FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2033 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Zaniżone odszkodowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zaniżone odszkodowanie"   

Bajciejek
 Wysłana - 19 grudzień 2007 15:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
W listopadzie wjechała we mnie dziewczyna. Napisaliśmy oświadczenie. Był rzeczoznawca i wycenił szkodę. Wchodzę na konto a tam 962zł. Uszkodzone są:
Oba przednie błotniki w tym 1 do wymiany
Zderzak przedni i mocowania
Jedne drzwi
I coś grucha w kole

Mam zamiar się odwołać od tej decyzji bo nie ma bata żebym za to pokrył koszty napraw. Czy jak zrobię wycenę u biegłego rzeczoznawcy to zwrócą mi koszta jakie poniosę za taką usługę? Koszty jakie poniosę przy naprawie szkody to minimum 1500zł. Samochód to Honda Accord 91r. Był ktoś w takiej sytuacji może? Jak się zachować, co im wysłać itd. Proszę o pomoc.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

kamilr9
Thug Life
 Wysłana - 19 grudzień 2007 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Pozostaje ci już chyba tylko sąd , bo jeśli firma zrobiła wycenę to tak łatwo nie popuszczą

Postawili mi fałszywe drogowskazy
Wykopali w poprzek drogi wielki dół
Los pokonał w czas moich bohaterów
Zagubiłem się

Bajciejek
 Wysłana - 19 grudzień 2007 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

Zadzwoniłem do nich i usłyszałem że oni robią tylko wstępną wycenę i żebym wycenił u biegłego rzeczoznawcy i wysłał im tą wycenę tylko czy oni mi zwrócą za taką usługę bo to koszt 100-200zł.

bartus_
 Wysłana - 19 grudzień 2007 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu zdecyduj sie na rozliczanie szkody wg faktur a nie wg wyceny rzeczoznawcy.

warsztat blacharski robi wycene, wysyła do ubezpieczalni, oni akceptuja i wszystko załatwiają między sobą bez Twojego udziału.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Bajciejek
 Wysłana - 19 grudzień 2007 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

To chyba nie każdy warsztat tak robi tylko serwisy z tego co wiem. A jak serwis wyceni to oni mi nigdy tego nie oddadzą.

bartus_
 Wysłana - 19 grudzień 2007 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

to nie tak - sposób rozliczania szkody wybierasz Ty. Samochód ma być naprawiony (wcale nie najmniejszym możliwym kosztem).

W tej chwili juz chyba tylko jacyś 'magicy' pracujący w szopach nie mają możliwości rozliczeń bezgotówkowych.

jak zaczniesz wojować to nie dość że będziesz ponosił dodatkowe koszty to jeszcze będzie to trwało nie wiadomo jak długo.

mi kiedyś Hestia wyceniła naprawę na 2800pln, warsztat na 5700... TU nie miało zastrzeżeń.

Zmieniony przez - bartus_ w dniu 2007-12-19 21:46:27

Specjalista -

Bajciejek
 Wysłana - 20 grudzień 2007 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko że ja mam dość dobrego lakiernika który wątpię że będzie się chciał bawić w coś takiego. A najchętniej sam bym zrobił bo darzę ten samochód sentymentem i chciał bym żeby było to dobrze zrobione bo już trochę miałem przejść z mechanikami. Jeden większy paprak od drugiego.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2007-12-20 09:05:48

bartus_
 Wysłana - 20 grudzień 2007 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

no to jak masz lepszy sposób i już sie zdecydowałeś to o co pytasz?
żal Ci tych 100pln na rzeczoznawcę?

Specjalista -

Danielloo
 Wysłana - 20 grudzień 2007 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

a co ty zes myslal, ze dom sobie kupisz za te odszkodowanie ?920zl to pol takiej hondy mozna kupic na allegro, wiec nie przesadzaj. niech zgadne- samopomoc, hdi ?

Sześć cylindrów mnie napedza , a w chacie głód i nedza.
Dużo gazu i sprzęgło od razu
Zamiast krwi etylina, zamiast serca turbina.

Bajciejek
 Wysłana - 20 grudzień 2007 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tak żal mi tych pieniędzy bo nie wiem czy mi je oddadzą. Jak dostałem 962zł a nie uwzględnią mojego odwołania to zostaje 850zł a za tyle to można sobie kupić... Do Daniello: ja nie potrzebuje pół takiej hondy a 2 błotniki i mocowania zderzaka... liczyć oryginalne używki w dobrym stanie to koszt około 150-200zł sztuka. Można wkładać zamienniki za niecałe 100zł nowe ale to tylko desperaci robią. Dolicz do tego malowanie i wyjdzie ponad to co wypłacili. Nie chce za to stawiać domu tylko dobrze naprawić auto. I wyjaśnij o co chodzi z tym samopomoc i hdi?

bartus_
 Wysłana - 20 grudzień 2007 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie doczytałem. jak oni juz wypłacili pieniądze to na rozliczenia bezgotówkowe za późno- dupa kwas.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zaniżone odszkodowanie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Tablice próbne w Polsce. Może ktoś pomóc?? | Co zrobic zeby auto warczało | Lancer Ralliart | Jak wyrejestrowac samochod?? | c 230 (w202) vs audi s2 sedan | Uciety rog w malzm briefie | Audi A3 | Mocowanie Silnika | Tapetki z TIRami :) | Kupno/rejestracja motoroweru i PCC-3 jak to teraz jest? | naj motorowniki ! | fotoradar | Czyszykuja się zmiany w egzaminach na prawo jazdy ? | wspomaganie | samochód z usa | Limit wieku dla kierowców | prędkość | prędkość internetu | małgorzata lewinska | studia warszawa poznań | przeprowadzka | paulina biernat | dekolt | fakes | medytacja | Wędrówka dusz | dusza | cellulit | air force 1 we wrocławiu | na wózku | dziewica i prawiczek | kod biblii | stalin | koperta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.