FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9573 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Zamrażanie kurzajek 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zamrażanie kurzajek"   

Netinka
 Wysłana - 8 lipiec 2009 14:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam kurzajkę na palcu, strasznie mnie to denerwuje. Próbowałam różnych domowych sposobów pozbycia się typu Jaskółcze Ziele czy ocet. Nie pomogło. Wczoraj trafiłam na tą stronę [http://www.nakurzajki.pl/Wartix.html] to jakiś nowy produkt czy ktoś się z tym zetknął? Jest skuteczny? To chyba coś podobnego do Wartnera ale prostszy w użyciu i tańszy. Przyznam że te dwie cechy mnie zachęciły i chyba to kupię ale chciałam wiedzieć czy ktoś już stosował.

masvidal
 Wysłana - 8 lipiec 2009 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie stosowalem tego typu preparatow ale tez mialem kurzajki na palcu/dloniach grzebalem w tym igla, ucinalem do samej skory obcinaczem do paznokci i nic nie pomagalo. zostawilem to w spokoju i samo zeszlo nie wiem jakim cudem

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -

aadidas
 Wysłana - 8 lipiec 2009 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy ile czasu już ją masz.

Ja kiedyś miałem taką kilkuletnią na wewnętrznej stronie dłoni i nie szło niczym, próbowałem Wartnera, jakiegoś płynu do wypalania itd. W końcu ją powoli wydłubałem nożyczkami i obcążkami do paznokci, co prawda niezbyt przyjemne no ale cóż.

Tylko krew trzeba zaraz zmyć bo wyrastają nowe.

masvidal
 Wysłana - 8 lipiec 2009 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

tez mialem kilkuletnie, w jednej podziubalem i zeszla, a druga sama zniknela

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Znawca -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 8 lipiec 2009 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

poka foto.
mam taką nadrośl, bo sobie uszczypiłem cegłówkami do krwi i leży ****isko już od pół roku. byłem nawet miesiąc temu u lekarza z tym, przepisała coś tam robionego w aptece, ale jeszcze nie smarowałem. nożyczkami wycinałem i kurestwo nie chce zejść

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Przemek198
 Wysłana - 9 lipiec 2009 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

z doświadczenia wiem, że wycinanie, zamrażanie nic nie pomaga, najlepsze są odpowiednie antybiotyki. zależy też jaki masz rodzaj tego gówna, lekarz pierwszego kontaktu powinien pomóc

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 9 lipiec 2009 03:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zasuwam tym kwasem/lakierem, jak zdechnie warstwa skory to usuwam i znowu kwas (szczypie cholerstwo). Czasem tak sie dogrzebie kilka mm wglab. To dosyc paskudna metoda, ale zawsze schodza i nie wracaja. Same smarowanie/zamrazanie mi nie pomaga- wracaja.

Polacy dziękują Ci Adolfie Hitlerze za pozostawienie nam tej autostrady, która zbudowana w połowie
lat 30-dziestych, służyła nam biednym polaczkom przez prawie 80 lat bez przerwy i bez remontów.
Nasze autostrady rozpadają się po kilku latach i trzeba je łatać tak bez końca...

Specjalista -

jasienka19
 Wysłana - 9 lipiec 2009 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie Wartix pomógł pozbyć się tego badziewia.
Od kilku lat mam kurzajkę na palcu próbowałam wydłubywać, wycinać, smarowałam Lapisem, potem Brodacidem, ale nic nie pomagało, a po brodacidzie to robiła się jeszcze większa ta kurzajka.

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego warto żyć.

reinder
 Wysłana - 9 lipiec 2009 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mój sposób, zamocz kawałek skórki z cytryny w occie i przyklej na kurzajkę opatrunkiem. Trzeba to trzymać tak około 3 dni , choć mnie to wkurzało i nosiłem niecałe 2, ale zadziałało, wyżarło kurzajkę razem z korzeniem .

Try to live your life

vortex999
 Wysłana - 9 lipiec 2009 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

aaaa idiociii
trza iść do lekarza z tą kurzajką a nie domowymi sposobami, on elegancko wypali ciekłym azotem i będzie git , anie jakieś tam średniowieczne obcinanie nożyczkami do paznokci

...

pawcio181
 Wysłana - 9 lipiec 2009 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz pójść do lasu albo gdzieś koło jakiegoś strumyka i znaleźć Jaskółcze Ziele
[http://www.lonicera.hg.pl/graph/chelidon_og_300_469.jpg]

I w nich jest takie żółte gówno co się smaruje i schodzi elegancko

I'm gonna make you an offer, You can't refuse

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zamrażanie kurzajek

Strony: 1 2

Warto przeczytać: sucha skóra | Bol w oku,po wypiciu kawy,tak przez 3 lata | Swedzenie Nog | cynk w tabletkach !!!!! duza dawka | Zrosty na jelitach | torbiel krzyżowa? | Badanie przed szczepieniem. Obowiązkowe? | Problem z kolanem. | Guz | PUCHAR DONA 25.02.10 | problem z reka %-) | Jak wyleczyc grype | szumy i pisk w uszach | help | Stres i lęki. | Ciągłe problemy z gardłem. | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | Balony rekonstrukcja | po ilu dniach abstynencji pojawi się polucja | polucja | profkrzys | sec | avatar | penis | sjarme1987 | amazon | chaturbate | seks tantryczny | panhauser | tannhauser | tanhauser | szwed ola | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.