FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1225 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Zatrzymanie Parwo jazdy - co robić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zatrzymanie Parwo jazdy - co robić?"   

AgaRat
 Wysłana - 21 sierpień 2008 15:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć
czy wiecie może, jakie są konsekwencje zatrzymania do wyjaśnienia prawo jazdy? Kilka dni temu zatrzymała mnie drogówka - chyba zbyt wolno jechałam, kontrola rutynowa i alkomacik. Niestety 2 godz wcześniej wypiłam 1 piwo, a że szczupła jestem, to alkomat pokazał 0,12, a po 15 min: 0,1. Panowie z drogówki uświadomili mnie, że wynik ten mnoży sie przez 2 (!), co daje wynik 0,24 a potem 0,2. Wyniki te są graniczne (dopuszczalna 0,2), jednakże panowie policjanci postanowili zatrzymać moje prawo jazdy do wyjaśnienia. Wyjaśnienie ma być złożone gdzieś w komendzie, ale nadal czekam na telefon z policji z informacja kiedy i gdzie ma sie stawić. Póki co, telefon milczy (minęło na razie 8 dni od zatrzymania). Martwię sie tym coraz bardziej, bo ponoć miały byc tylko wyjaśnienia i wręczenie grzywny (tak mówili panowie z drogówki), a nadal nie mam znaku z policji. Zadzwoniłam dziś sama do jednego z komistariatów, wyjaśniałam sprawę i usłyszałam, że wyjaśnienia, to może też, ale to sąd grodzki wymierzy mi karę (od 6 miesięcy do 3lat!!!). Możecie sobie wyobrazić moje przerażenie! Samochodu potrzebuje do pracy (mam służbowy) i utrata prawka jest niemal utratą pracy! czy ktoś może wie, czy mogę liczyć w tej sprawie tylko na pouczenie i grzywną, czy sąd to pewnik..? Nie mam punktów karnych, jeżdżę od ponad 10 lat
pozdrawiam wszystkich
Aga

bartus_
 Wysłana - 21 sierpień 2008 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jak był wynik 'graniczny' to nie zabrali Cie na badanie krwi? To chyba tak powinno wyglądać jeśli są jakiekolwiek wątpliwości...

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

AgaRat
 Wysłana - 21 sierpień 2008 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

wątpliwości chyba nie mieli, bo jednak alkomat "coś" wykazał... zastanawiałam sie przez chwilę, siedząc w ich aucie, czy nie poprosić o badania krwi, ale do końca liczyłam na to, że pzy tak niskim wyniku nie zabiorą mi prawka.
A tu proszę, klops...

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 21 sierpień 2008 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

myślę ze będzie dobrze bądź dobrej myśli

a jak nie to HWDP

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2008-08-21 16:18:20

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

marcin-ek
 Wysłana - 21 sierpień 2008 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

to jak chcieli juz zabierac to było mówic ze chcesz jechać na krew , wiadomo mądry jestem bo nie byłem w takiej sytuacji . Nie mniej jednak za jeźdżenie po pijaku BAN .

AgaRat
 Wysłana - 21 sierpień 2008 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

po pijaku to za dużo powiedziane - jestem szczupła, więc % (nawet po piwie) sa u mnie dłużej widoczne :(
Ale czy słyszeliście o podobnych case'ach u innych ludzi? jak to dalej przebiegało?

PanMarcin
 Wysłana - 21 sierpień 2008 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co pamietam to kodeks wykroczen przewiduje obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdow od 6 m-cy do 3 lat

bartus_
 Wysłana - 21 sierpień 2008 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak to wyjdzie ale 0.1mg/dm3 to już jazda po użyciu, a skoro 2 razy wyszło 0.1 lub więcej to może być uznane jako potwierdzenie. Moim zdaniem w takich przypadkach powinni kierować na krew (jakoś nie mam zaufania do balonika).
Daj znać o z tego wyszło (mogłaś ściemniać, że to po cukierkach jakichś ).

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

Baybus
 Wysłana - 22 sierpień 2008 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze zrobią jak Ci zabiora, mniej takich bedzie jezdzic.

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 23 sierpień 2008 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Baybus nie przesadzaj...

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

AgaRat
 Wysłana - 26 sierpień 2008 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

dziś ma rozwiązać się ta sytuacja, jestem wezwana na przesłuchanie...
przyznam szczerze, że jestem trochę przerażona...
ale dam znać, jaki jest efekt końcowy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zatrzymanie Parwo jazdy - co robić?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: gaz w toyocie? | Lancia Delta | Honda Civic 1.5 VTEC benzyna, 1998r. | Dobre auto do 36tyś PLN? | Wybór skutera? | Opel Corsa C - instrukcja użytkownika | Lista bezawaryjnosci samochodów. | wybor samochodu | Biegi Renault 19 | utrata prawka - prowokacja policji | Kupilem auto i co dalej??/ | Chrysler, Chevrolet.... | Golf II Gti 1.8 16 V nie wkręca sie na obroty czemu??? | Golf II Gti 1.8 16V | Problem? | Opel Vectra 1.6 16 v 1996 rok | Tiger101898 | diesel | smak | pseudoefedryna | whydack | kocurek272 | ondrash | jedno jądro | brak jednego jądra | Czułość | j600 | brak libido | brak znajomych | looper | Gokacy | Małgorzata Socha | ps3 | rosyjski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.