FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5737 razy ¬

ROZRYWKA | Emigracja
Zarobkowy wyjazd wakacyjny do Londynu w ciemno-gra warta świeczki? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zarobkowy wyjazd wakacyjny do Londynu w ciemno-gra warta świeczki?"   

Bany_
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 13:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zastanawiamy się z drugą połówką nad wyjazdem w celu zarobkowym do Anglii w okresie lipiec-sierpień, na pewno nie dłużej.
Double room byłby zaklepany przez neta, natomiast robotę szukalibyśmy w ciemno na miejscu.
Pytanie teraz do osób, które trochę siedzą w Anglii i orientują się w obecnych realiach- czy jest duża szansa, że w ciagu dwóch pierwszych tygodni pobytu da radę ogarnąć robotę? Mam na myśli np. w jakimś fast foodzie itp. Zdaję sobie z tego sprawę że podejmuję ryzyko, bo jak nic nie znajdę to będę 3 tys zł do tyłu, i dlatego chciałbym usłyszeć od Was jakieś sugestie

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Taki wyjazd nie ma sensu.

Skoro już chcesz zarabiać w jakims fast foodzie to jedz z agencją jakąś.

Zaoferują ci mieszkanie, ubezpieczenie, transport.

Z tymże takie rozwiązanie ma pewien minus.

Raczej nie bedziesz mial double roomu z polowka.

ale mniej ryzykujesz finansowo.

Pojedziesz z agencją na sezon pomidora do NL to potrzebujesz 100-200euro w kieszeni.

A jadąc do UK to pojedziesz w ciemno, roboty nie znajdziesz i 3 tys w dupę.

Zmieniony przez - gokacy w dniu 2014-04-28 13:12:11

Piłsudczyk.

INSOMNIA
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

Na 2 miechy to nie ma zadnego sensu.Chyba,ze nie macie parcia na hajs tylko chcecie sobie pozwiedzac Wyspy

hpiotrekh
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, jak jechać na wakacje + może jakieś kieszonkowe przywieźć to ok.
Pokręć się po znajomych, może mają jakąś robotę u hansa. Tam gdzie ja byłem dało się wyciągnąć ok 2tys € na miesiac po odliczeniu mieszkania i jedzenia. Dla kobiet tez praca była jakaś. Więc w coś takiego celuj jak się nie boisz robić po 13h.

A jak mniej to może borówka amerykańska? tam się robi krócej i nie wcześniej niz 8-9 bo rosa.

Bany_
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za odpowiedzi. Do Guntera na szparagi chętnie bym pojechał, tylko nie mam żadnego pktu zaczepienia, a w ciemno jechał nie będę na typowo fizyczną robotę. Kumpel tak pojechał do Austrii i skończył w obozie pracy. Anglia wydawała mi się najlepszym pomysłem, bo dziewczyna pracowała tam 2 lata temu w fast foodzie i robotę znalazła po 2 tygodniach od przyjazdu, z tymże ona była u rodziny to mniejsze koszta w razie niewypalu, a teraz nie ma takiej możliwości i jazda w ciemno byłaby. No i dochodzę do wniosku że rzeczywiście na tak krótki okres ten wyjazd mija się z celem

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2014-04-28 19:22:46

Sweet69
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak jechać to w czerwcu kiedy się sezon zaczyna i na gwałt potrzebują do knajpek, lania piwa itd. Lipiec/sierpien imo hvjowo, bo wszystkie tego typu stanowiska od co najmniej miesiąca będą zajęte. No i jak chcesz trochę kasy przywieźc to na dłużej niż miesiąc bo londyn jest po prostu bardzo drogi.

Znawca -

Brylant82
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu akurat Londyn? Na tak krótki okres, bez nagranej wcześnie pewnej pracy celowałbym raczej w inne miejsca, gdzie koszty życia są dużo niższe...
Ale to też zależy co jest dla Was priorytetem - czy jechać na krótki okres i spróbować jak najwięcej kasy przywieźć do PL czy jechać w ciekawe miejsce, poczuć 'wieki świat', popracować tam i nie specjalnie nastawiać się na odłożenie jakichś kokosów w Waszym przypadku.

Sqty
 Wysłana - 28 kwiecień 2014 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

jak do londynu na wakacje to tylko ryksza

dumad
 Wysłana - 29 kwiecień 2014 07:21      [zgłoszenie naruszenia]

już bym wolał jechać na Twoim miejscu do Holandii
np na jakieś szklarnie

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

Znawca -

Barni114
 Wysłana - 29 kwiecień 2014 12:16       [zgłoszenie naruszenia]

Znam osoby co dopiero po 2 miesiacach znalezli prace w Londynie ,taki wyjazd w najlepszym wypadku wyjdzie na 0.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zarobkowy wyjazd wakacyjny do Londynu w ciemno-gra warta świeczki?