FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 77 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Zastrzyki na daną godzinę 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zastrzyki na daną godzinę"   

Pozel
 Wysłana - 12 wrzesień 2018 01:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Pytanie o zastrzyki specjalistyczne (?)
Czy lekarz neurolog może zlecić zastrzyki domięśniowe w konkretnej przychodni w danym mieście (ponieważ w innych placówkach nie mogą tego zrobić ) i w konkretnych godzinach, tj. tylko i wyłącznie godziny 7:00 - 10:00 rano?

A jeśli już dostaliśmy skierowanie na takie zabiegi i dany lekarz-specjalista zabronił nam pracować to kto powinien wystawić zwolnienie lekarskie tak, żeby było to wiarygodne?

Tak po mojemu to lekarz-specjalista, ale jak znajomy z pracy opowiada mi taką historię i przynosi zwolnienie od lekarza rodzinnego, to coś jest nie halo

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zastrzyki na daną godzinę

Warto przeczytać: Matura tuż tuż , pomoc zdrowotna potrzebna :P | kurde mol, co to, uczulenie? | problem z waga i zoladkiem;/ | pomoc dla dziecka | OKO | Obrzęk płodu | Skóra łuszczy sie | Serce? Martwić się? | Hej hej to ja %-) | co mi jest,ciagły niepokój,pobudzenie ,lęk | biały nalot na jezyku i utrata smaku,pomocy! | Ginekolog | Wzrok | guzik na sucie :-) | Przemarzniete stopy | energy drinki | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | soze | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | sto | pawiel | kefas | zielona | co ostatnio kupiliscie edycja | paramecium | zabawne teksty z murów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.