FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1259 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Zapalenie przysadki sciegna achillesa 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zapalenie przysadki sciegna achillesa"   

swir666
 Wysłana - 29 styczeń 2010 14:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam problem musze dojsc do siebie w ciagu tygodnia zebym mogl pojsc na studniowke a problem w tym ze ostatnie dwa tygodnie mialem noge w gipsie. Gips tak do polowy uda ale juz zdjety. Noga boli w kolanie ale to od tego ze byla unieruchomiona natomiast gorzej mi sie porusza bez kul co prawda mam bardzo dobra orteze i wkladki silikonowe pod buta. I tu moje pytanie czy do nastepnej soboty bede mogl chociaz zatanczyc pare razy o swoich silach?? Bo co jak co minely tylko 4 godziny od zdjecia gipsu:D

Nonsens
 Wysłana - 29 styczeń 2010 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dasz radę stanąć na palcach chorej kończyny?

Znawca -

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 29 styczeń 2010 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

Właściwsze pytanie to z jakiego powodu gips został założony

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Ekspert -

Nonsens
 Wysłana - 29 styczeń 2010 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - Nonsens w dniu 2010-01-29 23:22:11

Znawca -

swir666
 Wysłana - 30 styczeń 2010 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jak staje na palcach to troche mnie rwie to sciegno ale mysle ze to przez to ze tyle czasu bylo nie uzywane chyba ze sie myle;)
Tak jak nazwa tematu wskazuje gips byl zalozony z powodu zapalenia przysadki sciagna achillesa.

Maestr0
 Wysłana - 30 styczeń 2010 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

"Tak jak nazwa tematu wskazuje gips byl zalozony z powodu zapalenia przysadki sciagna achillesa."

Gips był założone w celu unieruchomienia.

"I tu moje pytanie czy do nastepnej soboty bede mogl chociaz zatanczyc pare razy o swoich silach??"

Poloneza na pewno dasz radę.
Co do reszty to radzę zachowac umiar i nie przeciążac.
Bo zapalenie może przejsc w stan przewlekły , co daje kilka miesięcy pjerdolenia się z tym, a czasem nawet kilka lat.

Po ustąpieniu zapalenia i niezakończonym procesie rehabilitacyjnym ścięgna są bardziej podatne na urwania/zerwania.

Zmieniony przez - Maestr0 w dniu 2010-01-30 19:47:26

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
W. Allen

Specjalista -

G-rajek
człowiek orkiestra
 Wysłana - 30 styczeń 2010 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

"Tak jak nazwa tematu wskazuje gips byl zalozony z powodu zapalenia przysadki sciagna achillesa."

Gips był założone w celu unieruchomienia.

to było w formie informacji czy wytknięcia błędu?

Chłopaki, możecie mnie oświecić, bo ja tylko głupi weteryniorz jestem a wujek google nie pomaga - co to jest przysadka ścięgna achillesa?

Weteryniorzem jestym jużech prawie!

Maestr0
 Wysłana - 30 styczeń 2010 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

"to było w formie informacji czy wytknięcia błędu?"

W formie sprecyzowania odpowiedzi.

Autorowi chodziło o pochewkę ścięgien.

W. Allen

Specjalista -

swir666
 Wysłana - 31 styczeń 2010 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

OK dzieki czyli nie ma co obciazac nogi kilka tancow musi wystarczyc:/ A jeszcze mam taki problem jak zakladam buta to troche mnie uciska w tym miejscu gdzie wystapil problem,znacie jakies domowe sposoby zeby nie uciskalo?? Nie wiem jakas wata w buta czy co:D

swir666
 Wysłana - 15 marzec 2010 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Witam znowu;) I znowu mam pytania do was. Minelo troche czasu od kiedy zalozylem ten temat i wszystko jest ok z sciegnem,nie boli ani nic tylko od czasu do czasu puchnie,chodze na masaze wsumie juz zostaly tylko 3 zabiegi;) Przez ostatni miesiac caly czas chodzilem o jednej kuli i tu moje pytanie czy jest juz to czas na odlozenie kuli?? Dzisiaj pierwszy raz wybralem sie do szkoly bez mojej "laski" fakt faktem noga sie sama ugina ale to chyba przez to ze miesnie zrobily sie strasznie wiotki (chyba ze sie myle) ale tak jest jest ok opuchniete troche jak zawsze tak mi sie wydaje. Natomiast rodzice twierdza zejest mocniej opucnieta i ze nie powinnienem jeszcze jej odkladac i ze to lekarz decyduje (wizyta za 3 tyg.) Jakie wasze zdanie??

Maestr0
 Wysłana - 15 marzec 2010 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Pamiętasz co napisałem wyżej:
"Po ustąpieniu zapalenia i niezakończonym procesie rehabilitacyjnym ścięgna są bardziej podatne na urwania/zerwania."

Decyzja należy do Ciebie

W. Allen

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zapalenie przysadki sciegna achillesa

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Usuwanie migdałów | Pot ;/ | Prawy migdal mnie....... boli | KRZYWA PRZEGRODA - ZABIEG/OPERACJA | z deka kłuje mnei serce : / | Opryszczka po goleniu? | kilka pytan o soczewki | Ból pleców.... | Ma ktos takie stany jak ja? | wyrywanie ósemki | krem do depilacji - przedawkowanie... | kolejny temat o trądziku. mam zdjęcia. | ciśnieniowiec | sok NONI czy ktoś słyszał? | wlosyt na plecach | Bole mięsni (głownie nogi, dłonie) ciągłe zmęczenie | na domówke | pokemon | pokemony | wojnar | wesele wiesiek | sex spotkanie | pamięć | chemia proszek | illy 26 | 3,4 DMMC | zasady | premium | rodzaje miłośc | horytnica | kemp | jaro | aralka | tygrysek_19 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.