FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1558 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Zapłodnienie! proszę o pomoc. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zapłodnienie! proszę o pomoc."   

Lolitka93
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 13:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! Mam pytanie. Mam 19 lat.
Podczas spotkania w z moim chłopakiem w niedzielę 3 czerwca zaczęliśmy się rozbierać i dotykać. On dotykał mnie swoim penisem po pochwie/*****, ja zawsze wytwarzam dużo śluzu, on z kolei zazwyczaj ma suchego i jeśli ja nie mam śluzu to musi być ślina. Po chwili na chwilę włożył mi palce i zrobił i palcówkę. O wytrysku i spermie nie ma mowy! on zawsze spuszcza się na swój brzuch albo mój i nie ma żadnego kontaktu z moją cipką. Chodzi mi o to czy istnieje jakaś szansa zajścia z ciąże przez takie coś? Czy mógł ewentualnie coś w tym płynie mieć? Uprawiał już kilka razy seks ze swoją byłą bez zabezpieczenia i ona nie była w ciąży. Odpisujcie, czekam. Proszę o realne odpowiedzi.

diablo_bi
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

jest bezpłodny, więc nie będziecie mieć dzieci

Don't drive faster than your guardian angel can fly

djqb4
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

Państwo powinno założyć specjalny oddział do walki z kretynizmem. Czytali by fora takie jak to wyszukiwali posty takie jak twój droga autorko a potem po IP odnajdywali by takie osoby i je przymusowo sterylizowali coby kretynizm się nie rozszerzał

19 lat i nie wie jak do zapłodnienia dochodzi.

Pewnie i tak prowo

Progressive Trance 4 Life

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe jak wygląda taka rozmowa o seksie z byłym/byłą:D
On:Bo wiesz jak to robiłem z X to bez gumki to ona nigdy nie zaszła, więc my też tak możemy?
Ona:-jak nie zaszła to jasne:D po co się zabezpieczać?

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Lolitka93
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

Tu nie o to chodzi Moi drodzy, wiem jak yo wszystko przebiega, każda dziewczyna sie marwti mimo wszytsko i sobie wmawia jakieś chore rzeczy. Po prostu czy mógł mnieć coś w swoim płynie i razem z moim śluzem jak robił mi palcówke mogło dojsc dp czegoś. ;p tyle!

Lolitka93
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

aha i ze swoją byłą uprawiał seks ale nie spuszczał się w nią oczywiście! ale normalnie bez prezerwatywy uprawiali seks. ;p i nic się nie działo.

djqb4
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

ten płyn się nazywa preejakulat
poszukaj sobie sama czy mógł cię zapłodnić bez penetracji

Progressive Trance 4 Life

Lolitka93
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

wiem jak ten płyn się nazywa, to nic nowego. po prostu pytam czy mógł mieć w nim jakieś plemniki i czy przez takie coś mogło dojść. bez bulwersu proszę. ;p jestem obcykana, ale pytam z ciekawości. wiem że są w nim też plemniki ale raczej upośledzone, co sie okazuje ze teraz jak robili badania to moga byc ale w mniejszej ilosci. ;p

Karyuu
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

A zazwyczaj leżysz na plecach czy na brzuchu ?
Serio, bo to ważne

[http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI]

Lolitka93
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

zazwyczaj na brzuchu leżę i na chwilę wkłada mi palce z moim śluzem, nie wiem czy ma płyn swój też bo jak wymuje i chwile jest poza moją pochwą to ma zaraz suchego... a ze swoją byłą uprawiał seks normalnie bez prezerwatywy i nic sie nie dzialo. a ja z nim jeszcze tego nie robiłam, jestem dziewicą.

Lolitka93
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

sorry na plecach !!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zapłodnienie! proszę o pomoc.

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Zoofilia choroba czy rodzaj sexu?? | Edukacja seksualna | Najseksowniejsza piosenkarka | Kochać inaczej | Jak rozpalić kobietę | Dziewczyny jaki finał sprawia wam największą frajdę? | Do kobiet | Polykanie nasienia | Znak zodiaku a punkty erogenne | Gdzie kochaliście się w dziwnych miejscach? | Jak podniecic dziewczyne? | Dlaczego tak jest??!! | Co podnieca mężczyzn, by tomaszeq | Pytanie o pochwe (do kobiet) | Prezerwatywa | jak olać panne ?? | renika | renia | petardy | kodeina | dzika karta | must be the music | angielskiego | jak najszybciej | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | kozłoski | wygryw | bibliotekoznawstwo | studniówka | Rocco Siffredi | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.