FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13264 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zapach prawdziwego mezczyzny.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zapach prawdziwego mezczyzny...."   

Petz
 Wysłana - 27 lipiec 2005 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

prawdziwy facet jeszcze raz to powiem, powinien pachnieć dobrą whiskey, potem i końmi.

Daj żyć.

Mr Blue
 Wysłana - 28 lipiec 2005 00:00     
 Usunięta przez Sliwulla za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Sliwulla
 Wysłana - 28 lipiec 2005 02:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie odbiegac od tematu! jest to post o perfumach a nie o filmach.

termitek on-line hrhrhrhr %-)

Znawca -

Gibbon
 Wysłana - 28 lipiec 2005 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

jak mozna tu gadac o perfumach jak tu polowa ludzi uzywa jakichs gowien po 1000 zl za butelke? sorry, ten temat znaczaco odbiega od mojego zdania na temat sensu zarabiania pieniedzy

xil_25
 Wysłana - 31 lipiec 2005 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

woda po goleniu PRZEMYSŁAWKA :) !!!!!!!!!!!!! a tak na serio to Davidoff -Good Life.

tetsuo86
 Wysłana - 31 lipiec 2005 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

propo feromonow z allegro-kupuje sie w rossmanie podrobke np.hugo bossa zielonego (boos taka sama buteleczka,ale oczywscie to nie ten sam zapach ) mozna tez inny zapach,potem w hurtowni kupuje sie buteleczki te 2ml spozywcze do olejkow i sie leje i sie pisze ze to feromowy-potem masz czysty zysk-jak ktos chce niech wsytawia na allegro jak reszta
a propo moich zapachow:
1.chanel allure homme (super dziewczynom sie podoba,szczegolnie wieczorkiem,na jakiejs imprezie-polecam kupic nawet w ciemno)
2.letnie zapaszki,tez ladne i uzywam-crave calvin klein oraz chic for men carolina herrera

i do kolesia co fote zrobil polki:bys sie nie osmieszal i nie pokazywal perfum za 29zl z allegro,oryginaly pachna zupelnie inaczej niz podrobki i napewno za mniej niz 100zl sie ich nie kupi,pozdrawiam

Gibbon
 Wysłana - 31 lipiec 2005 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

tez mi osmieszanie sie. moze gosc nie ma kasy, nie wpadles na to?

tetsuo86
 Wysłana - 31 lipiec 2005 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

gibbon---to niech nie pokazuje,sprzedawanie i zakup podrobek to zjodziejstwo-moze Ty pokazesz nam zdjecie swojej puleczki z pirackimi plytkami??muzyka??gry??programy?? i co?? to jest to samo. i czemu nie pokazesz??bo nie masz kasy na oryginaly?? przemysl to a nie sady wydajesz

Zmieniony przez - tetsuo86 w dniu 2005-07-31 16:23:34

Gibbon
 Wysłana - 31 lipiec 2005 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

na ogol masz racje, ale ja nie kupuje podrobek perfum, po prostu wole te tansze :) wiec nie wstawiam zdjec

elchuka
 Wysłana - 31 lipiec 2005 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nie jestem taki pewien ze to nielegalne kupowanie podrobek skoro nielegalne to dlaczego legalnie na polkach w sklepie one sa ? a piratow raczej w sklapie nie kupisz legalnie

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zapach prawdziwego mezczyzny....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15