FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1299 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Zapalenie bakteryjne gruczołu krokowego 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zapalenie bakteryjne gruczołu krokowego"   

piecia1990
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 17:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam mam wielką prośbę. Czy jest tu osoba na tyle kompetentna która pomogłaby mi rozwiązać ten problem.A mianowicie.Mój brat ma bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego . Bierze bardzo dużo tabletek , a ból się nasila.Tymi lekarstwami są - 'Biseptol 860' , Unidox Solutab " , ' Nystatyna'.Wiadomo jak u Nas leczą : nawet prywatnie są problemy , bo w moim mieście lekarz - Urolog przyjmuje raz w tygodniu prywatnie .Dziś rano dostałł gorączki wszystko go boli , nie może się ruszać , a ból się nasila.I tu jest moje pytanie : Czy da się wyleczyć takie schorzenie i czy właśnie leczenie tego może wyglądać tak jak opisałem , iż występuje wszechogromny ból nie do zniesienia , gorączka , nudności , zmęczenie itp przy zarzywaniu tabletek .Na ulotce wymienione są skutki uboczne i w tym jest gorączka i nudności.Bardzo się martwię , ponieważ chłopak nie może się ruszyć z miejsca , leży tylko w łóżku i się zwija z bólu.Na internecie czytałem trochę , ale to nie to samo jak pomoc fachowa.Bardzo proszę o pomoc , czy ból przy tym schorzeniu , niemiłosierny wręcz potworny występować musi ? Czytałem , iż nie bakteryjne zapalenie nie da się wyleczyć .
PS Mimo iż prywatnie się leczy , jak już wspomniałem lekarz przyjmuje raz w tygodniu i następną wizytę ma dopiero we wtorek - masakra.Chyba trzeba będzie dzwonić na pogotowie , bo to co widzę jest niemożliwe.
PS Te mordercze bóle , zaczęły się , po kilku dniach brania leków.

Zmieniony przez - piecia1990 w dniu 2010-04-28 18:01:20

Zmieniony przez - piecia1990 w dniu 2010-04-28 18:02:49

QbaV
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli naprawdę nie wyolbrzymiasz objawów, to do szpitala z tym.

Ekspert -

piecia1990
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wyolbrzymiam.napisałem to co widzę i co mi powiedział brat...

medyk_90
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

Gorączka, wymioty wg mnie nie są efektem ubocznym leków, bo w przypadku zapalenia bakteryjnego wyżej wymienione objawy występują.
Konieczna wizyta u lekarza, leczenie doustne, w przypadku ostrego zapalenia podawanie leków dożylnie.

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

INSOMNIA
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 07:50      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze mnie zastanawiało jak smutnym trzeba być frędzlem, albo z jak głębokiej dziury pochodzić, żeby wpjerdalać sobie w nicka "medyk", albo "prawnik" i definiować siebie poprzez przynależność do w/w grup.

@Meritum: Konieczna to jest wizyta na Piśdzie Przyjęć, bo z opisu brat nie wygląda na mogącego poczekać kilka dni w kolejce do rodzinnego, a leczeniem zajmie się lekarz tam dyżurujący.

medyk_90
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze mnie zastanawiało jak smutnym trzeba być frędzlem, albo z jak głębokiej dziury pochodzić, żeby wpjerdalać sobie w nicka "medyk", albo "prawnik" i definiować siebie poprzez przynależność do w/w grup.

To do mnie? Jakbyś zauważył, nie jestem w żadnej z tych grup. Nick jak każdy inny, nigdzie nie napisałem, że jestem od razu ekspertem, bo mam taki nick, a nie inny. Więc jeśli ten "frędzel" był do mnie, radzę przemyśleć jeszcze raz to, co napisałeś wielki Donie. Bo mnie osobiście drażnią ludzie czepiający się bez powodu, tacy, jak np. Ty.

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

INSOMNIA
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

A, widzę że jesteś łanabi doktah - to wiele wyjaśnia.

W takim razie życzę powodzenia i miękkiego zderzenia z rzeczywistością.

Angel...
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 09:42     
 Usunięta przez Don quixet za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

QbaV
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Skarbowy
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

hahha kurfa

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

Maestr0
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

^^
Angel... ciekawy nowy mechanizm rekrutacji kandydatów na medyczny?

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
W. Allen

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zapalenie bakteryjne gruczołu krokowego

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Hiperwentylacja - jak pomóc chorej? | Jogurt dla zębów | Paznokieć-trup | Bóle z tyłu głowy i lekki guz...co to? | żebro pekniecie/stluczenie ? | Depakine Chrono 500 | Jak badać piersi? | Interpretacja badań laboratoryjnych | pytanie o Krztusiec | problem z nasieniem | Co to moze byc? wyskoczylo dosc dawno temu. Patrzcie foto | ból nogi nie do wytrzymania | długość włosów | "cos" pod włosami łonowymi? | problemy z krążeniem - proszę o porady | Brzuch | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Evan | 'Edyta Gorniak' | Kayah | Edyta Gorniak | pomysły na firmę | untergang | vincent | wielka encyklopedia chamów | verdin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.