FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 802 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zatrzymanie autobusu pod komendą 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zatrzymanie autobusu pod komendą"   

damian d
 Wysłana - 30 marzec 2007 13:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, dzisiaj miałem pewną nie nieprzyjemność z KZK_GOP . Otóż jadąc do dziekanatu zapomialem wziąśc dokumentów no i biletu miesiecznego. Jedynym dokumentem jaki miałem był Indesk z uczleni.No i wiadomo wsiedli kanarzy . Jako że nie miałem biletu ani zadnego dowodu (indeks im nie pasowal bo nie mial adresu)zatrzymali autobus pod komendą (przedostatni przystanek trasy, do końca trasy było dosłownie kilkaset metrów) wcelu ustalenia tozsamosci. I tu wlasnie była nie fajna rzecz że oprócz kary za bilet dodatkowo nałozyli na mnie kare za zatrzymanie autobusu 200 zł. Nie podpsałem tego . I tu mam pytanie czy da się od tego w jakis sposób odwołać. Oczywiście kare za bilet sobie anuluje bo go mam.

Skarbowy
 Wysłana - 30 marzec 2007 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

Teoretycznie chciałeś się wylegitymować, tylko nie miałeś czym. Równie dobrze mogli wezwać przez komórkę policję i jakiś patrol by podjechał.
Odwołujesz się pewnie do odpowiedniej instancji w KZK.

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2007-03-30 14:05:25

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

Kask
 Wysłana - 31 marzec 2007 10:26       [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie ze mozesz sie odwolac bo to nie byl powod do zatrzymania busa.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zatrzymanie autobusu pod komendą

Warto przeczytać: sprawa. | AC dla skuterów | Spłata za salę? | Podejrzenie substancji narkotycznej | Przedluzenie umowy Orange | Kupno samochodu, brak prawa jazdy. | Problem z wyrokiem zaocznym | Intercyza przedmałżeńska | Biznesplan - prośba o pomoc. | grozby karalne i przywłaszczenie | czs na odbiór prawka ????????????? | zgubiony dowód osobisty | siedziba firmy | Prezentacja maturalna - problem | Wybite szyby w samochodzie!!! | Nieruchomość. | rozmowa z rodzicami | torba na ramię | sake | RB045081582CN | zeszmaci | Modelka bielizna | Modelka | oglozenia | michnik | michnik89 | qbek | qbek89 | diamond foxxx | tanie alko | wioluś | po jakim czasie mozna przepisac mieszkanie | mati919191 | truchła | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.