprobowal wymyslec cos innego niz rzeczy do kompow, to sprzedaja wszyscy, jest co niemiara takich sklepow.

"If you think money can't buy happiness you dont know where to shop"

majestic
 Wysłana - 18 październik 2003 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

[komputery.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=239] => tu jest mój artykuł na team sklepu internetowego

.:: MTB i rajdy WRC, to najlepsze sporty na świecie ::.

INSOMNIA
 Wysłana - 30 październik 2003 13:27       [zgłoszenie naruszenia]

Chcac legalnie prowadzic sklep internetowy obowiazuja takie same przepisy jak przy zwyklym sklepie, zarejestrowac dzialalnosc w Urzedzie miasta/gminy, urzedzie statystycznym, ZUS i Urzedzie skarbowym, wybrac forme opodatkowania podatkiem dochodowym i ewentualne zwolnenie lub rejestracje VAT. Mozesz zakupic gotowy prosty sklepik na przyklad na Allegro a twoja sprawa jest na jakim serwerze go zamiescisz. mozesz tez skorzystac z gotowego sklepu dzierzawiac go - jak na przyklad ja to robie na [http://www.dieta.istore.pl] . Nie musisz wcale miec duzych zapasow towaru, wystarczy miec tylko latwy dostep do nich aby w razie wplywu zamowienia moc szybko cos zakupic i sprzedac.
Inwestycja prawie zadna a przy atrakcyjnym towarze bardzo szybko moze sie zwrocic. Ponadto zawse istnieje mozliwosc sprzeday na aukcjach internetowych, jest ich kilka w sieci
pozdrawiam

wietom

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zalozenie sklepu internetowego?

Warto przeczytać: czy brak miejsca w 2 klasie upoważnia do zajecia miejsca w 1? | student - ubezpieczenie | Babcia mi sie skarży | Konto DIRECT - ING | Zatarcie skazania - czy następuje automatycznie w wieku 18 lat? | Podatek w szkocji-problem prosil bym o jak najszybsza odpowec bo nie wiem co zrobic | gwarancja na buty | Konto w EURO oszczednosciowe lub lokata-gdzie? | Grozby ze strony Grupy interwencyjnej... | Mandat PKP za przejazd bez biletu | konsument vs Operator sieci komórkowej - zmiany w umowie | Czy można wierzyć doradcom finansowym? | Pomysł na firmę ;) | mandaty | pełnomocnictwo do US | Cechy systemu prawa | kajdanki | chętna napalona | kartografia | upadek | poszukuje pewnej osoby | avensis | toyota | toyota avensis | nasza broń biała | psychoza | mu online | Siddhi | owłosione cipki | nagie dzieci | civilization 5 | woodstock 2013 | chrom | erotyczny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.