FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1518 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zawalili mi z banku $ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zawalili mi z banku $"   

INSOMNIA
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 22:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!
Mam konto w Ing Bank Ślaski, dzisiaj wchodze na neta sprawdzic ile mam kasy na koncie. Patrze a tam w przelewie jakims tam:
"Prowizja- Wypłata Środków z OKO" - 120złotych
pewnie chodzi o otwarte konto oszczednosciowe.
I teraz sie zastanawiam ****a dlaczego mi za***ali 120 zł z konta? Jaka prowizja za co?? Robie 3 przelewy na miesiąc przez neta, oczywiscie za to biora kase, to wiadomo.
Może ktoś mi powie co to za akcja z tym bankiem. W poniedziałek ide sie zapytać do oddziału co i jak. Jak nic nie wskóram to ich pieprze!
****a nie mam stałego dochodu, i mi jeszcze zabieraja $ z niewiadomo jakich przyczyn.

Pozdrawiam!

kanarek
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli w Umowie OKO miałeś klauzule, że prowizja wypłaty wynosi 120,00zł to masz pecha bo nie przeczytałeś do końca tejże umowy i jest to Twój błąd.
Jeśli zaś wprowadzili takie zmiany bez powiadamiania Ciebie to także błąd tyle, że ich bowiem Twoja Umowa mówi co innego (chyba, że zawiera klauzulę o mozliwych zmianach tego typu i Ty podpisując sie na nie zgodziłeś choć wątpliwe toto i naciagane bardzo )

Generalnie: sprawdź umowę i tabelę opłat i prowizji OKO.
Jesli to ich błąd i nie powinni tego robić - idź do banku i domagaj się naprawy tego błedu.
W innym przypadku - jesli w tabeli opłat i prowizji będzie wzmianka o tym - masz pecha i nasteonym razem czytaj co podpisujesz.

Chroń swoje nerwy.

INSOMNIA
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 23:21       [zgłoszenie naruszenia]

****a możliwe że masz racje bo baba cos gadala ze sie jakąś kare placi za cos tam, tylko nie pamietam za co. Wydrukuje sobie caly regulamin i sie dowiem co i jak. Może to faktycznie moja wina- oby nie
Pozdro!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Zawalili mi z banku $

Warto przeczytać: Zamknięcie Izzy konta (mBank) | Nieobecność na sprawie | tytuł zawodowy w nazwie firmy budowlanej | prawo jazdy-kurs reedukacyjny? | Drenaż finansowy | Weksel | Długi | Zatrudnienie praktykanta ? Pytanie | Zaskarżenie lekarza/szpitala | wybór OFE | Trudna sytuacja rodzinna. | Przeszukanie mieszkania.- czy był wystarczający powód(trawka) | od 2011 będzie można legalnie pracować w niemczech ? | Zmiana kategorii wojskowej | Pobicie nr2 | Obowiązek płacenia podatku dochodowego | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | jestem kuną | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.