FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3516 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Zauroczenia - nasze historie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zauroczenia - nasze historie."   

suplacz
 Wysłana - 27 styczeń 2008 17:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mysle, ze kazdy z nas przezyl wiele. Proponuje, zeby wpisywac tu swoje doswiadczenia z zauroczeniami, ciekawe watki. Jak zdazylo Ci sie byc robion/-a/-y "w kulki" lub "przenosic gory" z powodu innej osoby. I jeszcze: Gdybyscie cofneli sie w czasie, to ominelibyscie te osobe, ktora dala wam szcczescie, by pozniej je zabrac?
Temat otwarty, szalejcie!

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

Zielu_
 Wysłana - 27 styczeń 2008 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi si ze jest podobny temat w tym dziale
na razie napisze tylko ze niczego co robilem w przeszlosci nie żaluje. jakbym mogl to wszystko 'ominąć' to i tak bym z tego nie skorzystał bo teraz, po tych wszystkich przejsciach czuje sie o niebo mądrzejszy
najwyzej pozniej sie wpisze w tym temacie bardziej obszernie.

znam uczucia lepsze niż nieważkość

aptekarz18
WIELKA STOPA
 Wysłana - 27 styczeń 2008 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

autorze tez mogłeś coś napisać

moja historia (jedna z kilku)

w wieku 15 lat zaczęła podobać mi się jedna fajna dziewczyna, jednak ona była zauroczona w innym (mój kumpel), a ja przez rok kombinowałem jakby tu ją poderwać. Wiecie dużo pisania esów i rozmawiania na inne tematy lecz jak coś było związane z nami (mną i kumplem) to wypytywała się o niego a nie o mnie, wiadomo byłem młody i głupi...po pewnym czasie (rok) dałem sobie spokój bo nie chciała się umówić ze mną w walentynki, zerwałem z nią wszelkie kontakty a jak mieliśmy się mijać na ulicy to zawsze gdzieś skręcałem bo nie miałem ochoty powiedzieć jej głupiego cześć.
Jednak ona po około pół roku zaczęła do mnie pisać ale ja miałem ją głęboko w d***. Teraz minęło już sporo czasu i jak patrze czasami na tą dziewczyna jak wyrosła to aż dziwie się sobie że mogłem sie zabujać w czymś takim.

Dobra pożaliłem się teraz następny

[http://www.insomnia.pl/Dobry_polski_rap_Streeta_i_Aptekarza-t618285.html]

Specjalista -

GoldenEyes
 Wysłana - 27 styczeń 2008 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja żałuje tylko tego,ze zabardzo okazywałam jak mi zalezy,starałam się i zostałam zrobiona w chvja

ale taki kop w dupę dobrze mi zrobił ,bo więcej tego błędu nie popełniłam
i kolejny + poznałam kogos lepszego

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-01-27 18:27:37

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

DrumNBass
 Wysłana - 27 styczeń 2008 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

A oto moje, które nawet zdążyłem tutaj opisać.
A jak by była możliwość odegrania scenki raz jeszcze, to inszymi kartami bym zagrał Nie ma co, Inso bawi i uczy

[http://www.insomnia.pl/%2E%2E%2EWr%C3%B3g_swoich_w%C5%82asnych_my%C5%9Bli%2E%2E%2E-t582235.html]

Enjoy

...Jak by nie było, będzie bardzo miło...

Sweet69
 Wysłana - 27 styczeń 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

j/Golden

Ekspert -

GoldenEyes
 Wysłana - 27 styczeń 2008 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 27 styczeń 2008 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

oooo a jeszcze jak przyjaciólka podpjerdoliła mi chlopaka, to od tamtej pory nie mam przyjaciółek

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 27 styczeń 2008 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

No była taka jedna akcja.. miałem wtedy chyba lat 18.
Byłem wtedy mały, głupi i brzydki.. brzydki to w sumie dalej jestem, ale troszkę lepiej to wygląda niż w tamtych zamierzchłych czasach .
Generalnie ubzdurałem sobie, ze musze zdobyć ta kobietę gdyż najzwyczajniej w świecie się zakochałem, choć tak naprawde z miłością to nie wiele miało wspólnego, żeby nie powiedzieć, ze nic..
Kobieta mnie zlewała i traktowała jak powietrze.. ja się nie poddawałem i wierzyłem, ze wkoncu dopnę swego(wiara czyni cuda).
Zawsze to Ja pierwszy wychodziłem z inicjatywa i prosiłem o jakieś spotkania.. czasem chyba z litości znajdywała dla mnie czas, a Ja później Bóg wiec co sobie wyobrażałem(brak doświadczenia z kobietami procentował).
Generalnie oprócz tego, ze z góry byłem przekreślony popełniłem wszystkie możliwe błędy w stosunkach damsko-meskich.. tak wiec nic dobrego z tego nie mogło wyniknąć.
Oczywiście nie wiele mnie to nauczyło, bo w późniejszym, czasie wpadłem w trujący związek.. ale od prawie 2 lat jestem wolny i szczęśliwy, a te doświadczenia życiowe pozwoliły mi choć w małym stopniu zgłębić tajniki kobiecego mózgu (tak sobie tłumacze).

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2008-01-27 18:56:21

.

Ekspert -

Fana
 Wysłana - 27 styczeń 2008 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ja się chyba raz w życiu zauroczyłem tak naprawdę... ale tak mocno mocno.
Zauroczyłem z wzajemnością.
Perturbacje były, nie powiem
No ale się perturbacje skończyły, zauroczenie przeszło w miłość(ajak%)nie mgło być inaczej) i jest happy end.
I w tej miłości tak sobie żyję do teraz od półtora roku i nie przewidują żadnych zmian, bo mi nadwyraz dobrze.

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 27 styczeń 2008 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze "uczucie", łaziłem, prosiłem, dzwoniłem (wtedy jeszcze w sumie komórek nie było ) i wyszło tylko z tego tyle, że dowiedziałem się, że jestem traktowany "jak dobry kolega". Jak idiota zapytałem "na ile procent oceniasz moje szanse u Ciebie", na co ona "nie wiem, ale możemy czasami pogadać". Od tego czasu nie zamieniliśmy już ani słowa, teraz jest szczęśliwą mężatką i czasami się miniemy na mieście. Życzę jej jak najlepiej

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zauroczenia - nasze historie.

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Moj los.... | Jak pokazac? | warto walczyć o miłość? | spóźnienia | DRUGA POŁÓWKA POMARAŃCZY ? - bajdy czy prawda? JAK JĄ ZNALEŹĆ? | Walentynki-Prezent!! | Historia stara jak świat | Ktorys raz z rzedu - tym razem inaczej | problemy z dziewczynami | Historia jakich wiele... kto przeżył ten rozumie | Zdradziłem | Nie wiem co z nią począć... | znikający facet - co myślicie? | Najbardziej nielubiane pytania przez dziewczyny | Pokonac siebie | Uparty jak... facet | the fappening | szukam sponsora | automatyka i robotyka | spawanie | córka dwa baty | robił zdjęcia | robił zdjęcia xxx | Manchester | melanie brown | katy pery | MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu | penis stoi jest twardy i niechce opaść | fotografie | jano krupa | janusz krupa | xbox one | goecja | dan bilzerian | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.