FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 32822 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Zatykanie się uszu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Zatykanie się uszu"   

yarish
 Wysłana - 7 luty 2008 22:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jest taki problem, który pojawił się spory kawał czasu temu. Od czasu do czasu zatykają mi się uszy (tak jak przy ziewaniu). Przez cały tydzień, gdy chodze do szkoły, utrzymuje mi się to przez 2-3 godziny. Pojawia się również po dłuższym wysiłku fizycznym. W weekendy, gdy siedze w domu, problem nie występuje.
Gdy mam zatkane uszy musze sobie porządnie ziewnąć, aby na chwile zniknelo. Jedno pociągnięcie nosem lub zwrot głowy i cholerstwo powraca. Problem jest na tyle uciążliwy, że nie moge sie skupic w takim stanie.

Wcześniej również leciała mi ropa z ucha. Lekarka przypisała mi jakies tabsy i krople, przy okazji przepłukała mi uszy. Ropa przestałą występować, ale efekt zatkanych uszu ciągle występuje.
Dodam również, że moje uszy są w dobrym stanie, jeżeli chodzi o czystość.

Spotkał się ktoś z czymś takim? Możecie coś doradzić?

AWESOME

Znawca -

butt3rfly
 Wysłana - 7 luty 2008 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

ojej przyczyn moze byc wiele ..
i nie zaniedbuj tego, ale udaj sie ponownie do lekarza ( nie zlecil kontroli?)
moze stan zapalny nie zostal wyleczony do konca i potrzebne bedzie badanie trąbki słuchowej? albo podjecie dalszego leczenia..
domowymi sposobami raczej nic tu nie zdzialasz

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

PrzemasWLK
 Wysłana - 7 luty 2008 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

butt3rfly u mnie występuje od paru godzin kucie w uchu i rośnie temperatura. Około miesiąc temu miałem zapalenia ucha środkowego, lewego. Dziś ból występuje w prawym, jak przez noc moge to złagodzić ??

butt3rfly
 Wysłana - 8 luty 2008 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiedzialam w tamtym temacie.

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Bacarti
 Wysłana - 9 luty 2008 02:14      [zgłoszenie naruszenia]

mialem kiedys takie problemy ze mialem zaykane ucho :/ slyszalem w mono,wtedy kupilem jakies krople do uszu,rano wieczorem kilka kropel w dziurke i zatkac wacikiem...po kilkudniach przepukalem strumieniem cieplej wody ze strzykawki...i bylo wszystko w porzadku slyszalem stereo :P a to poprostu byla woskowina...od tamtego mementu nie ma problemu zadnego .... ale najlepiej isc do laryngologa

...wiec zyc pelnia zycia,albo na dystansie...

najkifajki
 Wysłana - 21 lipiec 2008 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

masz klopoty z cisnieniem , idz do lekarza, nie piij kawy nie pal fajek nie wciagaj amfetaminy ani nie jedz koksu powinno pomoc jesli nic z tych rzeczy nie robisz to jestem bezsilny

Zmieniony przez - najkifajki w dniu 2008-07-21 19:32:26

natalia_21
 Wysłana - 21 lipiec 2008 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

duże ciśnienie albo od czyszczenia ucha patyczkami tez się tak robi

yarish
 Wysłana - 21 lipiec 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jak narazie żadnych używek nie biorę. Uszy zawsze czyszcze patyczkami, lekarka powiedziała że powinienem unikać wody.
Mój tato też miał kłopoty z ciśnieniem, przeszło mu kiedy zaczą pić regularnie kawę (przynajmniej tak twierdzi ). Będę na to patrzył pod tym kątem.
Dziękuję za odpowiedzi.

AWESOME

Znawca -

alkonomik
 Wysłana - 22 lipiec 2008 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

coś czego nie ma ..
-----------------------------------------------------------
brzydkich Japonek

za to masz soga autorze JAPAN GIRL RULEZ

kemesO
Analityk
 Wysłana - 22 lipiec 2008 12:20       [zgłoszenie naruszenia]

po kilkudniach przepukalem strumieniem cieplej wody ze strzykawki
Możesz powiedzieć jak? Normalnie napełniasz wodą strzykawkę, ładujesz do ucha i walisz w tłok? Też mam podobne problemy i chętnie się dowiem

Ja to mam od chyba dobrego roku już, za młodego się było głupim i łaziło bez czapki zimą. Moim zdaniem to może być powiązane z zatokami. Teraz nagłe skoki temperatury mi nie służą, nie mogę kąpać się, a nawet pić zimnych napojów na słońcu:( Fajka późnym wieczorem przez otwarte okno, to też samobójstwo.

zielony

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zatykanie się uszu

Warto przeczytać: | | gdzie poznać | seba | awf praca sport | httpwwwlolshockcom | stres | julia | agnesvoi | bibi | bibiana | jak rozkochac | usuniecie konta | osiemnastka w klubie | osiemnastka | prosze czizburgera z serem | hotlink | galaxy s | pocenie | kim jest | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.